Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusu , 28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 28 Mayıs Burç Yorumları, 28 Mayıs Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 28 Mayıs Çarşamba Burç ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27.05.2014, 20:04   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 28 Mayıs Burç Yorumları, 28 Mayıs Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 28 Mayıs Çarşamba Burç yorumu, 28 Mayıs Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,28 mayıs 2014 günlük burç yorumları,28 05 2014 burçlar,28 mayıs 2014 akrep burcu yorumu,28 mayıs 2014 aslan burcu yorumu,28 mayıs 2014 balık burcu yorumu,28 mayıs 2014 başak burcu yorumu ,28 mayıs boğa burcu yorumu, 28 mayıs ikizler burcu yorumu,28 mayıs 2014 koç burcu yorumu,28 mayıs 2014 kova burcu yorumu,28 mayıs 2014 oğlak burcu yorumu,28 mayıs 2014 terazi burcu yorumu,28 mayıs 2014 yay burcu yorumu,28 mayıs 2014 yengeç burcu yorumu,2014 mayıs ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 mayıs günlük burç yorumları,28 mayıs burç yorumları,28 mayıs 2014 Çarşamba burç yorumları,günlük burç yorumları, 28 mayıs Çarşamba günlük burç yorumları, 28 mayıs 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Aceleci yönünüz her zaman hatalara neden oluyor. Ay'ın konumu, duygusal karışıklıklar konusunda beklemenizi öneriyor. Söz konusu aile bireyleri olduğu zaman, yürek çarpıntılarınız artıyor ve onların sıkıcı durumları sizi daha da üzüyor. Bugün bir çok organizasyona katılacaksınız.
Yeni bağlantılar kurabilirsiniz veya gelişmeler gereği yeni ve farklı yapılanmalar ya da planlar üzerinde düşünmeniz gerekebilir. Bu gelişmelerden en fazla faydayı sağlamaya çalışmanızda yarar var.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Güven duygusunun önemli olduğunu çevrenize göstermelisiniz.. Onlara vereceğiniz her türlü öğütlerde aşırıya kaçabilirsiniz. Özgürlüklerine yorum getirmezseniz, sonuç olumlu olacaktır. Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz. Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz.
Çevrenizde pek çok konuda size destek olmaktan veya yardım etmekten hoşlanacak arkadaşınız ya da tanıdığınız var. Bu kişilerden ne talep edeceğinizi netleştirmenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Birlikte olacağınız kişilerin birbirinize katkısı oldukça büyük olacak. Aile büyüklerinizin işinize karşımasına istememenize rağmen, onların önerilerine kulak vermenizde fayda var. Merkür'ün burcunuzda ilerlemesi ailevi konularınızı gündeme getiriyor. Onların fikirlerini de almak zorundasınız.
Kısa bir zaman içerisinde aldığınız kararları yürürlüğe koyabilecek veya amaçlarınızı gerçekleştirme fırsatı elde edeceksiniz. Ancak, o zamana kadar sabırlı olmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bugün, ortak dostlarınızla bir araya gelecek ve özel sorunlarınızı tartışacaksınız. Aktivitelerinizi gerçekleştirmek adına iyi niyetli yaklaşımlarınız yanlış anlaşılabilir. Her konuda kendinize güvenmeniz gerektiğini biliyorsunuz.
Bu haftasonu ortaya çıkan gelişmelere farklı bir açıdan bakabilirseniz, ortaya çıkan gelişmeleri faydaya çevirmenin yollarını bulabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz. Entelektüel davranışlarınız sayesinde, istediğiniz kişilerin dikkatini çekme konusunda zorlanmayacaksınız. Motivasyon gücünüz arttıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz..
Belli bir planınız olumsuz ya da olumlu ama mutlaka netlik kazanmaya başlıyor. Büyük ihtmalle her şey yolunda gidecek, ama bu esnada sabırlı olmakta ve tartışmalara girmemeye çalışmakta fayda var.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken, kişiselliğinizi ortak ilişkilerinizle güçlü bir şekilde birleştireceğinizi gösteriyor. Hırslarınızın dorukta olduğu bir gün. Planlı ve disiplinli hareket edeceksiniz. Bazı konularda yalnız kalabilirsiniz. Başkalarının fikrine aldırmamalısınız. Bugün arzularınız dahilinde hareket ediyorsunuz.
Uzun vadeli düşünmeli ve ileri görüşlü olmalısınız. İleride (mevcut senaryolar açısından bahsediyorum) kendinizi nerede görmek istiyorsunuz veya bir görev alacaksanız şayet, ne yapmak istersiniz türünde sorulara cevap vermeniz gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Ailenizin rahatlığı için yapamayacağınız hiçbir şey yok. Sevdikleriniz söz konusu olduğu zaman, tüm zamanınızı onlara harcayabiliyorsunuz. Bugün evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek, dostlarıyla iletişim kurma yoluna gideceklerdir. Ruh sağlığınızı destekleyici davranışlar içinde olacaksınız.
Hem ekonomik hem de işinizi ilgilendiren konular açısından olumlu gelişmeler yolda. Hangsine ağırlık vermek istediğinize karar vermeniz gerekebilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projelerinizi genişletebilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinme duyacaksınız. Manevi anlamda güçlü ve enerjik olmanız, sizin sosyal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına neden olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz bir gün.
Önümüzdeki birkaç gün yapısal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Belli alanlarda yapacağınız değişiklikler ve yenilikler, düşündüğünüzden çok daha iyi olacak! Olayları her yönüyle ele almalı ve sadece devamlılık sağlayabileceklerinize ağırlık vermelisiniz.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Mesleğinizde ilerlemek istediğiniz zaman, duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün, olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, sizin bu yönünüzü tatmin ederken, yeni şartları da beraberinde getiriyor.
Mevcut konularla ilgili gözlemledikleriniz, aslında perde arkasında devam eden şeylerle ilgisiz olabilir. Dolayısıyla, daha fazla bilgi toplamaya çalışmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Bugün sakin olmaya ihtiyacınız var. Yollarla ilgili beklediğiniz haberlerin size sağlayacağı avantajlara dikkat etmelisiniz.
İş birliği içine girmek, birlikte hareket etmek veya destek almak istediğiniz kişiler belli konularda ilerlemenize yardım etmekten keyif duyabilirler. Bu eğilimlerini kabul etmekten kaçınmamalısınız.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Kişisel davranışlarınızla çevrenizde farklı olmayı başarıyorsunuz. Duygusallığınızla ilgili yaşadığınız alınganlıkların temelinde; kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmaktadır. Bugün disiplinli yönlerinizin size kazandıracağı karizmaya karşı ,bazı değişimlere de hazır olun . Şartlarınızı zorlayacaksınız.
Sağlığınızı, duygusal yaşamınızı, işinizi veya finansal başlıkları ilgilendiren konularda çok fazla şey yapabilecek konumdasınız. Hali hazırda elinizdeki kaynakları ve koşulları en iyi şekilde kullanmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Maddi konuların üstesinden gelebilmek için, bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Ay, çevre koşullarınızı belirlerken, kişisel yaratıcılığınızı kullanmanız konusunda size motivasyon sağlayacak. Kendinize fırsat yaratmalısınız.
Kafanızda yaşamsal anlamda önemli bulduğunuz bazı değişiklikler yapmayı planlayabilirsiniz. İşinizi, yaşadığınız yeri veya partnerlerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazı fikirleriniz, gerçekten, fazlasıyla parlak olabilir.

Aura beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2014, 21:16   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Mayıs 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 28 Mayıs 2014 Çarşamba
Maddi konuların üstesinden gelebilmek için, bazı planlara ihtiyacınız var. Harcamalarınıza belli bir disiplin getirmeli ve karşınıza çıkan ani fırsatlardan faydalanmalısınız. Ay, çevre koşullarınızı belirlerken, kişisel yaratıcılığınızı kullanmanız konusunda size motivasyon sağlayacak. Kendinize fırsat yaratmalısınız.
Kafanızda yaşamsal anlamda önemli bulduğunuz bazı değişiklikler yapmayı planlayabilirsiniz. İşinizi, yaşadığınız yeri veya partnerlerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazı fikirleriniz, gerçekten, fazlasıyla parlak olabilir.
İşim çok güzel işimi değişmim ben Bu burçlarda hep sevgili koyuyorlar sevgilisi olmayan ne yapsın peki

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Aura, Bia, MineL, Perii, Vassago, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 06:17