Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.12.2014, 12:37   #61 (permalink)
Huzur-u Kalb
Herkesin yolu, layığına açık olsun.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Huzur-suz Kalb'im

Alıntı:
papatyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hani mutluluğunu mu acını mı kolay anlatırsın diye sorarlar ya..Mutluluk kolay yaşanıyor ama kolay anlatılmıyor bir yerde düğümleniyor kelimeler.Oysa acı zor yaşanıyor ve anlatmak istemesen de yürekten dökülüyor sessizce usulca..

Şiirlerinizin hepsini okudum. Yürekten usulca kopup gelen hüzünler gördüm, içte yaşanılan ama anlatılamayan acılar..Gözyaşlarınızı hissettim..Gözyaşları zemzemdir derdi hatırı sayılır bir dostum.Zemzemlerinizi akıttığınız insanların değmediklerini gördüm.. Kırgınlıklar gördüm yaşanılanlara ve yaşatanlara ve tüm bunlara rağmen dalında taze bir gül gibi uzanan saf tertemiz bir sevgi gördüm..

Birkaç şiirinizde kendimi buldum , en çokta bu şiirinizde Çok şey yaşarız , konuşmak isteriz de bazen kimse anlamaz bizi.. Susarız anlaşılmadığımız için içimizdeki fırtınaları hissetmezler..Hüznümüze aşina olmuşlardır artık. Yüreğe söz geçiremezsin bazen dile gelmek ister, yazayım dersin yazınca rahatlarım..Yazınca rahatlarsın belki ama okuyan şiir der geçer içindeki fırtınalardan habersiz, anlaşılmaz çoğu zaman hüzünlü insanlar ve en çokta onlar kırılırlar hassas bir kalpleri oldukları için..Derken bizleri de anlayan biri çıkar, kıyamayan gözyaşlarımıza dayanamayan bir de bakmışsın aslında o da hiç olmamıştır ve yalnız devam edersin yoluna ..En çokta ne üzer insanı biliyor musun gözyaşını kendi ellerinle silmen

Yürekten kopup gelen , duygusal harika bir sayfa okudum. Yürek sesiniz hiç susmasın arkadaşım Susmasın ki hüznünüzü okuyalım.Susmasın ki ileride yaşayacağınız mutlulukları da paylaşalım..Rabbim herşeyin en hayırlısını, en güzelini nasip etsin size, o kadar çok mutlu olun ki yeni satırlarınızda mutluluklarınız dile gelsin inşallah..Yüreğinize, kaleminize sağlık olsun
Duygularıma tercüman olmuşsunuz yüreğinize sağlık
Çok güzel anlatmışsınız
Okuyan gözlerinize sağlık
Güzel dilekleriniz içinse ayrıca çok teşekkür ederim.
Rabbim hepsini sizin içinde versin inşallah

"Beklemek ateşten kuvvetlidir...
Huzur-u Kalb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla