Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.12.2012, 14:36   #1 (permalink)
Mavi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Thumbs up ForumAşkı Kapandığında Üyelerimizin Halleri

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Gözünden yaş akar ama hala dimdik

gitmemde gitmem kapatmayın diye tutturan @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

beni başka forumlara evlatlık vermeyin diiye zırlayan ben

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] çok meşkul oldugundan olayın farkında değil .d

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ben şimdi nerde oyun oynucam diye düşünürken göz yaşlarına hakim olamadı

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ztn kırk yılda bi geliyodum alın forumunuzu başınıza çalın

didi

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hem aglarım hem giderim ln dio kapandıysa kapandı bize forum mu yok

alırım sisimi rosumu gülomu çeker giderim ;d

falan filan

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] aglamaktan harap olmus yazık bişe dicek halde değil zavallım

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] aglıo tabi ama annesi @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] metanetli aglama bebeım aglama forum alacam sana bayramda die pışpışlıyodu .d

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] a biri mendil versin

kenji mendilinin yarısını @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] a ver o zeynebimde zeynebim türküsüyle kendısınden geçti

Herkes herkesi sevmesin, gerek yok.

Mavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla