Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.06.2015, 12:22   #1 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Sen Benimsin Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Sen Benimsin Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

FOX TV'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Sen Benimsin ne zaman başlıyor. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin oyuncuları, konuları ve merak ettiğiniz her şey sizinle.

FOX TV'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Sen Benimsin ne zaman başlıyor. Tanıtım fragmanı yayınlanan dizinin oyuncuları, konuları ve merak ettiğiniz her şey sizinle.

Sen Benimsin Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Fox TV'de 19 Haziran Cuma günü yayın hayatına başlayacak olan Sen Benimsin dizisiyle ilgili detaylar ortaya çıkıyor. Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı’nın oturduğu, başrollerini Gökhan Keser, Rüveyda Öksüz, Güven Hokna, Seda Akman, Buket Derelioğlu, Ekin Türkmen ve Ruhi Sarı gibi isimlerin paylaştığı, ismi ilk olarak Ömrüm Sessiz Bir Çığlık olarak açıklanan, sonra O Aşk Benim’e dönen yeni dizinin ismi son olarak ”Sen Benimsin” olarak değişti.

SEN BENİMSİN KONUSU
Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan Ejder, iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işlerin başına geçer. Ejder, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist Nağme’ye delicesine aşık olur ve kimseye haber vermeden onunla evlenir. Ejder’in Bursa’ya götürdüğü Nağme’nin Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.

İnadına Aşk Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla