Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.12.2014, 01:34   #264 (permalink)
BuRHaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Gönüllerin Başkanı Muhabbeti Çok İyi , Açık Sözlü, Bazen Çok Sinirleniyor Yakıp Yıkıyor Ortalığı Ama Bir Sıkıntı Yok Şuanda Aramız İyi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Bu Aralar Çok Görünmüyor Forumda. Forum Oyunlarında Görüyorum Genelde Kendisini Flash Oyunlarda Oynuyor Ama Rekoru Kıramıyor
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Ooo Balküpü Çok Değerlidir. Çok Muhabbetimiz Olmasada Arada Görüşüyoruz Ve Buna Rağmen Değerli Olmuşsa Vardır Bir Sebebi. Hanımefendi Saygılı Ve Olgun Düşünceli Birisidir.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Hiç Muhabbetim Olmadı Ama Ara Ara Görüyorum Sitede.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Doğum Günün Kutlu Olsun Ebruli
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Sitede Görüyorum Bazen Beşiktaşlı Sanırım.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Hiç Görmedim Sitede Denk Gelmedik.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Tatlı Bela Peri Muhabbetini Seviyorum. Kendisi Çok İyi Niyetli , Açık Sözlü Ve Kalbi Çok Temiz.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Tanıyorum Bir Yerlerden
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] - Muhabbetimiz Olmadı Galiba Ama Sitede Sık Sık Görüyorum. Hanımefendi Birisi.

BuRHaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla