Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusu , 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları 20 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları, 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 20 Mayıs 2014 Salı Koç Burcu Yorumu,20 Mayıs 2014 Salı ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 19.05.2014, 19:23   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları


20 Mayıs 2014 Günlük Burç Yorumları, 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 20 Mayıs 2014 Salı Koç Burcu Yorumu,20 Mayıs 2014 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı İkizler Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Yengeç Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Aslan Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Başak Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Terazi Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Akrep Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Yay Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Oğlak Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Kova Burcu Yorumu, 20 Mayıs 2014 Salı Balık Burcu Yorumu, En iyi Günlük Burç Yorumları, 20 Mayıs 2014 Salı Tüm Burçların Yorumları

Koç Burcu


Gökyüzü bugün duygularınızda aklınızda arasında ki uyumun getireceği şanslara işaret etmekte. Sürekli ertelediğiniz ihmal ettiğiniz belki de yapmak için yeterli cesareti bulamadığınız konularda; Önemli adımlar ilkler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir birlikte olduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın ve sakinliğinizi sağladığınızda duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edin. Sizler samimiyetten uzak yapmacık tavır ve davranışlara tahammül edebilecek kişiler değilsiniz.

Boğa Burcu

Yoğun ve stresli görüşmeler zihninizi fazlasıyla yorabilir. Kısa süreli de olsa zihninizi dinlendirmeye çalışın özellikle de dikkat gerektiren bir işte çalışıyorsanız daha fazla dikkat etmelisiniz. Gözünüzden kaçan bir konu meslek hayatınızda zorlayıcı etkilere sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sorunları sizi bir hayli bunaltabilir. Birlikte olduğunuz insanın hayatında ki yerinizi sorgulayabilir ve onun kararsızlıkları karşısında isyan edebilirsiniz. Ne olursa olsun bugün sakin davranmalı, Yaşananları sakinlikle değerlendirdikten sonra konuşmayı tercih etmelisiniz.

İkizler Burcu

Gökyüzü tamamlamanız gereken işleriniz varken yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanı için uyarıyor sizleri, Var olanı tamamlamadan yeni bir olgu içine girmeniz bir çok riski beraberinde getirebileceği gibi hali hazırda devam eden ilişkilerinizin bozulmasına da neden olabilir. Hayat uzun soluklu bir maraton nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte sorumluluklarınızın hakkını yerine getirerek hareket ettiğinizde erteledikleriniz zaten karşınıza çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizde gerçek anlamda aradığınız huzuru bulamadığınız zamanlardasınız. 3ncü şahıslardan kaynaklanan konulara karşı sevdiğiniz insanla birlikte set çekmeli ve o seti aşmalarına izin vermeden hareket etmelisiniz.

Yengeç Burcu

Gökyüzü yaşam enerjinizi yükseltirken, Siz de geçmişin ruhunuzda bıraktığı izleri tamamen silebilmiş olmanın heyecanı ile iş ve özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Aklınız ruhunuz ve yüreğiniz değişim yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez. İş hayatınızda her türlü fikir alışverişine açık olun fakat son kararı kendiniz verin ve kendinize sorun var olan şartlarımı nasıl yükseltebilirim? Sesimi daha fazla kitleye nasıl duyurabilirim? Gibi ve iş hayatınızı yapılandırırken bu cevapları kullanın. Yetenekleriniz iletişime verdiğiniz önem ve disiplinli çalışmanızın sonunda kazanacağınız mükafat çok büyük olacak. Özel yaşamınızda ise eşinizin ruhunuzu okşayan sevgi dolu sözleri ile mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bekar Yengeç’ler yoğun ilgi karşısında duygularınızın yönünü tayin etmekte zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu

Gökyüzünün bugün sizler için şifresi: Her doğruyu her yerde söylememeli ve karşıt fikirlere karşı muhalefet etmemelisiniz. Siz sorumluluklarınızı yerine getirin yeter. Maddi ve hukuksal konularda oldukça şanslı bir gündesiniz. Kazançlarınızın artacağı bir süreçtesiniz ve hukuki konularda her hakkınızı arayarak olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz zamanlardanız. Özel yaşamınızda eşinizin çevresinde bulunan insanların kıskanç davranışlarını görmezden gelin ve ona olan sevginizi bilhassa bu insanların yanından içinizden geldiği gibi ifade edin… Düşündüklerini hayata geçirmenin imkansız olduğunu anlamalarına katkıda bulunun…

Başak Burcu

Gökyüzü bugün eş ya da yakınlarınız sebebi ile münasebette olduğunuz insanların canınızı sıkacak tavır ve davranışları ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Birebir sizi ilgilendirmediği sürece sakinliğinizi koruyun. Yok davranışları direk sizi hedef alıyorsa karşılığını verin. Fakat ipleri koparma noktasına taşıyan kişi siz olmamaya bakın. Aynı dili konuşmak anlaşılabilir olmak anlamına gelmiyor bilmelisiniz. Bu insanlarla işiniz gereği ortaklıklar söz konusu ise bir an evvel yolları ayırmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kendi yakınlarından kaynaklanan problemleri size mal etmeye kalkması gerginliklere sebep olabilir kontrollü davranın ve onu yaptığının yanlış bir davranış olduğuna ikna etmeye çalışın.

Terazi Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda profesyonelliğinizi göstermeniz için destekliyor sizleri. Heyecanınızın bildiklerinizi ortaya koymasına engel olmadan sizi daha başarılı kılması için kontrollü davranmalısınız. Fikirlerinize karşı çıkanlar sizin doğrularınızı kabul etmek istemeyenler ve değişiklik yapmanızı talep edenler olabilir. Buna izin vermemeli ve bildiğiniz yolda ilerlemelisiniz. Maddi olarak durağanlığın sona ermesi ile birlikte olumlu gelişmelerle düzenli nakit akışının başladığı bir gündesiniz. Öncelikle biriken ödemelerinizi yapmalı ve kendinize finansal konularda bir strateji belirleyerek değerlendirmelerde bulunmalısınız. Özel yaşamınızda ise fiziksel çekiciliğiniz eş ya da sevgilinizin tüm ilgisinin sizin üzerinizde olmasını sağlayacak.

Akrep Burcu


Gökyüzü bugün ilahi adaletin şaşmaz mükemmelliğini bir kez daha deneyimletecek sizlere. Belki uzun belki de kısa bir süre önce canınızı yakan hak etmediğiniz olaylara sebep veren kişi ya da kişilerin sizin müdahaleniz olmaksızın yaşadıklarını görüp duyacaksınız. Hiçbir iyilik ve hiçbir kötülük karşılıksız kalmaz. Evrensel kurallar geçerliliğini hiçbir zaman yitirmeyecek ve bu şekilde işlemeye devam edecektir. Bu durum sizleri bir hayli rahatlatacak ve kendinizi büyük bir ağırlıktan kurtulmuş hissedeceksiniz. Bugün sevdiğiniz insanlarla bir araya gelin ve duygularınızı sevincinizi paylaşın…

Yay Burcu


Gökyüzü bugün işinizle ilgili her konuda hızlı ve başarılı sonuçlar elde edeceğinizi müjdelemekte. Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ve etkileyicidir ki çevrenizde ki tüm insanların hayranlığını kazanacağınız kesin. İşinizle ilgili önemli bir projeniz varsa sunumu bugün gerçekleştirebilir yine toplantı ve görüşmelerinizi gün içerisinde yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi. Duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve her şeyi tüm açıklığı ile birlikte olduğunuz insanla konuşmalısınız. Bekar Yay’lar bugün karşılaşacağınız ya da tanıştırılacağınız biri sizi fazlası ile etkileyebilir ve ilerleyen günlerle birlikte birbirinizi daha yakından tanıyarak keyifli bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz.

Oğlak Burcu


Azminiz inancınız sizi hayallerinize kavuşturacak. Gerçek dostlardan gelecek teşvik edici davranışlar da motivasyonunuzu fazlası ile güçlendirecek. Maddi konularda da birikimlerinizi değerlendirmek için yine dostlarınız aracılığı ile fırsatlar yakalayabilirsiniz elinizi çabuk tutun ve size sunulan fırsatı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sürpriz bir seyahat planı ile sevinebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar bugün olabildiğince sosyal olun ve arkadaşlarınızla bir araya gelin. Aşk kapınızı çalabilir…

Kova Burcu

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda gerçekleşmesini istediğiniz arzu ve isteklerinize odaklanarak tüm kalbiniz ve zihninizle isteklerinizi Gerçekleştirmeniz için bir adım atmanız için destekliyor sizleri. Dua edin dileyin ve gerçekleşeceğinden emin olun. Yeni başlangıçlar yeni deneyimlere hazırsınız. Şimdi hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Bugün duygu ve düşüncelerinizi coşkulu bir şekilde ifade eder ve olumlu tepkiler alırsınız. Hem iş hem de özel yaşamınızda etkisi oldukça mutlu edecek sizleri. Birine özel duygular besliyorsanız bugün aşkınızı ifade etmekten çekinmeyin.

Balık Burcu


Özel yaşamınızda ise canınızı yakan ve yüreğinizde derin izler bırakan kişi ya da kişilerin yaşadıkları olaylara pişmanlıklarına şahitlik edeceksiniz. Merhamet duygunuzu gerçekten hak edenlere saklayın ve geçmişte size yaşatılanları hatırınıza getirin. Bu kez sadece görmekten çok anlamalı iyi bir insanı kötü edemeyeceğiniz gibi kötü birini de iyi edemeyeceğinizi bilmeli ve bu kişilere karşı tavrınızı duvarlarınızı örerek göstermelisiniz. Ak kara olur mu hiç? Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 19:24   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Iyi bakalim burcum acicik anlatiyo beni

♀★♂

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 19:32   #3 (permalink)
Bjk Polat Doruk Bjk

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Doğru başka işe gircem.

Asi Ruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 19:37   #4 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Sizler samimiyetten uzak yapmacık tavır ve davranışlara tahammül edebilecek kişiler değilsiniz.
Kesin Ve Net oLarak Doğru.Dün Dündür Bugun Bugundur Diyemıyorum Demıyorumda . MiLLete Yapmacık Davranmıyorum ßeLki Çoğuna İtici GeLebiLir Ama Bu Huyumu Sevıyorum

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 20:05   #5 (permalink)
-X-
Frav frivlbehz.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Fake

-X- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2014, 20:08   #6 (permalink)
neden senin olduğun yerde değilim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

hangi eşimin hangi çevresi

__________________
Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2014, 02:51   #7 (permalink)
Kurucu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Mayıs 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Ben hep muhalefetim zaten doğru.

__________________

Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 10
-X-, Amazonn, Asi Ruh, FragiLe, MineL, Narsinha, Perii, Pineapple, YeşiL6, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 18:43