Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.05.2015, 19:57   #1 (permalink)
DeRDeST
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Akrep Burcu İle İlgili Genel Bilgiler

Akrep Burcu İle İlgili Genel Bilgilerİnatçı, kıskanç, içinde yoğun kızgınlıklar biriktiren, doğa üstü konulara eğilimli, ölüm konusunu sıkça düşünüp kafa yoran. sexe düşkün.

Doğrularından, öğrendiklerinden ve felsefesinden dışarı çıkmamak için direnir, başkalarının düşünceleri ve iddiaları yıldırıcı bile olsa, güvenini kolay kaybetmez, ileri atılır. Bildiğini, ne pahasına olursa olsun uygular.Sonuna kadar güvenilir dost ve acımasız düşman.

Cazibeli, azimli,hırslı,akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır, alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir.

Kıskançlık akrep burcunun mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir.

En olumsuz yönlerinden biride şüpheci olmasıdır, Kolay kolay hiç kimseye güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe duygusaldır aslında .

Nankör değildir , iyiliği de kötülüğü de unutmaz. İntikam duygusu çok gelişmiştir.

ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Fazlasıyla kıskançtır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eğer eşi saygılı aşk dolu ve arzulu bir yaklaşım içinde olursa akrep burcu eşini mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.İlişkisinden emin olmadan çocuk sahibi olma istemez fakat çocuğu olduğunda sorumlulukların bilincinde biraz baskıcı da olsa mükemmel bir ebeveyn olacaktır.

Hasas üreme organı, kalp, tansiyon, boyun boğaz sorunlarına doğuştan yatkın.

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla