Konu: Perii
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.04.2015, 13:59   #61 (permalink)
BuRHaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Perii

Hayatımda Muhabbet Edebileceğim 2 Kız Tipi Vardır.

1- Tabiri Caizse Oturmasını Kalmasını Bilen, Nerede Nasıl Konuşmasını Bilen Kızlar.

2- Yeri Geldiği Zaman Açık Sözlü Olup İnsanların Yüzüne Gerçekleri Vuran Kızlar.

Peri Konusunda İlk Siteye Üye Olduğumda Periyle Tanıştım. Kısa Bir Muhabbetimiz Oldu O Kadar. Daha Sonra Zamanla Muhabbetimiz İlerledi. Tanıdıkça 2 Şıkkı Gördüm Kendisinden. Harbi Kızdır, Gerçekleri Söyler, Yalan Söylemez, Tek Amacı Dürüst Ve Doğru Olmaktır.

Bir Yanlış Yaparsanız Bunu Eninde Sonunda Gelip Yüzünüze Vurur. Bir Söz Vermiş Ve Tutmamış İseniz Unutmaz Ve Zamanı Gelince Gelir Yüzünüze Vurur.

Peri İçin Tutturmuşlar Kıskanç Bir Kız Falan İnsan Sevdiğini Kıskanır, Dostunu Kıskanır. Ama Peri Başkadır Eğer Sen Onunla Çok İyi Muhabbet Ederken Muhabbeti Kesersen Gelir Sana Her Lafı Söyler. Aranız Çok Samimi İken Bir Anda Muhabbeti Keser Başkalarıyla İlgilenirseniz Yine Aynı Şekilde Gelir Hesap Sorar. Buda Kıskanıyor Gibi Gözükür

Ben Muhabbetini Severim Ara Ara Telefonda Konuşuruz Çok Gülerim. O Bana Kızar Tehdit Eder, Ağzına Ne Geliyorsa Söyler Ben Gülerim. Peri İyi Ki Var Dediklerimden.

BuRHaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla