Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.04.2015, 01:03   #39 (permalink)
MutsuzPalyaco
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İç Güzellik Yalanı...

Alıntı:
Simurg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

çok gerginim arkadaş, yani kusura bakma ama kendini bu kadar ezmen saçmasapan düşüncelerinden ve karamsarlığından öteye gidememendir. dünyada maddiyatı önemseyen insanlardan biri olduğuna eminim artık ve bunu o kadar yüceltmişsin ki maneviyat adına tek bir zerreyi bile göremiyorsun. tipsizim ve yalnızım! allahım allahım, beni öldürün! güçlü olmak dururken pes eden, iki dk koşsan yetişeceğin treni kaçıran, önündeki yemeğe hapşurduğun için midesi bulanan bir adamsın sen.
sen tipsiz kal ve yalnızlığının sebebini tipsizliğine say.
dediğin gibidir, emin ol.

Karamsarım öyle mi @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Karamsarlık ile gerçeklilik arasındaki en büyük nüans nedir biliyor musun?
Karamsar insanların dayandırabildikleri kanıtları yoktur, varsayımdan yola çıkarlar
Gerçekçi insanlar ise, gerekçelerini sağlam temellere dayandırırarak öne atarlar...
Ben bu başlığı, bir gece yarısı aklıma esipde kaleme alıp açmadım. Birçok hayal kırıklığının bir araya toplanmasıyla oluştu.
Özgüvenim yerindeyken, yaşadım bunları ben... Başka bir kulp bulmak için çabalamayım boşa... Ama gel gör ki senin gibi tuzu kuru arkadaşlar, olayı karamsarlığa sarmaya çalışıp karşısındakine iç güzellik edebiyatı yapar...

Tipsizlik, zamanla geçebilecek kalp yarası değildir kardeşim. Değiştirilebilir birşey olmadığı için de tipsiz kalmaya devam eder...

Ertesi sabah ilk işin, sokağın nabzını tutmak olsun arkadaşım. İnsanların eşleşmelerine şyöle bir bak, tabi bunu yaparken zengin tipsizleri buna dahil etme. İyi forumlar...

MutsuzPalyaco isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla