Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.04.2015, 01:19   #1 (permalink)
Senmurw
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forum oyunları

forum oyunları,
adlı başlık tamamen espri içeriyor, bilginize
-
forumumuzdaki oyunları eğlenceli terimlerle açıklamak istedim, bakalım nasıl olacak
İçinden Geçeni Söyle, Karalama Defteri, Düşünki o Bunu Okuyacak, Şuanki Hislerin, Farkettim de, Bugün Seni Anlatan Şarkı gibi oyun başlıkları genelde melankolizme bulanmak isteyen belki de içindekileri veyahut onu anlattığını düşündüğü bir kaç sözcüğü mırıldanıp yakınılabilecek alanlar olarak geçiyor literatürümde. aşk acısı çekenlerin çoğunlukta olduğu daha doğrusu duygusallığın tavan yaptığı anlarda paylaşımların bolcalaştığı yerlerdir
Üstteki üye ile başlayanlar genelde altta kendisi için yorum bekleyen ki bunlara ben de dahilim- insanların yazılar yazdığı bölümdür oysa kişiler kendilerinin yoruma ihtiyaç duymayacak kadar iyi olduklarının farkında değiller
Alttaki üye ile başlayanlar da tıpkı tuttu/tutmadı oyunu gibi insanların 'sallama veyahut atma' gücünü hesaplamaya çalıştığı yerdir. genelde yazılan şeylerin çoğu tutar veya denk gelirse bu kişi hemen piyango oynamaya ya da iddaa oynamaya koşar. kafamıza talih kuşu pisledi'nin diğer halidir
Nesini beğendin, Kim Kime Yakışıyor, Sen Forumda ... Diyebileceğim Kişisin, Şarkı Armağan Et, Öpücük, Gülücük Yolla v.s gibi konular kendimizi iyi hissetmemize araç olabilecek, arkadaşlarımıza aa bak benim için güzel denmiş veyahut baksana şu şahıs bana öpücük yollamış gibisinden söylemlerle mutlu olunduğu tatlı bir platform olarak göze çarpıyor
son olarak diğer oyunlar, gerçekten de zaman geçirmek için ve biraz olsun aynı ortamda bulunduğumuz insanlara karşı sıcak, samimi dostluklar arkadaşlıklar beslememize önayak olan şeylerdir.
huuhh. bu kadar

Senmurw isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla