Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusu , 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 30 Mayıs Burç Yorumları, 30 Mayıs Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 30 Mayıs Cuma Burç ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Perii

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 29.05.2014, 19:36   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 30 Mayıs Burç Yorumları, 30 Mayıs Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 30 Mayıs Cuma Burç yorumu, 30 Mayıs Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,30 mayıs 2014 günlük burç yorumları,30 05 2014 burçlar,30 mayıs 2014 akrep burcu yorumu,30 mayıs 2014 aslan burcu yorumu,30 mayıs 2014 balık burcu yorumu,30 mayıs 2014 başak burcu yorumu ,30 mayıs boğa burcu yorumu, 30 mayıs ikizler burcu yorumu,30 mayıs 2014 koç burcu yorumu,30 mayıs 2014 kova burcu yorumu,30 mayıs 2014 oğlak burcu yorumu,230 mayıs 2014 terazi burcu yorumu,30 mayıs 2014 yay burcu yorumu,30 mayıs 2014 yengeç burcu yorumu,2014 mayıs ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 mayıs günlük burç yorumları,30 mayıs burç yorumları,30 mayıs 2014 Cuma burç yorumları,günlük burç yorumları, 30 mayıs Cuma günlük burç yorumları, 30 mayıs 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
İletişim konularında akıcı ve yenileyici enerjilerin yoğun olduğu bir gündesiniz. Bu durum görüşmelerinizde size epey kolaylık sağlayabilir. Ancak yazılarınızda dikkatsiz davranma eğilimindesiniz. Özellikle sözleşme metinlerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Gün içinde pek çok haber alabilirsiniz. Bilgi karmaşası oluşabilir. Karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Bazı girişimlerinizi, maceralarınızı veya planlarınızı bir sonraki aşamaya taşıyabilmek için gereken her şeye sahipsiniz. Ancak, yine de, diğerlerinin fikirlerini almakta veya önerilerine kulak vermekte fayda var.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Bugün para konuları sizin için bir hayli önemli olabilir. Daha girişimci olmalısınız. Kalıcı ve arzu ettiğiniz düzeyde bir maddi altyapı için bazı fırsatlar çıkabilir. Toplantı ve görüşmelerde yeteneklerinizi öne çıkarmaktan çekinmeyin. Başkalarından destekler konusunda olumlu gelişmeler sağlayabilirsiniz. Kararlı ve son derece dikkatli davranın.

Aynı an da pek çok işe yetişmek ve hepsinde başarılı olmak zorunda olduğunuz için üzgünüm. Ancak, bugünlerde sizin için işler böyle yürüyor.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Yeni Ay sayesinde hem enerjiniz hem de seçenekleriniz artacak. Fikirleriniz ve beklentileriniz değişebilir. Kararlarınızda merkeze kendinizi koyabilirsiniz. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Alışkanlık ve bağımlılıklardan vazgeçmek bu ara sizin için daha kolay olacak. Hem sağlığınıza hem de görünüşünüze önem vereceksiniz.

Bazı istek veya ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanız görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmenize neden oluyor olabilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Bugün hayatın akış hızı adeta başınızı döndürecek. Çoğunlukla kontrol edemeyeceğiniz durumlarla karşılaşacaksınız. Hemen paniğe kapılmayın. Akışı kabullenmeye çalışmalısınız. Durumlar üzerinde derinlemesine düşünmeniz gerekecek. Bu sayede dikkatinizden kaçan pek çok konu olduğunu görebileceksiniz.

Bazı konuları gereğinden fazla hafife alabilirsiniz. Siz duruma fazlasıyla hakim olduğunuzu düşünseniz de, mevcut gezegen etkileri bazı konularda fazlasıyla karışıklık yarattığı için daha dikkatli olmakta fayda var.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Bugün arkadaşlar, yeni tanışıklıklar açısından son derece güzel ve hareketli bir gün olacak. Gün içinde farklı ortamlara girebilir ve ilginç konularda sohbetler edebilirsiniz. Kuşkusuz ufuk açıcı bu konuşmalar bir parça aklınızı karıştıracak. Öte yandan işe dair konularda dikkatsizlik başınıza dert açabilir. Biraz dikkat ve gayretle aradığınız desteği kolayca bulabilirsiniz.

Bazı kişilerin öneri veya tavsiyelerini görmezden gelmeniz uzun vadeli düşmanlar edinmeniz anlamına gelebilir. Dolayısıyla, önemsemeseniz de kalak veriyor izlenimi yaratmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Hedefler ve başarı konularına odaklandığınız bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için daha gayretli olacaksınız. Kendinizi öne çıkarmak için elinize fırsat geçebilir. Ancak hassas detayları gözden kaçırmamalısınız. Günün hızlı temposu içinde dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Sorumluluklarınız sizi bir parça yorabilir.

Bazı tavsiye ya da önerileri uygulanabilir veya mantıklı bulmasanız da, dinlemenizde fayda var. Zira, çok akılcı görünmese de genel olarak elle tutulur anlamlar içeriyor olabilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Bugün hayalleriniz size rehberlik edecek. Yaşantınızdaki olanakları genişletmek isteyecek, imkanlarınızı sonuna kadar zorlayacaksınız. Gelecek haberler size yeni kapılar açabilir. Akademik çalışma ve eğitim fırsatları peş peşe gelebilir. Yeni tanışıklıklar, yeni iş olanakları yaratabilir. Teklif hazırlarken gözden kaçırdıklarınız olabilir. Dikkatli olun.

Son aylarda aniden zaman ve enerji isteyen olaylara, mevcut sistemde öncelikli olanlar kadar eşit zaman ayırmanız gerekebilir ya da ayırırsanız sizin için iyi olur.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Karşıtlıklar ve açık düşmanlar konusunda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Günün koşturmacası içinde gözünüzden kaçan detaylar rakiplerinize fırsat yaratabilir. Yatırımlar ve banka işlerinizle ilgili bilgi karışıklığı ortaya çıkabilir. İkinci el bilgiler sizi gereksiz telaşa sürükleyebilir. İş konularında bizzat görüşme yapmalısınız.

Gücünüzü veya yaratıcılığınızı gösteremeyeceğiniz seçimler yapmaktan kaçınmalısınız. Bazı tartışmalar mantıklı dahi görünse de, sonuçta bir işe yaramayacaksa kaçınmakta fayda var.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Yeniay’la birlikte beraberliğinizde yeni planlar gündeme gelebilir. Daha çok paylaşımda bulunabilirsiniz. Tabi dikkatsizlikleriniz bazı sıkıntılara yol açabilir. Biraz daha özenli olmalısınız. Aynı durum iş ortamınız içinde geçerli olacak. Rakiplerinize fırsat vermeyin. Özellikle mahkeme evrakları, yazışmalar ve anlaşma metinlerini iki kez okuyun.

Önümüzdeki birkaç gün, hatta birkaç hafta için seçeneklerinizi açık tutmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Zira, gelişmeler, kendinize hareket alanı yaratmanızı ve manevra yapabilecek durumda olmanızı gerektirecektir.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Çalışma ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni projeler ve yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Satış alanında yeni bağlantılar kurabilirsiniz. İletişim trafiğiniz epey yoğun gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınızla olan bilgi akışında dikkatli olun. Size zaman kaybettirecek karışıklıklar, yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir.

Uzun zamandır istediğiniz bazı konularda gelişme sağlayabileceğiniz şanslar elde edebileceğiniz, bu yönlü teklifler alabileceğiniz günlerdesiniz. Anlaşmalarda zorluk çıkartmamaya çalışın.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. Hareketli ve keyifli sohbetler yapabileceğiniz zamanlar var. Randevular üst üste gelebilir. Zevkleriniz için harcama yapabilirsiniz. Öte yandan risk içeren işlerinizde daha dikkatli ve sabırlı davranmalısınız. Aldığınız bilgileri mutlaka doğrulatın. Şansınıza bu kadar güvenmek tehlikeli olabilir.

Mevcut plan ve projelerinizi geçiştirmemeli tüm dikkatinizle odaklanmalısınız. Zira, ne kadar kendinizi verirseniz o kadar fazla şey elde edebileceğiniz verimli günlerdesiniz.

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Yeni Ay sayesinde geleceğinizi sağlama alacak adımlar atabilirsiniz. Uzun vadeli ve taşınmaz mülklerle ilgili önemli gelişmeler ortaya çıkabilir. Özellikle mülklerle ilgili gelen haberlerde dikkatli olun. Haberler kafanızı karıştırabilir. Bilgilerin üstünden geçmeniz gerekebilir. Gün içinde eve ve aileye dair konularda haberler alacaksınız.

İçinde bulunulan ve içinden çıkılması zor görünen, hoş olmayan bir durumun çözümünün ya da oluşumunun sizinle çok da fazla bir ilgisi olmaması nedeniyle, değişiklik için koşulları zorlamanın ve enerji harcamanın büyük önemi yok aslında.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 30.05.2014, 11:13   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 30 Mayıs 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 30 Mayıs 2014 Cuma
Yeni Ay sayesinde geleceğinizi sağlama alacak adımlar atabilirsiniz. Uzun vadeli ve taşınmaz mülklerle ilgili önemli gelişmeler ortaya çıkabilir. Özellikle mülklerle ilgili gelen haberlerde dikkatli olun. Haberler kafanızı karıştırabilir. Bilgilerin üstünden geçmeniz gerekebilir. Gün içinde eve ve aileye dair konularda haberler alacaksınız.
Umarım aileyle ilgili kötü haber almam iyi haberde sanırım sayısal lotoyu kazandık filan olur

Şafak beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
Lev, MineL, Perii, Vassago, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:39