Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.10.2014, 10:24   #1 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Sen Benim Diğer Yarımsın Holly Bourne - Sen Benim Diğer Yarımsın Holly Bourne Kitap Tanıtımı

Sen Benim Diğer Yarımsın Holly Bourne - Sen Benim Diğer Yarımsın Holly Bourne Kitap Tanıtımı

Ruh ikizleri; yalnızca onlar bu büyüyü taşır. Toprağa düşen yıldırım kadar nadir gelirler dünyaya. Ama bir araya gelip âşık olduklarında… İşte o zaman, toprak ikiye bölünür. Gökyüzü deryaya, derya ateşe hücum eder. Kargaşa yağar evrenin her bir köşesine, sel olur…
Zarlar atılır, yıldızlar kesişir; ardından Poppy ve Noah düşürür toprağa o ilk kıvılcımı. Fakat o şey, iki büyülü ruhun karşısında durmaktadır, sanki görünmez bir duvar gibi. Felaket, kıyamet, ölüm; engelleyebilir mi kucaklaşmasını alacakaranlıkla gecenin?
“Gerçek aşkın karşısında kim durabilir?”
“Korkusuz, taze, ateş kadar sıcak bir roman: Sen Benim Diğer Yarımsın.
Kesinlikle soluksuz okuyacaksınız.”
“Herkes hayatında bir defa da olsa ruhunun derinliklerinde gerçek aşkı tatmıştır. İşte bu kitap size o tadı tekrar hatırlatacak.” -Usbourne Yayın Grubu-
“Evreni kaosa sürükleyen sıradan âşıkların, sıra dışı aşk hikâyesi. Bu roman kalbinizi ateşe verecek. Tıpkı benimkini verdiği gibi.” -C. J. Skuse-
“Romeo ve Juliet’i bir kenarda tutun ve Poppy ve Noah’la tanışın.” -The Lancashire Evening Post-

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla