Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.01.2015, 01:41   #1 (permalink)
Papatya

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Uzak Dur Benden

Uzak Dur Benden
Uzak dur benden... Sana olan hislerimi bir hücreye kapatmışım, eğer bir kere güneşe çıkarırsam bu isyanı bastıramam. Uzak dur benden... Yardan yaralı bir bakışa, yarım yamalı bir aşka daha sürükleme beni.. Benim hakikatim senin hayalin olamaz. Öyle bir yerdeyim ki beni ölüm bile bulamaz. Ben ki, aşk trafiğinde sarıda, her aşkı da yarıda kalmış biriyim. Kaç defa sınırlarda gezmişim, kaç kere sınırdışı edilmişim bir bilsen... Azılı bir suçlu gibi azad edilmişim mutluluktan, çok... görülmüş her hevesim, vurgun yemiş her sevdam... Aşkım sadık iken, hayat ihanet etmiş bana... Uzak dur benden, bana doğru attığın her adım beni benden uzaklaştırır, attığın her adım beni sona yaklaştırır... Ellerime dokunma, soğutulmuş tebessümler yetmez bana. Yüreğime dokunma, bir kelebek kanadı kadar hassas kalbim. Geçmişime dokunma, kangren olmuş tüm mazim. Saçlarıma dokunma, beyazını gözlerimden almış her telim..
Uzak dur benden, sana olan hislerimi bir hücreye kapatmışım. Bir kez güneşe çıkarırsam eğer; bu isyanı bastıramam...
Ahmet Çabuk / Kara Kalpli Defter

Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla