Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.01.2015, 21:56   #1 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 06 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

06 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

6 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 06 01 2015 burçlar, 6 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 6 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 6 Ocak 2015 balık burcu yorumu, 6 Ocak 2015 başak burcu yorumu, 6 Ocak 2015 boğa burcu yorumu, 6 Ocak 2015 ikizler burcu yorumu, 6 Ocak 2015 koç burcu yorumu, 6 Ocak 2015 kova burcu yorumu, 6 Ocak 2015 oğlak burcu yorumu, 6 Ocak 2015 terazi burcu yorumu, 6 Ocak 2015 yay burcu yorumu, 6 Ocak 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 ocak ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 ocak günlük burç yorumları, 6 Ocak burç yorumları, 6 Ocak 2015 salı günlük burç yorumları


KOÇ burcu

Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda, kişiliğinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız. İş konuları fazlasıyla gündeminizde olacak. Sakin olmanızı öneririm.

BOĞA burcu

Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı duyguları paylaşmakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER burcu

Sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları sizi rahatlatabilir. Böyle ortamlar oluşturmanız gerek.

YENGEÇ burcu

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevreniz sizi sakinleştirebilir.

ASLAN burcu

Bugün, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

BAŞAK burcu

Bugün, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Yine borsa veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ burcu

Bugün yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

AKREP burcu

İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz. Biraz gevşeyiniz.

YAY burcu

Bugün, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmalıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Fazla göz önünde olmayın.

OĞLAK burcu

Ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz.

KOVA burcu

İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Ortaklaşa para konularınız bugünde devrede olacak. Bu nedenle dikkatli olunuz.

BALIK burcu

Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde bugün daha dikkatli olmanızı tavsiye eriyorum.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla