Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Android Uygulamalar (https://www.forumaski.com/android-uygulamalar/)
-   -   WiFi Map - Android İçin Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Uygulaması (https://www.forumaski.com/android-uygulamalar/182565-wifi-map-android-icin-kablosuz-ag-sifresi-bulma-uygulamasi.html)

KaBuS 04.07.2016 11:19

WiFi Map - Android İçin Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Uygulaması
 
WiFi Map - Android İçin Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Uygulaması

WiFi Map uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanmak üzere WiFi yani kablosuz internet noktalarını keşfetmelerini sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Çok sade bir kullanıma sahip olan ve en kısa sürede çevrenizde yer alan kablosuz ağlara giriş yapmanızı sağlayan uygulama, böylelikle bilhassa gezilerinizde hiç bir zaman internetsiz kalmanıza izin vermiyor.

Uygulamanın temel çalışma mantığı, bulunduğunuz konumun tespit edilmesi ve daha sonra o konuma yakın olan kablosuz ağların giriş şifrelerinin kullanıcıya iletilmesi üzerinden ilerliyor. Ancak bu noktada şifrelerin herhangi bir yasadışı keşifle elde edilmediklerini, tam tersi şekilde daha önce o ağları kullanmış olan kullanıcılar tarafından uygulamaya girildiklerini belirtmek gerekiyor. Oteller, kafeler ve diğer ortak kullanımlı bölgelerde her defasında garsonlara veya resepsiyonistlere WiFi şifresi sormak yerine WiFi Map'i kullanabiliyor ve böylelikle boşa vakit kaybetmeden hemen internet gezintilerinize devam edebiliyorsunuz.

Fakat bazen uygulamada mevcut olan şifrelerin eski olabildiklerini ve yenilenmelerinin gerektiğini belirtmek lazım. Dilerseniz bu işlemi kendiniz de yapabiliyor ve diğer kullanıcıların güncellenmiş kablosuz şifresini görmelerini sağlayabiliyorsunuz. En yakın WiFi hotspot noktalarının bir harita üzerinde gösterilmesi sayesinde internet konumlarına olan seyahatlerinizin de olabildiğince kolay bir hale geldiğini söyleyebilirim.

Eğer bir WiFi noktasını dostlarınızla paylaşmak istiyorsanız o noktaların koordinatlarını uygulama içerisinde yer alan sosyal paylaşım butonlarını kullanarak sosyal ağlardan veya iletişim uygulamalarınızdan paylaşabiliyorsunuz. Çevrimdışı çalışma desteğine de sahip olan WiFi Map'e göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.


[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

dvrzener 16.10.2021 20:56

Cevap: WiFi Map - Android İçin Kablosuz Ağ Şifresi Bulma Uygulaması
 
Wifi map uygulaması [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]ni kırabilir mi peki? Çünkü sanmıyorum hiçbir öğretmenin wifi map uygulaması ile okulun ağına bağlandığını.


Saat: 11:02

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2022, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.