Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Resim - Galeri > Avatar, İmza ve Gif Dünyası > Anlamlı Sözler Ve Nickler


19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları

Anlamlı Sözler Ve Nickler kategorisinde açılmış olan 19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları konusu , ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 07.05.2014, 21:43   #1 (permalink)
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı Mesajları - 19 Mayıs Mesajları 1 "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı heyecanını bir kez daha hep birlikte yaşayacağız. Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinin bir meşalesi olarak; Samsun’a çıkışının …...yıl dönümünü kutladığımız bugün, "Türk Ulusunun Gençlerine”, Büyük Önder Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmesi onlara verdiği değerin ayrı bir göstergesidir. Ülkenin içinde bulunduğu duruma umutsuz bakmayarak, "Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına" inanan Büyük Önder Atatürk, Samsun'dan başlayarak bütün ülkeye ve insanlarımıza yansıyan ve yayılan bu büyük mücadelenin önderi olmuştur. Tüm olumsuzluklara rağmen Büyük Önder Atatürk ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. Bu değerli emaneti yaşatmak ve sonsuza kadar korumak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak gençlerimizin en başta gelen görev ve sorumluluğudur. Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını birkez daha saygıyla anıyor, başta gençlerimizin olmak üzere halkımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum"
---------------------------------------------------------------------
19 Mayıs Mesajları 2 “19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı yurdun her köşesinde, her yaştan gençlerle ve büyük bir coşkuyla kutluyoruz. 19 Mayıs 1919’da Türk Ulusu’nun tarihinde özel bir gündür. 19 Mayıs 1919, “yenilmiş, zedelenmiş, yorgun ve fakir” düşmüş bir halkın vatanını sahiplenerek, geleceğini yeniden kurmaya giriştiği gündür.19 Mayıs 1919 Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına giden yolun başlangıcı olmuştur. 19 Mayıs 1919'dan itibaren saltanata karşı millet iradesini esas alan yeni bir siyaset anlayışı ortaya konmuştur. Bugün sahip olduğumuz bağımsızlığımız, Cumhuriyetimiz, demokrasimiz, çağdaş yaşam ve kurumlarımız 19 Mayıs’ta başlatılan mücadelenin eseridir. Bugün bu mücadelenin hangi koşullarda verildiğinden haberdar olmayanlar, bu mücadeleyi verenleri ve bu mücadelenin kahramanlarını küçümseme gayreti içindeler. Geleceğimiz olan gençlerimizin bu gayretleri boşa çıkartacağına, …… yıl önce başlatılan bu mücadeleyi sonsuza taşıyacaklarına inancım tamdır. Buna karşın, bizimde gençlerimize karşı sorumluluklarımız bulunmaktadır. Gençlerimize daha iyi bir yaşam, daha umutlu bir gelecek sağlamak zorundayız. Bu düşüncelerle bütün gençlerimizin ve yurttaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, saygılar sunuyorum”
---------------------------------------------------------------------
19 Mayıs Mesajları 3 “19 Mayıs günü, bu ülkenin her yerindeki insanlara büyük Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı için Samsun’a ayak bastığı günü hatırlatır. Bu ülkede kime sorsanız, Kurtuluş Savaşı’nın sonraki safahatlarını, Havza, Amasya duraklarını, takiben Erzurum ve Sivas Kongrelerini, alınan kararları bir hamlede size anlatır. 19 Mayıs gününün sonunda bir başka milli bayramımız olan Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan vardır. Bu bize 19 Mayıs’ta milletle çıkılan yolun yine milletin egemenliğindeki yeni düzen olan Cumhuriyet’e gittiğini anlatır. Atatürk’ün o zamanki güzergahı sadece tarihi bir anı değildir; aynı zamanda milleti ilgilendiren her tür sorunda dönüp yeniden ve yeniden kendisine bakacağımız bir yol gösterici haritadır. O yüzden 19 Mayıs bayramının kutlandığı bu günde herkes, başarıya ancak milletle birlikte ulaşılacağını bilmektedir. 19 Mayıs Bayramını hediye eden Büyük Atatürk’ün, cephede savaşan erimizden kundağındaki bebesiyle mermi taşıyan kadınlarımıza kadar herkesin, tüm milletimizin aziz hatıraları önünde saygıyla eğilirken, onların şanına yaraşır çocukları olarak el ele yürek yüreğe coşku dolu bir kutlama gerçekleştirilmesini temenni eder 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının Yalova halkımıza ve ulusumuza kutlu olmasını diler saygılar sunarım” dedi.
---------------------------------------------------------------------
19 Mayıs Mesajları 4 “19 Mayıs, bağımsızlığına düşkün Türk milletine vurulmak istenen esaret zincirlerinin parçalama kararlılığının ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna öncülük eden Kurtuluş Savaşı’nın ilk kıvılcımının tarihidir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletine ve onun damarlarında akan asil kandaki kudretine güvenerek çıktığı bağımsızlık yolcuğunu bu tarihte başlatmıştır. Bu önemli tarihin ....... Yıldönümü herkese kutlu olsun. lu Önder, Türk gençliğine güvencini her fırsatta dile getirmiş ve kurduğu bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’ni Türk gençliğine emanet etmiştir. Bugün bizlere düşen görev Avrupa’nın en genç nüfuslu ülkesi olarak dinine, diline, kültürüne bağlı, özgür ve hür düşünceli, toplumdan, dünyadan haberdar, gelişmelere açık gençler yetiştirmek; bu sayede de büyük ülkemizi medeniyetin beşiği haline getirmektir. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum”
---------------------------------------------------------------------
19 Mayıs Mesajları 5 “Bundan ...... yıl önce yokluk ve sefalet içinde yaşayan Türk Milleti, Ulu Önder Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ayak bastığı gün, bağımsızlık meşalesini yakmış, esarete boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır. Bizler, istiklalini gencecik şehitlere borçlu bir milletiz. ...... sene önce, müthiş bir hızla şahadete koşan gençler sayesinde bir hayatımız oldu. İstiklal Harbi’nde gençlik, makineli tüfekleri yendi. Gençlik, bize karşı birleşmiş büyük orduları alt etti. Gençlik, ümitsizliği kovdu, çaresizliği aştı, korkuyu tuzla buz etti! Ulu Önder, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda bu kadar önem taşıyan ve Cumhuriyetimizin temel taşı olan 19 Mayıs 1919’u, ülkenin geleceğinin teminatı olan sizlere armağan etmekle, ülke geleceğindeki yeriniz ile birlikte gençlere verdiği önemi göstermiştir. Ulu Önder Atatürk bugünün tarihinde yatan anlamını daha iyi idrak edebilmeniz için, temelinde dostluk, barış, sevgi ve kardeşlik duyguları taşıyan spor ile bütünleştirip bayrama dönüştürerek sizlere armağan ederken, bütün insanlık alemi ile dünyaya mesaj vermiştir. Türkiye’de genç olmakla, dünyanın herhangi bir ülkesinde genç olmak aynı şey değildir. Bu ülkenin gencecik bir kumandan ve ilim irfan ehli gencecik bir ordu tarafından kurulduğunu asla unutmuyoruz. Bu nedenle, gençlerimize yüz yıllık, bin yıllık bir minnettarlık ve sonsuz bir hürmetle bakıyoruz. Çünkü onların gözlerindeki pırıltı, Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun”

__________________
Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna; ama bil ki senin de başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!...
Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara!…
KaRaqiZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2014, 21:43   #2 (permalink)
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları

19 Mayıs Kutlama Mesajları (Örnek Metinler)

19 Mayıs Kutlama Mesajları

Türk milletinin kendi kaderinde ve ülke yönetiminde söz sahibi olmasının miladı olan 19 Mayıs, Türk milletinin esaret zincirini kırmak adına Büyük Önder Atatürk’ün liderliğinde attığı büyük adımın adıdır. 19 Mayıs, Anadolu’da esir olmak istemeyen milletimiz için adaletin başladığı tarih olması bakımından da önemli bir gündür.

Tarih boyunca esareti değil özgürlüğü benimsemiş olan milletimizin geldiği noktanın başlangıcı, Atatürk’ün doğum günüm dediği ve bu günü Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs’tır.

Bu tarihi günde, başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu uğurda büyük mücadele veren ecdadımızı saygıyla anar, aziz milletimizin ve gençlerimizin bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

Örnek 19 Mayıs Kutlama Mesajları

Ülkemizin ulaştığı seviyenin, milletimizin Atatürk’ün işaret ettiği hedefleri gerçekleştirme konusundaki kararlılığının bir yansıması olan bu bayramımızda, Büyük Önder Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını saygıyla anar, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Bayramı’nı kutlarım.

19 Mayıs Kutlama Mesajı (Örnek Metin)

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın …. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı bağımsızlık hareketi milletimizin azim ve kararlılığı ile birleşerek, tüm yurtta dalga dalga yayılmış ve Milli Mücadele sonucunda zaferle sonuçlanmıştır. Verilen çetin mücadele sonucunda, kurulan Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk tarafından ilke ve devrimlerle pekiştirilmiş ve Türk gençliğine armağan edilmiştir. Türk milleti olarak bu emanete sahip çıkmak hepimizin en ulvi görevidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı`nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını gönülden kutluyorum.

Kısa 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

19 Mayıs Örnek Kutlama Mesajı

19 Mayıs 1919 tarihi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı ve milli mücadeleyi başlattığı tarih olması sebebiyle oldukça önemlidir. Kurtuluş Savaşı’nın kazanılması ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına kadar devam eden sürecin başlangıcı olan bu önemli tarihi, her yıl Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlamaktayız.

Gençliğe büyük önem veren Atatürk, ülkenin geleceğini Türk gençliğine emanet ederek dünyada benzeri görülmemiş bir davranış sergilemiştir. Bu emanete layıkı ile sahip çıkmış olan Türk gençliği, bundan sonraki dönemlerde de bu görevini en güzel şekilde ifâ edecektir. Bundan hiç kuşkumuz yoktur.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını yürekten tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

__________________
Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna; ama bil ki senin de başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!...
Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara!…
KaRaqiZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2014, 21:44   #3 (permalink)
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs Kutlama Mesajları, 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Kutlamaları

19 Mayıs Kutlama Mesajları – Atatürk İnkılapları (5 Mayıs 2014), 19 Mayıs Kutlama Mesajları Örnek Metinler 19 Mayıs 1919’da...

19 Mayıs Kutlama Mesajları – (5 Mayıs 2014), 19 Mayıs Kutlama Mesajları Örnek Metinler

19 Mayıs Kutlama Mesajları – Atatürk İnkılapları (5 Mayıs 2014), 19 Mayıs Kutlama Mesajları Örnek Metinler

19 Mayıs 1919’da Kurtuluş savaşı’nı Samsun’dan başlatan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hepimizin kurtarıcısı olmuş ve düşman askerlerinin yurdumuzdan temizlenmesinde çok önemli bir adım atmıştır. Peki ama 19 Mayıs Atatürk ü anma gençlik ve spor bayramı ile ilgili özel mesaj mı göndermek istiyorsunuz sevdiklerinize… İşte Seçhaber farkıyla mesajlar…
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının, Samsun’da ilk adımını attığı kurtuluş mücadelesinin 95′inci yılının, büyük bir gurur ve şükranla kutluyoruz.
Türk Gençliği, 19 Mayıs 1919′un sıradan bir tarih olmadığının bilincinde olmalıdır. Bu yolda yürüyen sen değerli arkadaşımı kutluyorum.

19 Mayıs, bir milleti tarih sahnesinden silmeye çalışanlara karşı topyekun bir başkaldırıdır. 19 Mayıs başlangıçtır, yeniden doğuştur. Bu yeniden doğuşu kutluyoruz.
Cumhuriyetimizin ve kazanımlarının yılmaz sancaktarları olarak, tek vatan, tek devlet, tek bayrak ve tek millet düsturundan vazgeçmeden özgürlük ve bağımsızlığımızı korumak birinci göreviniz olmalıdır.20 Mayıs 2014 Tarihinde Okullar Tatil Olacak mı? , 19 ve 20 Mayıs’ta Okullar Tatil mi?

2014 19 mayıs resmi tatil mi, 19 mayıs 2014 resmi tatil mi, resmi tatiller, 19 mayıs resmi tatil mi 2014, 2014 resmi tatil günleri, 19 mayıs üniversitesi, 2013 resmi tatiller, 2014 yılı resmi tatilleri

Tatil üstüne tatil yaptık valla. 23 Nisan, 1 Mayıs ve şimdi de 19 Mayıs. 19 Mayıs pazartesi gününe denk geliyor. Ve hafta sonu ile birleşince büyük bir tatil yumağı halinde önümüze sunuluyor. Peki ama 20 Mayıs tatil mi? Milli Eğitim Bakanlığı okulları 20 Mayıs ta tatil etti mi? Bu sorunun yanıtı hayır.

Öğrenciler şu ara üst üste tatil yaptılar. Bu tatillerden resmi dairelerde sebeplendi elbet. 23 Nisan, 1 Mayıs derken üst üste resmi tatiller aldı kamuda çalışanlar. Öğrencilerin birde Ortak sınavları oldu. Okullar tatil oldu peki ama 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı resmi tatil mi?

19 Mayıs bu sene Pazartesi gününe denk geliyor. 19 Mayıs Resmi tatil ve hafta sonu tatiliyle birleşince yüzleri güldüreceğe benziyor. 19 Mayıs sadece bir gün tatil. Elbette işin tatil boyutundan ötesi 19 Mayıs ‘ın anlam ve önemi. Kurtuluş savaşımızın başladığı bu özel günün hiç ve hiç unutulmaması dileğiyle.19 – 20 Mayıs’ta okullar tatil mi ?, 19 ve 20 Mayıs 2014 Okullar Tatil Olacak Mı? MEB 19 Mayıs

Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı 19 Mayıs’ta tüm yurtta kutlanacak. Bu kutlamalar sebebiyle yurt genelinde resmi tatil. Okullarda yok.. Peki ama 20 Mayıs ta tatil mi?

Öğrenciler şu ara üst üste tatil yaptılar. Bu tatillerden resmi dairelerde sebeplendi elbet. 23 Nisan, 1 Mayıs derken üst üste resmi tatiller aldı kamuda çalışanlar. Öğrencilerin birde Ortak sınavları oldu. Okullar tatil oldu peki ama 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı resmi tatil mi?

19 Mayıs bu sene Pazartesi gününe denk geliyor. 19 Mayıs Resmi tatil ve hafta sonu tatiliyle birleşince yüzleri güldüreceğe benziyor. 19 Mayıs sadece bir gün tatil. Elbette işin tatil boyutundan ötesi 19 Mayıs ‘ın anlam ve önemi. Kurtuluş savaşımızın başladığı bu özel günün hiç ve hiç unutulmaması dileğiyle.

__________________
Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna; ama bil ki senin de başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!...
Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara!…
KaRaqiZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:18


bizimmekan.com sohbet eczaonline.com