Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.05.2015, 10:41 #1 (permalink)
DeRDeST DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Süper Üye


 
Üye Numarası: 11409
Kayıt Tarihi: 04.02.2015
Cinsiyet:
Mesajlar: 10,331
Konular: 7988
Beğeni Alınan: 1610
Beğeni Edilen: 1151
Rep Gücü: 16
DeRDeST isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

tick İkizler Burcunda Bugün - 30 Mayıs 2015 Cumartesi

İkizler Burcunda Bugün - 30 Mayıs 2015 CumartesiSevgili İkizler saat 12:33 olana dek sürecek Ay boşluk etkisi altında, yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arz ediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır.

Saat 12:33 itibariyle Akrep burcunda ilerleyecek Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.

Saat 19:56 Güneş-Merkür kavuşumu, Merkür geri hareket döneminde gerçekleşiyor. İş, yakın çevre, eğitim, yolculuklar, aile yaşamınızla ilgili konuları tekrar gözden geçireceğiz. Ani kararlar vermeyeceğiz. İyice emin olacağız. Tabii ki hayat durmuyor, devam ediyor. Biz de tam emin olduğumuz bir şeyden şüpheye düşmeyeceğiz. Ancak bakacağız, araştıracağız. Mantığımızı belli konularda odaklayarak tespitlerde bulunacağız. Bir mesele üzerinde durup mevcut hale bakma, son haftalarda yaşananları ele alma, kararlarınızı tekrar bir tartma yönünde bu kavuşum faydalıdır. Bizler bu incelemelerin faydasını, 16 Haziran tarihinde burcunuzda doğacak Yeniayın güçlü tesiri altında göreceğiz.

KAYNAK: iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla