Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.12.2014, 20:00   #263 (permalink)
KaBuS

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Henüz tanımıyorum..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Üstad gips gibidir kendisi gerektiği yerde gerektiği gibi ve eskilerde kalmış mazide birlikte büyük işler yapmıştık severim kendisini iyi bir dost ..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] -Henüz tanımıyorum.. Anket mesajı dışında görüşmedik
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - İyi bir takipçi. Konularımı takip eden veya yorumlayan tek kişi diyebilirim ..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Henüz tanımıyorum, foruma faydalı konularına rastlıyorum ..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Henüz tanımıyorum ve pek görmüyorum sanırım ..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Her gün yazan insan ya da geldiğim gibi ilk yazdığım kişi diyebilirim..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Bayadır görmüyorum yahu. Nerelerdeki..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Tanımıyorum henüz arada rastlıyorum bazı konularda..
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Henüz kendisini de tanımıyorum..

Sanırım bu kadar..

10.07.201
EVLİ MUTLU ÇOCUKLU
BOŞUNA BAKMAYIN; BiZ SONSUZA DEK
ÇOK MUTLUYUZ

KaBuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla