Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.06.2015, 18:38   #1 (permalink)
DeRDeST
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Astrolog Zeynep Turan 22-28 Haziran 2015 Haftalık Koç Burcu Yorumu

Astrolog Zeynep Turan 22-28 Haziran 2015 Haftalık Koç Burcu YorumuŞimdi biraz durulma zamanı! Haziran ayının son haftası, Mart ayından bu yana içinde bulunduğun yoğunluğu hafifletecek bir gökyüzü gündemine sahip. Hayatını, cesurca aldığın radikal kararların şekillendirdiği günlerden geçerken, biraz mola almaya senin de ihtiyacın vardı. Peki bu nasıl bir mola? Şöyle ki bu hafta aile fertleri ve yaşam alanına dair konulara ön plana çıkabilir. Önümüzdeki günlerde bu alanlarda uzun zamandır ihmal ettiğin konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Sadece bu kadar değil elbette. Düşüncelerini ve isteklerini ifade etmenin daha yaratıcı yollarını keşfederken, hayatına yeni heyecanlar katabilirsin mesela yeni bir aşk gibi… Yazın neşesini güçlü bir şekilde hissedeceğin bir hafta seni bekliyor!

Haziran ayı sana jestini yapmadan geçmiyor! 2015 yılının en şanslı günlerinden biri 22 Haziran Pazartesi. Haftanın ilk gününde Jüpiter’in burcunda bulunan Uranüs ile üçgen açı yapması ise bugün, gökyüzünün sana cömert davranacağını işaret ediyor. Fırsatları hayatına çekmeye çalışmalı, aniden gelişecek olaylara şaşırmak yerine onları kabul etmelisin.

Savaşma barış benle!Cumartesi günü öncü burçlar arasında gerçekleşen Güneş-Kuzey Ay Düğümü sert açısı ateş grubunun öncü burcunun da olmanın verdiği fevri ve agresif tavrını törpüleyeceğe benziyor. Seninle uzlaşmak isteyen insanların işi bugün daha kolay! Bireysel hareket etmeyi tercih eden biri olsan da bugün toplu hareket edilen, ortaklaşa yapılan planlara daha sıcak yaklaşabilirsin.

Astrolog Zeynep Turan
Kaynak: myastrolojiburc.com

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla