Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 19 Mayıs Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 19 Mayıs 2014 Burç Yorumları, 19 Mayıs 2014 Günlük Burçlar, 19 Mayıs 2014 Balık Burcu Yorumu, 19 ...


Like Tree4Beğeni
  • 2 Post By Perii
  • 1 Post By Bekım
  • 1 Post By Perii

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 18.05.2014, 19:36   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
19 Mayıs Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 19 Mayıs 2014 Burç Yorumları, 19 Mayıs 2014 Günlük Burçlar, 19 Mayıs 2014 Balık Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Koç Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Başak Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Yay Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Arslan Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Kova Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Oğlak Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Boğa Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 ikizler Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Terazi Burcu Yorumu, 19 Mayıs 2014 Burçlar Hakkında


Koç Burcu

Bugün iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilir yol ayrımları yaşayabilir oldukça radikal kararlar alarak yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. bekar Koç’lar sizden yaşça büyük bir insanın yoğun ilgisi sizi yeni bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir ilişki içine sokabilir. Sezgilerinizin sesine her zamankinden daha fazla kulak vererek hareket etmelisiniz.

Boğa Burcu

Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın.Özel yaşamınız da ise eşinizin tutarsız davranışlarına tepki vermeden beklemede kalın iyi bir gözlem ve sabır size çok şey kazandıracaktır.


İkizler Burcu

İşinizle ilgili konularda rakiplerinizin önüne geçebilir önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. Evliliğinizle ilgili duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz korkmayın her şey sizi daha iyi şartlara taşımak için cereyan etmekte. Bu süre içinde sezgilerinize güvenin ve fevri olmamaya özen gösterin. Beraberliğinde problem olan İkizler ayrılıklarla özgürlüklerine huzura kavuşurken sevginin hakim olduğu ilişkiler de ise aşk’ın gücü kazanacak.


Yengeç Burcu

Geçmişin gölgesini ruhunuzdan arındıramadığınız sürece değişim enerjisi ne kadar kuvvetli olursa olsun yanlış seçimler yapabilirsiniz. Kendinize karşı adil olun ve yaptıklarınızı sorgulamaktan kendinizi sürekli suçlamaktan vazgeçin. Özel yaşamınızda ise ; Anlık kararlar tüm huzurunuzu kaçırabilecek etkiler doğurabilir. Duygularınızı dengelemeye çalışmalı aklınıza esen her şeyi duygusal yaşamınızda yapmamalısınız.


Aslan Burcu

İş arkadaşlarınızdan birinin olumsuz davranışlarıyla karşılaşabilir ve haksız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve hakkınızı ulu orta değil bire bir konuşarak arayın. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın hesap sorar şekilde davranışlarda bulunması öfkelenmenize sebep olabilir. Gökyüzü sizleri desteklerken bitirmeniz gereken bir ilişkiyi sürdürmek sadece kendinize değil sizi gerçekten seven ve mutlu olmanızı isteyen yakınlarınızı üzmekten başka bir şeye yaramayacaktır. Daha sonra neden yapmadım keşke vs. gibi düşünceler içinde boğulup kalmak istemiyorsanız bu süreci akıllıca değerlendirmelisiniz.


Başak Burcu

Ruhunuzda ki enerji yaşamınızın her safhasında kendisini güçlü bir şekilde hissettirecek. İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.Beraberliği olmayan Başak’ lar beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü kendinden emin yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılamakta….

Terazi Burcu


İçinizde biriken isyan duygusunun yarattığı baskıdan bir an evvel kurtulmanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde ruhsal sağlığınız ciddi anlamda bozulabilir. Kendinizi rahatlatmalı ve enerjinizi dengelemelisiniz. Yürüyüş yapın spor yapın deniz kenarına gidip bir çay için ve içinizde biriken öfke kızgınlık ne varsa haykırın ve atın yüreğinizden. Bunu yaptığınız anda üzerinizdeki büyük bir ağırlıktan kurtulacak iş ve özel yaşamınızda daha doğru değerlendirmelerde bulunarak kararlar alabileceksiniz. İş hayatınızla ilgili şanslı bir dönemdesiniz tembellik yapmanın zamanı değil. Kendinizi toparlayın ve işinize sahip çıkın.


Akrep Burcu

Hayatınızın tüm alanlarında yenileşmeye ve dünyaya damganızı vurmaya başlayabilirsiniz.Eski olan her şey ortadan yavaş yavaş kalkmaya başlar ve ruhunuzun derinliklerindeki gizli güçleriniz yüzeye çıkarak sizi gelişim için teşvik etmeye başlar. Mesleki konularda bugüne dek nasıl kararlar aldıysanız veya nasıl yaşadıysanız bunları yenilemek ve kuvvetlendirmek için kararlı olmalı ve bu yolda ilerlemelisiniz.Aşk hayatınızda ise güven ve sevgi dolu günler sizleri karşılamakta.

Yay Burcu

İş hayatınızda ise dikkat çekecek ve bir çok teklifle karşılaşacaksınız. İş hayatınızda görüşmelerinizde plan ve projelerinizi hayata geçirme safhasında gizliliğe önem vermeniz yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise bilinç altınızda kökünü kurutamadığınız olumsuz deneyimlerle baş etmeyi öğrenemediğiniz kendinizle yüzleşmekten kaçtığınız sürece ilişkilerinizde huzuru yakalayabilmeniz güç. Birlikte olduğunuz insanında desteği ile kendi engellerinizi aşabilecek güçtesiniz ilk adımı atın arkası gelecektir.

Oğlak Burcu

İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem vermeli ve düşüncelerinizde kararsızlıkların gölgesinin düşmesine izin vermemeniz gereken zamanlardasınız. Yakın çevrenizde yaptığınız işle ilgili baskı altında tutulduğunuz düşüncesi kalmakla gitmek arasında bocalayabilir anlık öfkelerle pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi sen ben çekişmesi ile harcamak yerine daha büyük amaçlar için harcamanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Sağlığınıza da her zamankinden daha hassas davranmalısınız. Mikrobik enfeksiyonlara karşı bünyenizin hassas olduğu bir gündesiniz Böyle bir durumda mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız.

Kova Burcu

Bugün önemli yatırımlar gerçekleştirmemeli bankalar vergi daireleri gibi resmi kurumlarla ilgili konularda dikkatli davranarak hesabınızı bilerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanan sorunların ilişkiniz üzerinde karabulutlar gibi dolaşmasını istemiyorsanız duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmalı bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız birlikte hareket ederek var olan zorlukları aşmalısınız. Bekar Kova’lar bugün rastlantılar aşk hayatınızı renklendirebilir.

Balık Burcu

Uzun süren bir beraberlik ya da evlilik içindeyseniz ve bugüne kadar var olan sorunları elinizden gelen her şeyi yapmış olmanıza rağmen düzeltemediyseniz yaşananları sorgulayacağınız ve kararlar alacağınız bir dönemdesiniz. Kendinize acımak ve mutsuzluğa teslim olmak yerine gerçekten mutlu ve huzurlu olabilmek için sağduyulu düşünerek adil bir karar vermelisiniz. İş yaşamınızda ise yetenek ve becerilerinizi ortaya koymanız gereken zamanlardasınız. Ağır ağır gelişmekte olan olaylar sizi iş yaşamınızla alakalı olarak değişime uğratacağından, Sizlerin gökyüzünden yansıyan bu kuvvetli etkiye direnmeniz oldukça sakıncalıdır.

Ninova ve Behice beğendi
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2014, 23:06   #2 (permalink)
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

çıkış yakalıyorum rakiplerimin önüne geçiyorumda kıskanıp çekemeyenler var şimdi okuyacak zaten bu yorumu

Perii beğendi.
__________________
Nefreti ;
Sevgiden Daha Çok Severim Çünkü ; Nefret falan karıştırma şimdi ya !
Bekım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 00:39   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Aslan dogru bee yeminle.p

__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 01:32   #4 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Keskem bekarla ilgili de bise deseydi

♀★♂

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 01:34   #5 (permalink)
Üyeliği Durduruldu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yazacak yorum bulamadım bende Kapuska'nın tarifini yazayım dedim

Malzemeler
Yarım lahana
2 adet sivri biber
3 adet domates
Yarım su bardağı zeytinyağı
1 adet soğan (küçük doğranmış)
6 diş sarımsak
1 yemek kaşığı salça
1 çay kaşığı tuz
1 tatlı kaşığı pul biber
50 gr pirinç
2 su bardağı su
Yarım limon


Lahanaları ince ince doğrayın. Domates ve biberleri küçük küçük doğrayın. Tencereye zeytinyağını koyup iyice kızdırın. Soğan ve sarımsakları ilave edin. Kavurmaya başlayın. Soğan ve sarımsakların rengi pembeleşince salçayı ilave edin. Kavurmayı sürdürün. Lahanaları tencereye koyun. 10 dakika karıştırarak pişirin. Sivri biberleri ekleyin. 10 dakika daha karıştırarak pişirin. Domatesleri ilave edin. 2-3 dakika pişirin. Yemek sulanmaya başladığında tuzu, karabiberi ve pul biberi koyup karıştırın. Pirinçleri ve 2 su bardağı suyu tencereye boşaltın. 30 dakika pişirin. Kokusunu alması için yarım limonun kabuklarını ilave edin. Zeytinyağlı kapuskanız servise hazır.

Afiyet olsun!

alcatraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 01:36   #6 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Mayıs 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bir kaybol ya senden birşey isteyende kabahat zaten evde tek başınasın git yap bari kendin ye

alcatraz beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 10
alcatraz, Amazonn, aRtiStic, Behice, Bekım, Jade, Medusa, Narsinha, Perii, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 08:49