Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.03.2015, 12:11   #7638 (permalink)
Orhan-38
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Düşünki O Bunu Okuyacak ?

Sen Diye Başlasam Tüm Cümlelerime, Yoksun Diye Tamamlasam Senli Cümlelerimi İlaç Olur mu Kanayan Yaralarıma? İçimdeki Bu Sensizlik, Bu Yoksunluk, Bu Karanlık Hayaller Yansır mı Satırlara? Kalemi Elimden Alır Almaz Yüreğim Her Kelime Yerini Bulur Sanırım Zorda Olsa Gereken Cümlede! Sen Düşmekten Korktuğum Bir Uçurumdun... Şimdi Uçurumdan Savrula Savrula Düşen Ben Oldum Yokluğunda... Sen Engelsiz Yürüdüğüm Yollarımdın... Düz Yollarım Çakıl Taşlarıyla Doldu, Düşmekten Yoruldum! Her Kalkış Yeni Bir Düşüşe Gebe Kaldı! Kanayan Yüreğimi Saran Yok ki Yokluğunda... Sen Her Gördüğümde Bana Geçmişi Hatırlatan Siyah Beyaz Bir Resimdin... Ne Resimlere Bakar Oldum, Nede Geçmişi Arar Oldum Yokluğunda... Sen Şarkıları Bana Sevdiren Deli Kadın, Şiirlerimin Kahramanı, Şiirleri Dilsiz, Şarkıları Issız Bıraktın Yokluğunla... Kalemi Kırık Bir Yürek... Hiç Dinmeyecek Bir Sızı... Ortasında Boğulduğum Bir Sessizlik... Tesellisi Olmayan Gecelerin Kabusu Oldu Yokluğun! Sen Yüreğimden Çıkan Bütün Kelimelerin Sahibiydin... Bu Aşk'ta Güçlü Olan Hep Sendin... Ben Hep Sana Yenildim... Hiçbir Mazeretim Yok... Sana Yalanlar Söyleyecek Değilim... Her Şeye Rağmen Seni Bir Günde Asırlarca Özledim...

Aşkın ekimi kasımı olmaz ki.. Ilık bir ekim sabahında, Ayaz bir şubat akşamında Ya da temmuz güneşinde sevmezmiyim seni..?. Severim.. Hemde çok..
Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır