Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26.04.2015, 20:14   #1 (permalink)
hanzala
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Şuan Çok Yoğunum

Şuan Çok Yoğunum

Bilirsiniz hayat zor sürekli bir koşuşturmacanın girdabında kaybolup gidiyoruz ..
Tüketiyoruz zamanı bir şekilde güneş doğar gözümüzü açar açmaz başlar bir telaşe..Ertelediğimiz alarm ısrarla bügün çok işin var hadi kalk dercesine çalmaya devam eder..Bir hışımla kalkarız yataktan koşarak fırlarız işe gidiş yolunda uyumayıda ihmal etmeyiz ..sevgiliye günaydın mesajı atamayacak kadar yorgun düşeriz henüz sabahın ilk ışıklarında..
Kimi trafikte kimi ev temizliğinde kimi otobüste kimi bilgisayar başında kimi önünde birikmiş dosyalarla uğraşmakta..
Bazen soğuk oluyor insan hayata karşı önceki günden kalmış tost gibi..
Bazen sıcak kanlı fırından yeni çıkmış ekmek gibi..
Bazen yorgun oluyor insan kabuğu soyulmadan doğranmış menemenin içindeki domates gibi..
Bazen aşık bazen suskun bazen geveze bazen dertli bazen pür neşe ..
İş çıkışı uğradığım kureyemişten biraz fındık içi biraz badem bir pakatte sigara alıyorum..Neden bu kadar yoğunuz diyorum hayat zor diyor hayırlı işler deyip çıkıyorum..
Yoğunuz yaw yoğunuz bir arkadaşımızın derdini dinleyemeyecek kadar ayak üstü komşuya görünmeden kaçacak kadar..
Çıplak ayaklı bebenin başını okşayamayacak kadar..Yediğimize içtiğimize şükretmesini unutacak kadar..
Yol kenarlarını süsleyen çiçeklere bakamayacak kadar..
Bir kez olsun güneşin doğuşunu izleyemeyecek kadar..

hanzala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla