Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.02.2015, 09:16 #1 (permalink)
DeRDeST DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Süper Üye


 
Üye Numarası: 11409
Kayıt Tarihi: 04.02.2015
Cinsiyet:
Mesajlar: 10,331
Konular: 7988
Beğeni Alınan: 1610
Beğeni Edilen: 1151
Rep Gücü: 16
DeRDeST isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

tick Yengeç Burcunda Bugün - 19 Şubat 2015 Perşembe

Yengeç Burcunda Bugün - 19 Şubat 2015 PerşembeSevgili Yengeçler saat 01:47 itibariyle ikinci kez Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Kendimize güvenerek hedefimiz üzerine gidebiliriz. Destekler görebiliriz. Yeniayın oluşumundan 3 dakika sonra Güneş Balık burcuna geçecektir. Kendimizi iyi hissetmeye başlayacağız. Bu Yeniay parasal açıdan bazı meselelerin ele alınışı anlamına gelebilir.

İki ayrı yerden gelen bir desteğin işaretçisidir. Hem kendi girişimlerinizden para kazanmak hem de başkalarından gelebilecek gelirler üzerinde etkili olabilir. Görülüyor ki, bu Yeniay, maddi anlamda sizin bizzat arzu ettiğiniz ve girişimde bulunduğunuz bir işin sonuçlanmasında yardımcıdır. Kazanç anlamında rahatlatıcıdır. Bu Yeniayın oluştuğu bugünkü bir başka görünüm, sağlık, çalışma hayatınız, finansal anlamdaki paylaşımlar yönünde de kolaylaştırıcıdır. İnancınızı güçlendirici, umutlarınızı yükselticidir. Önümüzdeki bir aylık süreçte, inandığınız bir iş, girişim, durum veya gelişme için moral gücünüz yüksek olacaktır. Diyebiliriz ki, bu Yeniay sizin işlerinizi yoluna koymanız, zorlandığınız meseleleri çözüme kavuşturmanız için, ilahi bir yardım ve destektir.

Yeniay hepimize huzur, yenilik, değişim yönünde güzellikler getirsin. Yaşanılan her ne sıkıntımız varsa hepsi geride kalsın. Can-ı gönülden sevgilerim sizlerle olsun.

Kaynak: Mynet

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla