Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24.12.2014, 16:20   #5 (permalink)
Ada
Siyahı da Gökkuşağından Dışlamadılar mı?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Birkac komik yazilar, konusmalar

Tadilat nedeniyle,kasap dükkanına "Değişime hazır olun" diye afiş asmışsın. Müşteriye kıyma,pirzola, satarken koyunlar halay mı çekicek,ASMA

Teyze,kuaförde gençleri cebimden çıkarırım ayol biraz daha fondöten sür diyon, otobüste yaşlıya hiç saygı yok insan bi yer verir diyon,YAPMA

Sürekli "çevrimiçi"sin ama hala "Hey there! I am using WhatsApp"ı değiştirmemişin, kalkmış bi' de kıza hayatını değiştirebilirim diyon,YAPMA

T
U
Ğ
B
A
adlı sevgiline akrostiş şiir yazmaya çalışırsan 3. satırda son nefesini verirsin, YAZMA

İşine yarayacak bi şey olmadığını bildiğin halde gidip gelip o buzdolabını günde 20 defa açıyon, AÇMA

"Bayanlar çok kötü araba kullanır, kaza yapanlara bak, hepsi bayan” diyon. Sonra da "bayandan ikinci el araba" arıyon, ARAMA

16 yaşında kız "ekleme nişanlım kızar" yazmış, kızım böyle giderse sen 10 ay sonra da "dürtme çocuk uyuyo" yazarsın, YAPMA

Kız Recep İvedik 4'e gitmiş "yaa çok küfürlü böyle olduğunu bilseydim gitmezdim" diyo, Sanki ilk 3'ünde ilahi okunuyodu, YAPMA

Kafanda onun soyadını kendi isminin sonuna koyuyon, çok yakıştı deyip kendi kendine gelin güvey oluyon, YAPMA

Kız yazmış ' benim hayatım benim kararım ' yazmış.. NE OLDU? Kombiyi üçe mi getirdin bu akşam NOOLDU! Ekmeği poşete koymıcan mı bu akşam?? YAPMA

En kötüsü sinirlenip ulan sen salak mısın yazacağına salam mısın yazmak ne sinir kaldı ne ciddiyet

Çekik gözlü birinin Japon mu Çinli mi olduğunu öğrenmek için elinden tutun. Yapışırsa Japon'dur, kolu elinizde kalırsa Çinli'dir.

- 7 Erkek kardeşiz + hepiniz erkek mi? - yok abim kız

Ada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla