Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.04.2015, 13:46   #37376 (permalink)
Hayat Gibi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sohbet Muhabbet

Alıntı:
papatyaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL], bak şimdi neşeni yerine getirecek bir şey anlatacam photoshop maceramla ilgili gülmek serbest.
Photoshop öğrenmeye yeni başlamışım daha ilk gün, nene gerek senin imza tag avatar demi bir aracı öğren , hangi araç ne işe yarar bir programı öğren ..Neyse açtım bir sayfa imza yapacam güya Baktım herkesin imzasında çiçek böcek kuş vs.
Netten kalp buldum imzaya kalp kullanacam resmi png yapmayı da bilmiyorum ya png hazır kalp buldum. Pcye kopyalayınca png resmin arkası beyaz olmasın mı ne yapayım ne edeyim ee boyuda büyük kocaman tuttum boyutunu küçülttüm. Geldim konuya kalbi koyacam koydum enee arkası beyaz Dur dedim sileyim arkasını sildim arkayı silerken kalp gitti geri aldım kalbi dedim arkası da beyaz olsun boyarım bende ne edeyim .Boyadım bir baktım ki yaptığımı kaydedince şekli bozuk mu bozuk bir şey çıktı ortaya o değilde 2,5 saat uğraştım birde kalbin arkasını silmeye bilmemekte kötü Hatırladıkça hala gülerim hala da bilmiyorum çoğu şeyi kimin başının etini öğret diye yesem diye düşünüyorum
ayy kizzz Allah iyiliyini versin yaa ahahaha kiz ne kadar guldum yaa deliiii
ilk anlarda zor oluyor tabi ki ama photoshopda montaj isinde guzel yaparim ben tag felan bilmem ben fantazim yok bilirsin sen yine iyi yapiyosun deli kiz
ben tagi hic yapamiyorum ya. hem ugrasamam ben oyle seyle Jineps yapiyo zaten
ne guzelde yapmis gul gibi avatarim var imzam var daha ne isteyeyim benim gibi ici kapkara olan avatar imza
canim ne zaman istesen bana sor videolu anlatim yaparim sana tatlimm

Susarsan yine kaybedersin..

Hayat Gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır