Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.07.2015, 14:27   #364 (permalink)
YeşiL6

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Aklıma Estikçe Gönlümden Kopanlar | Aşk ve Sevgiye Dair Sözler

Kelebekler harekete geçsin..

Bir aşırı mutluyken bir de aşırı mutsuzken gelen o yazma isteği var ya… Ben mutluluktan yazıyorum şu an… Belki çok erken konuşuyorum, belki de o kadar yükseldim ki bir anda düşeceğim yere. Bilmiyorum… Denemeden göremeyeceğim sonuçta. Sadece şunu demek istiyorum. Bu dünyadaki en güzel şey verdiğiniz sevgiye karşılık alabilmek ve her gün düşündüğünüz, içten içe hoşlandığınız kişinin size gülümsemesi… Evet ya! Gülümsemesi… İçten, samimi, sıcacık… O size gülümser siz eriyip bitersiniz. Koşmak, uçmak istersiniz. O kadar güzel, o kadar mükemmel bir histir ki bu. Bunu yaşıyorsanız bence anı sonuna kadar yaşayın… Sonunda üzüleceğim diyeceğinize şu an mutluyum diyin! Bunu yakalamak istiyorsanız ama önce cesur olmanız gerekiyor. Kendinize güvenmeniz gerekiyor. Siz de kendinize güvenin. Uzaktan uzağa hoşlanacağınıza açık olun, gidin konuşun. Ama öyle ben senden hoşlanıyorum gibisinden değil. Mesaj atın. Komik bir fotoğraf yollayın mesela. Bir şekilde konuşmaya başlayın. Olur ya da olmaz. Olmazsa denemiş olur, yavaş yavaş unutmaya çalışmaya başlarsınız. Ama olursa da dünyadaki en mutlu kişi siz olursunuz. İşkence etmeyin kendinize. Sen ona bir adım atarsan o da sana on adımla döner belki. Denemeden bilinmez sonuçta.

YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla