Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.10.2014, 15:22   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Sadece Dinliyorum

Sadece dinliyorum

Şimdi şuanda çok uzaklardan hayatın sessizliğini dinliyorum. Evet doğru duydun hayatın sessizliğini. Hani şu birbirimize söyleyemediğimiz sözleri gördüğümüzde iletemediğimiz mesajları masum gülücükleri tatlı öpücükleri . Sarıldığımda titreyen bedenimi uyurken kulağına söylediğim şarkıları. Yanımda yatarken saçlarını okşayışını. Yemeğe gittiğimizde ettiğimiz muhabbetleri gözlerime baktığında yüzünde beliren tatlı gülücükleri. Ve ağzından çıkan o tatlı aşkımmmm lafını. Bir o kadar çocuksu bir o kadar heyecanlı bir o kadar sessiz. Sana aldığım çiçeklerin kokusunu dinliyorum senin için giydiğim takım elbisenin rahatsızlık verse bile sen mutlu olduğun için o an hissettiğim duyguları dinliyorum şuan. Beraber çekindiğimiz resimlere bakıp verdiğimiz pozları dinliyorum. Sessiz ve soğuk kalbimi ısıtan o aşkı dinliyorum. Gece seni uyandırdığımda bana surat yapışını dinliyorum. Gecenin dördünce sen uyurken sana hazırladığım yemeği yemen için kaldırdığımda istemiyorum diyişini dinliyorum ve peşine ben yerken gelip oturup bana bakıp gülüşünü dinliyorum.Sana aldığım yüzüğü bulmak için kaç yer dolandığımı ve boşyere o kadar uğraştığımı dinliyorum. Kardeşine beni anlatışını ve kardeşinin beni gördüğünde duydugu sevgiyi dinliyorum.Dünyanın en tatlı kızıyla geçirdiğim beraberliğimizi dinliyorum.Bazen bu dinlemeler gözümden yaş akmasına sebep olsada yüreğime acı versede senle yaşadığım her anı defalarca dinliyorum. Uzun uzun düşünüp sitemkar gülücüklerin üstüne hüzün kaplı gözümden akan gözyaşlarını dinliyorum ve o kadar yoruldumki yavaş yavaş yatağa uzanıyorum. Sessiz hıçkırıklarla akan gözyaşlarıma aldırış etmeden gözlerimi kapatıp dinlemeye devam ediyorum. Ve inan bir ses bile çıkaramıyor bir cümle bile kuramadan susuyorum ve susmaya devam ediyorum....

M.K. (DisAgrisi)

Konu LifeisBeauty tarafından (23.10.2014 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla