Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Android Uygulamalar (https://www.forumaski.com/android-uygulamalar/)
-   -   Türk Telekom Online İşlemler Mobil - Android Için Avea Online İşlemler Uygulaması (https://www.forumaski.com/android-uygulamalar/182568-turk-telekom-online-islemler-mobil-android-icin-avea-online-islemler-uygulamasi.html)

KaBuS 04.07.2016 11:21

Türk Telekom Online İşlemler Mobil - Android Için Avea Online İşlemler Uygulaması
 
Türk Telekom Online İşlemler Mobil - Android Için Avea Online İşlemler Uygulaması

Türk Telekom Online İşlemler Mobil, Avea faturalı ve faturasız hattınıza ilişkin birçok işlemi Android cihazlarınızdan yapma kolaylığı sunan resmi nitelikli uygulama.

Avea online işlemler şifrenizi (şifrenizi unuttuysanız şifremi nasıl alabilirim linkine dokunduğunuzda çıkan adımları takip edin) girerek veya parmak izinizle giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulamada daha önce Avea Online İşlemler uygulamasında yaptığınız işlemleri yapabiliyorsunuz. Sadece arayüzü yenilenen uygulamada yapabileceğiniz işlemleri sıralamam gerekirse;

Paket detaylarınıza ulaşabiliyorsunuz. Ne kadar konuşma, sms, mobil internetiniz kaldığını grafiksel olarak görebiliyorunuz.
Faturalı hat kullanıyorsanız fatura bilgilerinizi görüntüleyebiliyor, ödenmemiş faturanız varsa kolaylıkla ödeyebiliyorsunuz.
Faturasız hat kullanıcısı olarak bakiyenizi görüntüleyebiliyor, TL yüklemesi yapabiliyorsunuz.
Widget’ı yüklerseniz hattınıza ilişkin bilgilere uygulamayı açmadan ulaşabiliyorsunuz. Tabii ki uygulama kadar detaylı değil.[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]


Saat: 06:14

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2020, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.