Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Akrep
facebook bağlan


Akrep Burcunda Bu Ay - Nisan 2015

Akrep kategorisinde açılmış olan Akrep Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 konusu , Akrep Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ Nisan ayına Terazi burcunda gerçekleşen Tam Ay Tutulması ile adım atıyoruz. Bu ay tutulması ile ilişkiler duygusal meselelerin, ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2015, 13:52   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Akrep Burcunda Bu Ay - Nisan 2015Akrep Burcunda Bu Ay - Nisan 2015NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Nisan ayına Terazi burcunda gerçekleşen Tam Ay Tutulması ile adım atıyoruz. Bu ay tutulması ile ilişkiler duygusal meselelerin, dengesizliklerin ve tuhaflıkların yükseldiğini göreceğiz. Her şey ters gidiyor gibi hissedebilirsiniz fakat her şey mantık çerçevesinde ölçülü bir şekilde yaşanıyor olacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Finansal konularda iki yönlü düşünülecek. Bir yandan rahatlama arzusu varken her şey kafanıza takılıyor gibi gözükebilir. Mali konularda ise bütçenin çok iyi ayarlanması gerekiyor.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa geçişi yaşanacak.Gerilim söz konusu olabilir, iletişim anlamında durumunuzu gözden geçirmeniz gerekebilir.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Yeniay, kariyer düşünenler için şartlara uygun hareket etmeleri konusunda uyarıcı olacak.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda ve ilişki evinizde olacak. Denge çok önemli olacak, ayrılığa yatkın ilişkileri olanlar için konuşanlar kazanıyor olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki, Venüs-Chiron görünümü, sizi ne zamandır kaygılandıran elinizde olmadan üzen, zayıf düşüren, bir türlü yoluna koyamadığınız ilişkinizdeki sorunları, aşk hayatınızla ilgili meseleleri, çocuk konularını öne çıkartıyor. Eğer bu yönde sıkıntılarınız varsa, bunları kulak arkası yapmak yerine çözümlemek için kararlı olmanızı sağlıyor.

6-12 Nisan arası: 12 Nisan tarihinde Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Şöyle bir baktığımızda bu, ilişkilerde iki yönlü gelişmeleri işaret ediyor olabilir. Hayatınızda biri varken, başka biriyle de çıkabilirsiniz. Sorunlu bir ilişkiniz varsa, bir müddetliğine mesafe koyabilirsiniz. Bu arada Merkür, 14 Nisan tarihine kadar Koç burcunda ilerleyecek. Bu da gösteriyor ki, kafanız biraz karışık ve baskılar, belirsizlikler sizi gerginleştiriyor. Böyle durumda olanların 14 Nisan sonrası sakin biçimde kararlarını gözden geçirmeleri yerinde olur. İlişkisi olmayanlar ise, biriyle tanışabilir. Önce pek ciddiye alınacak bir beraberlik değildir. Ancak 14 Nisan sonrası birden bire iş ciddileşebilir.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür, karşıt burcunuzda ilerleyecek. Partnerimiz kendi görüşlerini bize dayatmaya, ısrarla kabul ettirmeye çalışabilir. Ancak böyle yaklaşımlarda bulunması ilişkimizi zorlayabilir. Ortaklaşa hareket etmek veya belli bir noktada buluşmak zorlaşır. Ancak bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Demek oluyor ki, iletişimin önemi büyük. Her iki taraf da düşüncelerini, niyetini açıkça belli etmeli, bu beraberlikte çelişkili davranmamalıdır.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa geçişi, ikili ilişkilerde ciddiyetin önemini, sağlamlık ve güven duygusunun kıymetini vurguluyor. Partnerin bu ilişkiye gösterdiği özen, verdiği değer ve beraberliğin sürmesi yönündeki katkıları çok önemlidir. İnatlaşmaktan kaçınılmalı. Bu haftanın neredeyse tümünde aşk ve ilişkiler yönünde enerjiler çok yoğun. İlişkisi sağlam yürümekte olanlar için paylaşımlar anlamında olumlu. Ancak, problemli çiftler açısından karşı tarafın baskın halleri, konuşmaları zorlayıcı olabilir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, duygusal anlamda sizi bir hayli etkileyen ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları vurguluyor. Siz tutarlı, dengeli, huzurlu bir yaşam ve kafanızın rahat olacağı bir ilişki yaşamak istiyorsunuz. Bir yanınız değişmek, yenilenmekten yana, ancak şartlar gereği zorunluluklar, mecburiyetler sizi gerginleştiriyor. Dengesiz, belirsiz olan ve kafanızı sürekli kurcalayan her şeyden uzak durmak istiyorsunuz. Bu Tutulmanın yöneticileri Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerliyor. Demek oluyor ki, doğru insan, düzgün bir ilişki, sağlam ve tutarlı davranan bir partner, güven verici, yarınlarınızın garanti altında olduğunu hissettiren gelişmelere ihtiyaç var. Önümüzdeki altı aylık süreçte bunların yerli yerine oturması için sabırlı, soğukkanlı bir şekilde seçimlerimizi yapmamızda yarar var.

5 Nisan tarihinde, çalışma hayatınızla ilgili konularda gerginlikten ve çatışmalardan uzak durmanın önemini işaret ediyor. Başka şeylere sıkıldığınızda hırsla yanlış kararlar almayın. İyice düşünün ve taşının. Sağlığınız önemli. Kendinizi geliştirmeye öncelik tanıyın. Siz kendi içinizde bütünlüğünüzü korumadığınız sürece, dışarıda da verimli olamazsınız.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda işlerinizi hızlıca bitirmeniz gerektiğini gösteriyor. Ancak tabii ki bazı noktalar gözden kaçabilir. Dikkat etmekte yarar var. Bu enerji, iş ortamında sorunları olan Akrepler açısından gerginliğe neden olabilir. Çünkü özünde abartılı düşünmeye yol açan bir etkisi var. 6, 8, 10 tarihindeki kavuşum etkisi, iş anlamında zaten hızlı gelişmeleri işaret ediyor. Ani bir şekilde iş kararları alınabilir. Bu kararlar özgür çalışmak, yeni projelere adım atmak, aklınıza geleni yapmak, uygulamak tarzında olur. Fakat öylesine düşünmeden adım atılır ki, sonradan ben buna niye kalkıştım diye sıkılabilirsiniz de. Onun için dikkatli olalım. Bazıları için değişim kaçınılmazdır. İş ortamında gelişen bir durum veya işin başka bir yöne kayması sonucu sizin de hayatınızda değişime neden olabilir. Kimileri için, part-time çalışma, yöntem geliştirme, bir projenin hazırlık aşaması, staj, kurs gibi durumları da simgeleyebilir. Bu enerjiler sağlığımıza dikkat etmemiz gerektiğini de gösteriyor.

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde Koç burcunda oluşacak Yeniay başta kariyerinizi ilgilendiren konular olmak üzere, iş ortamınızdaki ilişkilere, görev dağılımına, sizden beklenenlere, üstünüze düşen ne varsa ona özenle eğilmeniz gerekecek. Yeniayın, Mars-Jüpiter ile olan görünümü, işveren konumundaki kişilerle veya iş ortaklıklarında huzursuzluk ve inatlaşmalara neden olabilir.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa burcu geçişi iş hayatındaki rekabetin işaretçisidir. Daha fazla kazanmak, daha önde olmak için mücadele veriyoruz. İş ortaklıklarında da güçlü kişilere ihtiyacımız var. Venüs hala İkizler burcunda ilerlediği için çıkarlarımızı da düşünmek durumundayız. 21 Nisan tarihindeki görünüm, işlerin hem yoğunluğunu hem de bizim kendimizi güvende hissetmek istediğimizin göstergesidir. Zorluklar, güçlükler olsa da, yöneticiniz Pluto size iyi bir destek sunuyor. Sağlam iradenizle her işin altından kalkabilirsiniz.

PARA

1-5 Nisan arası: Kazanç konularında 2 Nisan tarihindeki Güneş-Jüpiter görünümü işimizden elde ettiğimiz gelir anlamında etkin gözüküyor. Yeteneklerinizi değerlendireceğiniz ve finansal anlamda rahatlayacağınız işlere yönelebilirsiniz. Özellikle iş sorunu olanlar için bu görünüm girişimde bulunmak yönünde olumludur.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki Merkür-Pluto zorlu görünümünde, azimle ve kararlılıkla her türlü engelin üstesinden gelebileceğinize lütfen inanız. İş görüşmeleri, sorumluluk, detaylı çalışma, çevrenizdeki kişilerle olan iletişimin önemi büyüktür. Öyle rastgele kararlar vermeyelim. Her şeyi dikkatlice incelemeli, uygun olup olmadığını gözlem altına almalısınız. Maddi açıdan yarar ve zarar hesabını iyi yapalım.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, özel ilişkimizde, finansal anlamdaki işlerimizde, ortaklıklarımızda belli bir mesafe koymamıza neden olabilir. Çünkü kim doğru kişi, kim arkadan oyunlar çeviriyor veya güvenilir değil bunları anlamak istiyoruz. Şöyle bir baktığımızda herkes kendi çıkarını düşünüyor. İster devam eden ilişkimizde ister maddi konularda biz de artık dikkat ediyoruz. Bu dikkatlilik kimileri için, mesafeli davranıyor diye düşünülmesine yol açabilir. Ancak bu mesafe, Merkür-Boğa burcu geçişi nedeniyledir. Eğer partnerimiz, iş ortağımız güvenilir, istikrarlı, sağlam ve ilişkisine önem veriyor tarzında konuşursa, bizim de bu beraberliğe bakış açımız değişebilir.

20-26 Nisan arası: Bu hafta finansal konularda yapılacak görüşmeler, bağlantılar genelde başkalarından beklediğimiz destekler yönünde önem taşıyor. Biz kendi isteklerimizi sunacağız, talepte bulunacağız onlar da düşüncelerini iletecekler. Karşılıklı olarak anlaşabilirsek ne ala. Ancak böyle durumlarda lütfen çıkarlarınızı koruyunuz. Hani durumdan istifa etmeye kalkışmasınlar. Bir de lütfen gelir düzeyinize, işinizin durumuna hareket ediniz. Riskli işlerden, yatırımlardan, borçlanmalardan kaçınınız.

NisanAyı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-6-7-11-15-16-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 13-14-19-20-26-27
Aşkta En Şanslı Günler: 15-16
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 8-9

Yeni Ay: 5-6-7-8
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 19-20-21
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Nisan ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

KAYNAK: İremSu - Mynet

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:33