Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


18 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 18 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusu , 18 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Gökyüzü bugün oldukça neşeli ve enerjik bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte, Kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkileyecektir. ...


Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By Perii

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 18.05.2014, 19:22   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 18 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları18 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün oldukça neşeli ve enerjik bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte, Kendinize olan güven ve saygınız çevrenizi de fazlasıyla etkileyecektir. Kararlı davranışlarınız ve haklarınıza sahip çıkarak hareket etmeniz adeta yaşadığınız zorluklardan sonra ayağa kalkmanızın imkansız olduğu düşüncesinde olan kişilere vereceğiniz en güzel cevaptır. Adeta karanlık günlerin ardından doğan Güneş gibi yaşam sizin için yeniden şekillenmekte ve siz yaşanmışlıklarınızın ruhunuza kattığı derinlikle iş ve özel yaşamınızda yenilenmektesiniz.

Boğa Burcu


Gökyüzü bugün işlerinizi toparlamanız ve yeni fikirlere açık olmanızın getireceği şanslara işaret etmekte. Yoğun ve keyifli çalışma dönemi sizleri karşılıyor. Biriken işlerinizi düzene sokmanız zamanı zihninizi yeni işlerinize adapte olmanızı kolaylaştıracaktır. Bugün tüm yetenek ve becerilerinizi cesurca sergileyin. İş hayatınızda hızlı fakat bir o kadar güvenli ve sağlam adımlarla ilerleyecek kalıcı başarıların altına imza atacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin dürüst olmayan bir davranışı ile karşılaşabilirsiniz.


İkizler Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmenize fırsat tanımadan gelişen olaylarla gerginlikler yaşanabileceğine işaret etmekte. Bugün ne yaparsanız yapın olayları kontrol etme şansınız oldukça güçtür. Oldu gözüyle baktığınız işleriniz belirli bir sebebe bağlayamadan bitebilir. Öncelikle sakin olmalı ve olayları onaylamasınız da isyankar bir tutum içinde olmadan kabullenmeye çalışmalı ve akışa güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınız da ise kendi düşüncelerinizle birlikte olduğunuz insanın düşüncelerini onunla konuşmadan kıyaslamalarda bulunarak suçlamalarda bulunmamayı öğrenmelisiniz. Konuşun paylaşın ve düşüncelerinizi bu şekilde netleştirin.

Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün sezgilerinizin olağanüstü güçlü olduğuna işaret etmekte. Çevrenizdekilere karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı hassas davranışlarınızı dışa vuramamanız içinize kapanmanıza neden olabilir. Hissettiklerinizi paylaşın, Duygularınız olumluda olabilir olumsuzda bir beraberlik içinde iseniz birlikte olduğunuz insan sizi gerçekten seviyorsa ruh halinizi anlayarak düşündükleriniz ve hissettikleriniz için sizi aydınlatmaya çalışacak açıklamalarda bulunacaktır. Bugün meditasyon dua gibi ruhsal enerjinizi yükseltecek çalışmalarda bulunmalısınız.

Aslan Burcu

Bugün ani kararlar vermeden kendinize öz eleştiride bulunarak hareket etmeniz olumlu sonuçlar almanızı sağlayıcıdır. Bir ilişki içindeyseniz tereddüt ve kaygılarınızdan uzaklaşacak ilişkinize yeni bir boyut kazandırabileceksiniz. Beraberliği olmayan Aslanlar ise bugün özel yaşamınızda önemli kararlar almamaya özen göstermelisiniz.Yanıltıcı duygular hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir Bu süre içinde iş ve özel yaşamınızda isteklerinizi gerçekleştirebilmek için yapılması gerekenleri planlamanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Sizin gibi engin yürekli küçük hesaplar peşinde olmayan Aslan’lar için planlı davranmak olumlu sonuçları da beraberinde getirecektir.

Başak Burcu

Arkanızdan dönen dolapların ve size zarar vermek isteyen kişilerin planlarının ters tepeceği ve bıçağın keskin tarafının onlara yöneleceği bir gündesiniz. Bilmelisiniz ki bugün kim sizin için iyi niyetli düşünceler içinde değilse bunun karşılığını ilahi sistem ona fazlasıyla verecektir. Siz gönlünüzü ferah tutun ve sahip olduğunuz güzellikler için ne kadar şanslı olduğunuzun farkına varın. Maddi konularda güzel gelişmelerle moral bulacaksınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı davranmanızın mükafatını alacağınız ve sevginin galibiyetini deneyimleyeceğiniz bir gündesiniz.


Terazi Burcu

Bugün kendinizi oldukça güçlü hissedecek yapmakta zorlandığınız işlerinizi kolaylıkla yapabilecek enerjide olacaksınız. İşinizle ilgili olumsuz gelişmeler gecikmeler canınızı sıksa da bunun geçici bir durum olduğunu bilerek hareket etmelisiniz. Sizin sorumluluğunuz dışında kalan olaylarla çok fazla ilgilenmeden hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Siz üzerinize düşeni yapın ve yaşanan gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Özel yaşamınızda haksız yargılamalarda bulunarak hem kendinizi hem birlikte olduğunuz insanı ciddi anlamda yaralayabilirsiniz. Dikkatli davranın.

Akrep Burcu

Bugün iç sesiniz sürekli size yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği yönünde mesajlar verir. Bugüne kadar farkına varamadığınız bir çok şeyi sezebilir ve sizi engelleyen durumlar için yapmanız gerekenleri uygulayarak tüm engelleri başarıyla aşabilirsiniz. Göksel enerjiler meditasyon ve ritüeller için oldukça uygundur. Kendinizle baş başa kalın, Sizi yoran enerjilerden arının. İş hayatınız da ise maddi olarak yaşanacak sürpriz gelişmelerle emeğinizin karşılığını alıyor olmanın haklı mutluluğunu yaşayacaksınız. Özel yaşamınız da ise eşinizin kendi sorunlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı size olan yaklaşımı anlayışla karşılamaya çalışın. Yeni bir beraberliğe adım atmayı düşünüyorsanız duygularınızın gerçekliğinden emin olmalısınız.


Yay Burcu

Gökyüzü sıcak kanlı davranışlarınızla çevrenizdeki herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret etmekte. Fakat bugün gelen iş tekliflerine pek te sıcak bakmamalı ve acele kararlar almamalısınız. Cazip görünün tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Gelen teklifin büyüsüne kapılarak maddi manevi zarar görebileceğiniz bir karar alabilirsiniz dikkatli olun ve yeni tanıdığınız insanlarla böyle bir iş ilişkisine girmeden önce iki kez düşünün. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana iğneleyici sözler söyleyerek ne elde etmeyi umuyorsunuz? Anlayış saygı beraberliği güçlendiren en önemli faktörlerden biridir karşınızda ki insanın sabrını taşırdığınız anda size vereceği tepkileri düşünerek hareket etmelisiniz.

Oğlak Burcu

Aynı anda birden fazla işle ilgilenen Oğlak’lar bugün bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikteliği devam eden Oğlak’lar birlikte olduğunuz insana daha fazla vakit ayırmalı ve ona karşı daima dürüst olmalısınız…

Kova Burcu

Yaşadığınız zorlu olaylardan sonra şans yüzünüze gülüyor acılarınızı kendinizle hesaplaşmalarınızı bir kenara bırakın yeni başlangıçlar maddi gelirlerde ki artış sizleri hayallerinize kavuşturabilecek kadar kuvvetli iken kendinize güvenin. Özel hayatınızda da durum farklı değil evliyseniz ve sıkıntılarınız varsa çözüme kavuşturacak ve aşkın keyfini çıkaracak eşinizle birbirinize destek olarak hem duygusal hayatınızda hem de iş hayatınızda birlikte başarıya yürüyeceksiniz.Balık Burcu

Bir anlık öfkenin bedeli sizlere pahalıya patlayabilir haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Emin olun ki sistemli bir şekilde sizi bu duruma getirmek isteyen rakipleriniz iş birliği yapmış olabilir. Sizin kayıplarınız başkalarının kazancı olsun istemiyorsanız sakinliğinizi korumalı duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz.Aleyhinize gelişen konular bir anda lehinize dönecek ve sabrınızın yaşanan olaylar karşısında gösterdiğiniz olumlu duruşun etkisini fazlasıyla alacaksınız. Dikkat etmeniz gereken konu özel yaşamınız anne baba ile olan ilişkilerde dürüst ve adil davranmalısınız.

idealist ve Pineapple beğendi
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2014, 19:39   #2 (permalink)
Sonsuza kadar...
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 18 Mayıs 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Akrep Burcu

Bugün iç sesiniz sürekli size yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiği yönünde mesajlar verir. Bugüne kadar farkına varamadığınız bir çok şeyi sezebilir ve sizi engelleyen durumlar için yapmanız gerekenleri uygulayarak tüm engelleri başarıyla aşabilirsiniz. Göksel enerjiler meditasyon ve ritüeller için oldukça uygundur. Kendinizle baş başa kalın, Sizi yoran enerjilerden arının. İş hayatınız da ise maddi olarak yaşanacak sürpriz gelişmelerle emeğinizin karşılığını alıyor olmanın haklı mutluluğunu yaşayacaksınız. Özel yaşamınız da ise eşinizin kendi sorunlarından kaynaklanan nedenlerden dolayı size olan yaklaşımı anlayışla karşılamaya çalışın. Yeni bir beraberliğe adım atmayı düşünüyorsanız duygularınızın gerçekliğinden emin olmalısınız.

Enteresan...

__________________
idealist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
Gece, idealist, MineL, Perii, Pineapple
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:33