Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.06.2015, 20:29   #1 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Çağla Demir Kimdir - Medcezir Dizisi Ceren Resimleri

Çağla Demir Kimdir - Medcezir Dizisi Ceren Resimleri
Çağla Demir Kimdir, Çağla Demir Hakkında, Çağla Demir Kaç Yaşında, Çağla Demir Nereli, Çağla Demir Resimleri, Çağla Demir Fotoğrafları, Çağla Demir Foto Galerisi, Çağla Demir Resim Galerisi, Medcezir Ceren, Medcezir Ceren Kimdir, Medcezir Cerenin Adı Nedir, Medcezir Ceren Kimdir, Medcezir Ceren Hakkında, Medcezir Ceren Kaç Yaşında

1992 Samsun doğumluyum. 4 çocuklu bir ailenin en küçük kızıyım. Her kız çocuğu gibi biraz nazlı ve ailenin en küçüğü olduğum için biraz şımarık, bazen ufak tefek yaramazlıklar yapan ve tüm sevimliliğini kullanarak babasının arkasına saklanan çok mutlu bir çocukluk yaşadım. Annem ve 3 ablam var. Babamızı maalesef erken yaşta kaybettik. Her insanın kendine göre mükemmel bir ailesi vardır. Benimle gülüp benimle üzüldüklerini bildiğim çok renkli kocaman bir ailem var...

Ne mezunusunuz? Lise mezunuyum. Ankara Başkent İletişim’de oyunculuk eğitimi aldım. Şimdilerde Tümay Özokur Atölye’de oyunculuk eğitimim devam ediyor. Bundan sonra kariyerime bu yolda devam edeceğim.

Nasıl karar verdiniz oyuncu olmaya? Küçük yaşlardan itibaren bu sektörün, renkli, eğlenceli ve coşkulu tarafı ilgimi çekerdi. Bu renkli dünyaya adım atışım model olarak başladı, ardından reklam ve katalog çekimleri takip etti. Zaman içinde kendimi geliştirm0eye karar verdim ve oyunculuk benim için cazip hale geldi. Tümay Özokur ile tanışmam da benim dönüm noktam oldu.

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla