Konu: ira
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10.12.2012, 13:42   #13 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ira

Buraya ne yazacağımı bilemedim şimdi hee şimdi ilk önce hanımefendiliğinden başlıyorum o hanımefendiliğin hiç bozulması dileği ile çok konuştum bu konu hakkında ahaha
2. Olarak sıcakkanlılığın ve samimiliğin kime ve neye samimi olacağını çok iyi biliyorsun ve seçimlerinde her zaman tutturuyorsun buda senin ne kadar iyi biri olduğunu gözler önüne seriyor
3. Olarak içinde saklı olan iyi niyetliliğin dışardaki insanlar ne kadar soğuk olduğunu düşünselerde o iyi niyetliliğin her zaman içerisinde saklı ben bildim ki onu

Bunlar haricindede güler yüzlülüğün hiç bitmesin ben kızgın ve sert bir tavrını görmediğim için o taraflarını bilmiyorum ama hiçte yakışmaz sana öyle sert ve kötü olmak ki zaten değilsinde

Şunuda belirtiyim ilk geldiğimde biraz soğuktuk çünkü hiç konuşmamıştık ama konuştukca anlıyor insan senin ne kadar samimi ve sıcak kanlı birisi olduğunu

Çiçek sevdiğinide öğrenmiştim bir ara konuşurken birde

Bununla ilgili bir öz söz söyleyeyim hemen ben dur
Bir gül tadında yaşam geçirmen dileği ile hiç solma ama (Bu dileği şimdi aklıma geldi ne güzel oldu dimi )

Hayatına aldığın kişiler sana renk getirmesi dileği ile @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hiç üzüle

Bu kadar yeter dimi anlatabildiğim kadar anlattım işte seni hee unutmadan Cem Yılmaz hastası olduğunuda öğrenince daha çok sevindim Her şey gönlünce olsun @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] seni sevenlerin olduğu bir ortamdasın yeter daha çok yazdıkça saçmalıyorum farkındayım o yüzden durdurdum kendimi ve gönder tuşuna hemen bastım

Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla