Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Aslan
facebook bağlan


Aslan Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

Aslan kategorisinde açılmış olan Aslan Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , Aslan Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunayda ailevi meseleler vurgulanacak. Miras işleri ya da evinizde herhangi bir tadilat ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:33   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Aslan Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015Aslan Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunayda ailevi meseleler vurgulanacak. Miras işleri ya da evinizde herhangi bir tadilat ile ilgili olaylar ele alınacak. Güven unsurunu öne alarak bu Dolunaya bakacağız. İş hayatımızla ilgili meselelerde çıkarlarımıza bakmamıza gerekiyor. Tüm ilişkileriniz bütün detaylarıyla ele alınıyor.
8 Mayıs tarihinde Venüs, yengeç burcunda seyrine başlıyor. İlişkilerimizde ve hayata doğru düşüncelerimizde daima içimize dönüp ne istediğimizi aramalıyız. Eskiyi tatlı anlarıyla hatırlayıp özleyebiliriz. İçimize attığımız sıkıntılarımızı da sağlığımızı düşünerek dostlarımızla paylaşmalıyız.
12 Mayıs tarihinde Mars, ikizler burcunda seyrine başlayacak ve aynı gün Merkür'ün gölgeli günleri de başlayacak. İleriye dönük hedeflerimiz hakkında şuan ki mevcut durumu gözden geçirmeliyiz. Atmak istediğimiz adımların ne kadar tutarlı ve dengeli olduğunu defalarca kontrol etmeliyiz.
18 Mayıs tarihinde Yeniay boğa burcunda oluşuyor. Çalışma hayatımız, kariyerimizde yaşadığımız toplumla ilişkilerimizde yeni adımlar atmak istiyoruz. Yeni sosyal ortamlara girme yönünde nasıl bir plan yapıyoruz sorusu bizim için çok önemli.
19 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında Merkür gerileme dönemine geçiyoruz. İletişim trafiğimizde ne söylendiğine ve hangi sözlerin verildiğine dikkat etmemiz gerekiyor. Eski bir işin yenilenmiş hali ile karşımıza çıkması mümkün. Gereksiz arkadaşlıklardan uzak durmalıyız.
21 Mayıs tarihinde güneş ikizler burcunda seyrine başlıyor. Plan ve projelerimize bakarak, ajandamızı kontrol ederek, etrafımızdaki insanlarla kişisel anlamda farklılıklarımızı ölçerek, bu dönemi olumlu bir şekilde geçirebiliriz.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişinde sosyal yaşamda iletişimin gücü bir hayli yükseliyor. İnsanlar sizin düşüncelerinizi önemserler. İkna gücünüz bir hayli yüksektir. Bu da karşı cinsle, arkadaşlıklarda size şans verir. 3 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide aynı hedef, aynı düşünce birliğinde bulunmak arzunuzu işaret eder. 7 Mayıs tarihinde Venüs-Yengeç burcunda seyrine başladığında, aşkta geçmişe duyulan özlem yoğundur. Bu sizi biraz hassaslaştıran bir etkidir. Aileniz, değer verdiğiniz her şey önemlidir sizin için. Bir yanınız gitmek istese de, bir yanınız kalmaktan yanadır.
11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler burcu seyri, yeni arkadaşlıkları, fikir paylaşımlarını, sosyal ilişkileri güçlendirici, arkadaşlık merkezli tanışmaların göstergedir. Bu tanışmaların çoğunluğu, internet ortamında gerçekleşir. Ancak güven olgusunu da göz ardı etmeyelim. 15 Mayıs tarihinde her ne kadar ilişki anlamında hareketlilik gibi görünse de, zaman faktörü kıymetlidir. Gelir geçer olup olmadığına bakmak lazım.
18-24 Mayıs arası: 19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında Merkür, ikizler burcunda gerileyecek. Sosyal ilişkilerimizin gözden geçirilme süreci olarak kıymetlidir. Eski arkadaşlar, eski dostlarla bir araya gelme yönünde olumlu, ancak yeni bir ilişkiye adım atmak, yeni dostluklar kurmak, yeni bir grup içinde yer almak yönünde tedbirli olalım. Karşımızdaki kişiyi iyi tanıyalım. Kimdir, nedir neyin nesidir bir bakalım. Sabırsız olmayalım. Hayat devam ediyor tabii ki, belki de sorunlu bir beraberliğimiz vardı veya sosyal ilişkilerimiz problemliydi. İşte şimdi bunları içsel anlamda gözden geçireceğiz. Belki de kafamıza fazla takmıştık bir takım konuları veya umursamamıştık. Tekrar ele aldığımızda bütün bunların ardındaki nedenlere ulaşabiliriz.
25-31 Mayıs arası: Haftanın ilk başında, 25 Mayıs tarihindeki görünüm ilişki durumunuza göre değişkenlik gösterebilir. İlişkisi uzun süredir olumlu yürüyen çiftlerin hem romantizm hem sıcaklık hem de ılımlı paylaşımlara açıklar. Birlikte olmaktan, zamanı en güzel şekilde geçirmekten, farklı bir şeyler yapmaktan, gezmekten, eğlenmekten zevk alabilirler. İlişkisinde sorun olanlar, her ne kadar sıkıntıya pek gelemiyorlarsa da, problemli ilişkilerini yine de sürdürmek zorundalar. Çünkü yeni bir ilişkiye başlamayı düşünseniz bile, geçmişi geride bırakmak, bitirmek pek kolay olmaz. Yeni tanışmalar açısından Merkür geri hareketi nedeniyle tabii ki dikkatli olmak, gelir geçer, öylesine bir ilişkiye hemen adım atmamak lazım. Genelde bu hafta rutin etkinliklere katılmak, öyle çok planlı programlı değil de, spontan bir şekilde zamanı geçirmek daha mümkün gözüküyor.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişi, sizi sosyal ilişkilerinizde, amacınıza uygun kişilerle bağlantılar kurmanızda destekleyicidir. İş anlamında başka kişilerden destek görebilirsiniz. Eğitim, yolculuklar, iletişim, alım-satım gibi işlerde başarılı girişimlerde bulunursunuz. 3 Mayıs tarihindeki görünüm işlerinizi hızlı biçimde bitirme, girişimlerinizde arzu ettiğiniz sonucu alma arzunuzu işaret eder. Ancak bir takım zorluklar yaşanabilir. Sabrınızın sınandığını düşünürsünüz. 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, iş hayatınız ve ailevi yaşantınızla ilgili konularda sizi baskı altına alabilir. Arzu ettiğiniz gelişmeler olmadığında veya size uygun fırsatlar karşınıza çıkmadığında canınız sıkılır.
11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihinde, dışa pek belli etmesiniz de, sizi rahatsız eden, içten içe huzursuz eden meseleler vardır. Huzur, denge, hoşgörülü yaklaşımlarda bulunmaya çalışırsınız. Ancak çevrenizdeki kişilerin de buna dikkat etmesini beklersiniz. Siz değerlerinize düşkünsünüz. Duyarlısınız. Ancak iş hayatındaki belirsizlik, müdahale edemediğiniz durumlar sizi rahatsız etmektedir. Size uymayan şartlar veya gelişmeler verimli çalışmanın önüne geçmektedir. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, sağlığınız, çalışma hayatınızla ilgili bazı durumların sizi yorabileceğini gösteriyor.
18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihinde Boğa burcunda oluşacak Yeniay, iş hayatımızla ilgili konularda güvende olmak, yarınlarımızı garanti altına almak, huzurlu, gelecek vadeden bir işte çalışmak arzumuzun göstergesidir. Maddi ve manevi anlamda ayaklarımızın yere bastığı işleri tercih ederiz. Kazançlı çıkmaktan yanayızdır. Bu Yeniayın oluştuğu ve etkili olacağı dönemde Merkür geri harekette olacak. Bu da gösteriyor ki, girişimde bulunmak, kendimizi ifade etmek, bir an önce her şeyin istediğimiz şekilde gelişmesini umut etmekten yanayız. Ancak tabii ki araştıralım, soruşturalım, hangi alanda yetenekliyiz, hangi işler bizim için uygundur bir bakalım. İş bulmadan işten ayrılmayalım. İş olsun da ne olursa olsun diyerek kararlar vermeyelim.
25-31 Mayıs arası: Bu haftanın genelinde yine Merkür geri hareketi etkili olacak. Ancak bu geri hareket, içten içe öğrenme, araştırma, ilerisi adına hedefler belirleme veya hedeflerimizi gözden geçirme yönünde olumludur. Belki hemen harekete geçemiyoruz veya beklediğimiz haberler gecikiyor olabilir. Fakat şunu bilelim ki, zaman konusunda bu kadar da olumsuz düşünmemek lazım. Çünkü geri hareket dönemleri, insanın yeni çözümler bulması, kendine bir yol çizmek adına, sorunlarını gözden geçirmesi, asıl amacını belirlemesi yönündeki düşünme vaktidir. Bu açıdan bakmayı da bilelim. Karşımıza çıkabilecek fırsatlar, teklifler, grup aktiviteleri veya gelişmeler karşısında resmi iyi görmek, bize olan uygunluğunu ölçüp biçmek yararlı olacaktır.

PARA

1-10 Mayıs arası: Kazanç anlamındaki işler için, 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişi gayet olumlu. Kurulacak bağlantılar, girişimde bulunulan işler, görüşmeler için teşvik edici bir yanı var. Ancak geldiği gibi harcıyorsanız, bütçenizin ayarını bilmiyorsanız tabii ki dikkatli olmalısınız. Maddi açıdan 7 Mayıs tarihi olumlu. Ancak 9 Mayıs tarihinde, parasal hesaplarınıza, başkalarıyla yapılacak işlere dikkat edelim. Hesabımızı bilelim.
11-17 Mayıs arası: 16 Mayıs tarihinde maddi konularda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Hesabı şaşmamak lazım. Başkalarıyla alakalı her türlü paylaşımın, yatırım veya diğer harcamaların iyi takip edilmesi yararlı olur.
18-24 Mayıs arası: Merkür geri hareketi, kazanç evimizin yöneticisi olduğu için, geri hareket dönemi olan 19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında hesabımızı iyi yapmak, gelir-gider dengemizi oturtmak, risk faktörünü göz önüne alarak düşünmek yönünde kıymet taşıyor. İşini bilen kaptan derler büyüklerimiz. Sizin için de bu söze uygun davranma zamanıdır. Nasıl ve hangi alanlarda kazanç elde edebiliriz, nelere para yatırabiliriz, hangi projeler gelir getirici olur, hangi işlerden, alanlardan kaçınmak gerekir, bütün bunlar için piyasanın durumunu izlemekte yarar var. Alış-satış, ticaretle ilgili anlaşmalar, evraklar, hesaplar gözden geçirilmelidir. Bilmediğimiz sularda yüzmeyelim. Güvence unsurunu gözetelim.
25-31 Mayıs arası: Parasal konularda, kazanç evinizin yöneticisi Merkürün geri hareketi, hesabımızı bilmek kadar, ek kazançlar konusunda araştırmak, bilgi sahibi olmak yönünde de aslında faydalıdır. Tabii ki, belli bir bütçe dahilinde hareket etmek, eskilerin deyimiyle çizmeyi aşmamak iyi olur. Bazen öyle durumlar olur ki, maddi açıdan özelikle ortaklaşa pay edişlerde veya kredi, yatırımlarda hesabı şaşmamız, tamamdır diyerek karar verip sonra pişman olmamız mümkündür. O zaman bu hafta kimseye güvenip veya bir şey olmaz diyerek risk almamalıyız.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-14-15-19-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 3-4-10-11-17-31
Aşkta En Şanslı Günler: 6
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 26-27
Yeniay: 23-24-25
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 10-11-12
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 12:43