Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Akrep
facebook bağlan


Akrep Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

Akrep kategorisinde açılmış olan Akrep Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , Akrep Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde burcunuzda oluşacak bir Dolunay var. Bu Dolunay özellikle kişisel anlamdaki dış dünyayla olan bağlantılarınız için kıymet taşıyor ve ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:40   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Akrep Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015Akrep Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde burcunuzda oluşacak bir Dolunay var. Bu Dolunay özellikle kişisel anlamdaki dış dünyayla olan bağlantılarınız için kıymet taşıyor ve 2 konuyu da beraberinde etkiliyor. İkili ilişkiler ve mesleki konular.
8 Mayıs tarihinde Venüs Yengeç burcunda seyrine başladığında bizler için en önemli konu yurdumuz, ülkümüz, düşüncelerimiz, ideallerimiz çok kıymetli.
12 Mayıs tarihinde Mars İkizler burcunda seyrine başladığında özellikle miras, hukuk, yatırımlar, ilerisine yönelik düşündüğümüz her şeyin çok dikkatlice gözlem altına alınmasına gerekecek. Aynı gün Merkür'ünde gölgeli günleri başlıyor. Demek oluyor ki hesaplamadan hiçbir yatırım aracını doğru ve etkili bulamayız.
18 Mayıs tarihinde YeniAy Boğa burcunda ilişki eviniz de oluşacak. Bu arada bizimde çok gerçekçi olmamız gerekiyor. Bu YeniAyda ilişkimizin niteliği çok önemli.
19 Mayıs- 12 Haziran tarihleri arasında Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bu dönemde mali ortaklıkların, ikili ilişkilerde ki paylaşımların gözden geçirme süreci.
21 Mayıs tarihinde de Güneş İkizler burcunda seyrine başlayacak. Kişisel merkezinizde bilincin ve aklın en azami ölçüde özenle ele alınması gereken bir süreç olduğunu söylemek gerekiyor.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, ilişkide yine ayrı görüşte olmanın, iletişimsel problemlerin ve partnerin kendi görüşlerindeki baskınlığının işaretçisidir. Beraberliğin özü, sevgi ve dayanışma olgusu tabii ki bu Dolunayın zorluklarını aşabilmede destekçinizdir. 6 Mayıs tarihinde, her ikiniz de, temelde anlaşıyorsanız, bu beraberliği sürdürmeye niyetli iseniz gayet olumlu bir gün. Hatta beraberliği kuvvetlendirici bir etki diyebilirim. 7 Mayıs Venüs-Yengeç geçişi, sizin için olumludur. Beraberlikte problemler olsa da, alıştığınız kişiye yönelirsiniz. Bekar Akrepler ise, sahiplenici, merhametli, aile değerlerine önem veren kişilere yönelirler. Ancak yine de 9 Mayıs tarihinde her şeyi yine akıllıca gözden geçirmekte yarar var. Yanılma payı bırakalım.
11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkimizde eskiyi, alıştığımız kişiyi, güven olgusunu önemsediğimizin göstergesidir. İleriyi görmek isteriz. Eğer kafamızda bazı soru işaretler olursa sorgulama ihtiyacı duyarız. Nedir, ne değildir diye? 16 Mayıs tarihindeki görünüm gayet olumludur. Bizim için güven duyduğumuz, alıştığımız kişi önemlidir. Yeni başlayacak ilişkilerde ise, romantik paylaşımlar, partnerimizin güven verici tavırları bizi huzurlu kılar.
18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihinde Boğa burcunda oluşacak Yeniay, ilişkimizle ilgili konularda kendimizi güven içinde hissetme ihtiyacımızın göstergesidir. Bu güven en başından bu yana varsa, devamının da aynı şekilde olmasını isteriz. Eğer güven yoksa ancak gönlümüz devamından yana ise, nasıl derleyip toparlanır, sağlam hale getirilir diye düşünürüz. Yalnızsak, bunun bizim seçimimiz olup olmadığını düşünürüz. Ne arıyoruz, nasıl birini arzuluyoruz, bunları da gözden geçiririz. Yeniayın görünümlerine baktığımızda ilişkilerde hesap-kitap yapıyoruz. İşimize geleni, gelmeyeni, yüzeyde olanı, derinlerde yatanı, hatta maddi ve manevi kazanç ve kayıplarımızı da gözden geçiriyoruz.
25-31 Mayıs arası: Haftaya baktığımızda ilişkilerde ilk etkili görünüm, 25 Mayıs tarihinde. Bu görünüm, hem sevilmek, değerli bulunmak hem de geçmişe bir özlem tadında. Devam eden ilişkide sorunlar varsa, insan hayallerine uygun düşmeyen bir ilişkinin hevesini, şevkini kırdığını düşünebilir. Bu da içten içe sizi gerginleştirir. 26, 27, 29 ve 30 Mayıs tarihlerindeki görünüm ise, aşka açık olduğumuzu, romantik paylaşımlar, güzel ve hoş paylaşımların bizi bir hayli mutlu edeceğini düşünmemizi sağlıyor. Ancak bir ilişki sadece cinselliğe bağlı ve belirsizlik taşıyorsa, kafamızda soru işaretleri uyandırıyorsa ne olacak. Hayallerimiz tamam güzel de, olan bitenleri gerçekçi şekilde gözden geçirmek de o kadar önemli. Yeni ilişkiye başlayanlar ise, karşılarına çıkan kişinin veya kendilerinin bir ilişkiden ne beklediklerini en başından dürüstçe konuşmalılar.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, iş ortaklıkları veya rakiplerinizle alakalı konularda mücadelenin işaretçisidir. Ancak bu mücadele birilerine uymak yerine, kendinizi güçlü bir şekilde, özgürce ifade etmek arzunuzdan kaynaklanır. Başkaları kendi değerlerini, isteklerini baskın kılmaya çalışırlarken, sizin kendinize güvenmeniz, şartlar zorlu olsa da, pes etmemeniz yerinde olur. 6 Mayıs tarihindeki görünüm, olumludur. Disiplinli çalışmayı, güçlü durmayı sağlar. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi hassasiyeti yükseltse de, en azından kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Aileniz, sevdiklerinizle aranızdaki bağ güçlenir.
11-17 Mayıs arası: Bu hafta, çalışma ortamınızdaki kişilerle ilişkinizde veya eğitim hayatınızla ilgili konularda biraz abartılı düşünebilir, etrafınızdaki insanların sadece kendilerini düşünüyor olmalarından dolayı gerginlik yaşanabilir. Detaylarla uğraşmak istemezsiniz. Düzensizlik, bir şeylerin sizi sınırlandırması, işinize gelmeyen durumlar zorlayıcı olabilir.
18-24 Mayıs arası: İş hayatımızla ilgili konularda 21 Mayıs Güneş-İkizler geçişi, 22 Mayıs Mars-Kuzey düğüm görünümü, 23 Mayıs Güneş-Satürn karşıtlığı etkili enerjiler olarak öne çıkıyor. Hepsinin bağlantı noktası Merkür geri hareketiyle örtüştüğü için, bizim de iş hayatımızla ilgili konularda aceleci kararlardan, oldubittilerden, anlamadan dinlemeden, üzerinde düşünmeden hareket etmemiz yanlış olabilir.
25-31 Mayıs arası: 25 Mayıs tarihinde, işimizle ilgili tayin, terfi veya yer değiştirme, konum değişikliği, başka bir yere taşınma gibi konular bir hayli etkili. Bu değişiklikleri kimileri sevinçle karşılarken, bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Bu biraz da, haritanızdaki etkiler nispetinde ele alınmalıdır. 26, 7, 28, 30 ve 31 Mayıs tarihindeki görünümler ise, hiçbir şeyin aceleye getirilmeden üzerinde düşünülmesi, sabırlı olunması, zamana bağlı olarak gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Tabii ki birazdan para bahsinde ele alacağım gibi, mali açıdan da bir bakmakta yarar var. İş hayatınızla ilgili hangi mesele olursa olsun, Merkür geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Ortaklaşa yapılacak işlerde, projelerde, işlerde bilgi sahibi olalım, baştan savma işler yapmayalım.

PARA

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler burcu geçişi, başkalarıyla olan her türlü maddi alışverişimizde uyanık davranmanın, çıkarlarımızı gözetmenin işaretçisidir. Nereden ne gelir, nasıl ikna edebiliriz, parayı nasıl değerlendirebiliriz, kimlerle bağlantıya geçeriz, bütün bunlar üzerinde duracağız. Tabii ki parasal konularda Satürn-Yay geçişinin belli bir baskısı var. Bunun için hesabımızı daha iyi bilmemiz, riskli yatırımlardan kaçınmamız lazım.
11-17 Mayıs arası: Maddi konularda 15 Mayıs tarihindeki görünüm, dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bir yanıyla harcamaya dönük, diğer taraftan ayarımızı bilmek lazım.
18-24 Mayıs arası: Bu haftanın en önemli konu maddesi mali ortaklıklar, parasal konular, ilişki ve güvencemiz. İşte bütün bunların gözden geçirildiği bir zamandayız. İlişkimizin bize kazandırdığı kaybettirdikleri, ortaklık ilişkimiz olan kişilerle her türlü finansal konular, yenilik anlamında düşündüğümüz işlerin bize olan artıları ve eksileri, tümüyle ele alınma vaktidir. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Her bir ayrıntının doğru şekilde analiz edilmesi için, aklımızı kullanma vaktindeyiz.
25-31 Mayıs arası: Maddi konularda bu hafta özellikle mali ortaklıklarda, bölüşüm, kredi, başkalarından elde edilecek gelirler, girişimler, başvurular, hisseli paralar, kredi kartı ve online yapılan alış satış işlemlerinde dikkatli olalım.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 3-4-8-9-12-13-21-22-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler: 10-11-17-23-24
Aşkta En Şanslı Günler: 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 6
Yeniay: 3-4-5-30-31
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 16-17-18
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:21