Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23.05.2015, 11:52   #1 (permalink)
DeRDeST
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Koç Burcunda Bugün - 23 Mayıs 2015 Cumartesi

Koç Burcunda Bugün - 23 Mayıs 2015 CumartesiSevgili Koçlar cumartesi günümüz, saat 00:42 Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Kişi hangi yaşta hangi konumda olursa olsun bu enerji altında kendini seçkin bir kişi olarak görüyor. Sadece aşk değil, hayatın tüm alanlarında kaliteli bir zevk anlayışı hüküm sürer. Güçlenen azminiz, yaratıcı özelliklerinizi, cesur bir şekilde öne sürmenizde destekleyicidir. Bu enerji, cesaretlendirici ve duygularınızı hevesli bir şekilde ifade edebilmenizi de sağlayıcıdır. İhtiyaçlarınızı elde etme yönünde bir adım geri atmazsınız.

Saat 03:47 Ay-Güneş olumlu görünümü, egonun yükselişini sağladığı gibi, hayatı ele alış biçiminize uygun seçimlerde bulunmanız anlamında da destekleyicidir. Bu saatlerde hem dünya ile hem de kendinizle barışıksınız. İfade gücünüz fazlasıyla kuvvetlidir. Etrafınızdaki insanlar sizi dikkatle dinlerler.

Saat 03:51 Ay-Satürn görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda ciddiyetle durmamızı sağlarken, kendi görüş yapımıza uygun kişilerle anlaşmamızda yardımcı oluyor. Duygularımızı ateşli bir şekilde ifade edebiliriz.

Saat 04:35 Güneş-Satürn karşıtlığı, farklı fikirlerimizi insanlara ifade etme arzumuzu işaret ediyor. Ancak başkaları bunları yetersiz bulabilir veya onlara uymadığı için düşüncelerini dile getirebilirler. Bunu bir saldırı veya bize yapılmış bir karşı hareket olarak görmemekte yarar var. İş hayatında gelişimi, aşkta iletişimi merkez almamız, her ne olursa olsun gelişimden yana düşünmemiz faydalıdır. Kimseye kendinizi ispat etmek zorunda değilsiniz.

Saat 16:15 Ay-Mars görünümü, güven duygunuzu yükseltici, arzu ettiğiniz hedefiniz her ne ise, ona ulaşmanızda yardımcıdır. Karşı cins üzerinde gayet etkili olduğumuz zaman dilimidir.

KAYNAK: iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla