Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 31 Mayıs Burç Yorumları, 31 Mayıs Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 31 Mayıs Cumartesi Burç ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 29.05.2014, 22:14   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 31 Mayıs Burç Yorumları, 31 Mayıs Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 31 Mayıs Cumartesi Burç yorumu, 31 Mayıs Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık, 31 mayıs 2014 günlük burç yorumları,31 05 2014 burçlar,31 mayıs 2014 akrep burcu yorumu,31 mayıs 2014 aslan burcu yorumu,31 mayıs 2014 balık burcu yorumu,31 mayıs 2014 başak burcu yorumu ,31 mayıs boğa burcu yorumu, 31 mayıs ikizler burcu yorumu,31 mayıs 2014 koç burcu yorumu,31 mayıs 2014 kova burcu yorumu,31 mayıs 2014 oğlak burcu yorumu,31 mayıs 2014 terazi burcu yorumu,31 mayıs 2014 yay burcu yorumu,30 mayıs 2014 yengeç burcu yorumu,2014 mayıs ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 mayıs günlük burç yorumları,31 mayıs burç yorumları,31 mayıs 2014 Cumartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 31 mayıs Cumartesi günlük burç yorumları, 31 mayıs 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün yenileyici enerjiler sayesinde büyük adımlar atabilirsiniz. Ev ya da arazi almaya karar verebilirsiniz. Seçeneklerinizi iyi analiz edin. Uygun fırsatı yakalayacaksınız. Ailevi konularda hareketlilik var. Duygularınıza başvurmak durumunda kalabilirsiniz. Önceliklerinizi ve hassasiyetlerinizi daha kolay dile getirebileceksiniz.

Özel yaşamınıza veya planlarınıza zarar verebilecek kişilerle konuşurken kelimeleri dikkatli kullanmanızda fayda var. Hukuki, maddi veya sağlıkla ilgili bazı konuların üzerinden geçmelisiniz. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Yaratıcılığınızın yükseldiği ve hareketli bir gününüzdesiniz. Yeni fikirler bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Hızlı karar vermeyi gerektiren işlerde öne çıkmanız çok kolay olacak. Borsa gibi yatırım araçlarından kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle duygularınızı son derece rahat ve etkili şekilde ifade edebilirsiniz. Çocuklarla olan iletişiminiz harika olacak.

Eski arkadaşlarınızla veya birlikte çalıştığınız kişilerle bir araya gelmeniz olumlu ve olumsuz sonuçlar doğurabilir. Karşıkarşıya olduğunuz durumları sempatikliğinizi kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün iş açısından oldukça verimli ve dikkat çekecek çalışmalara imza atabilirsiniz. Çözüm üretme, yeni fikirleri hayata geçirme beceriniz sizi öncü durumuna getirecek. Gün içinde alacağınız kararlarda sezgilerinizi göz ardı etmeyin. Öncelikleriniz size hız kazandırabilir. Çalışma molalarını atlamamalı, dinlenmeye ve yemeğe zaman ayırmalısınız.

Aldığınız kararları onaylamayan ve itiraz eden kişiler olabilir, hazırlıklı olmanızda fayda var. Başarılı olmanız yapacağınız hazırlığa bağlı hata yapmamanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün sorun çözme beceriniz ve hızınız size epey fırsat yaratacak. Çevrenizde yaratacağınız uyum ve neşe sayesinde başarılı olabilirsiniz. Pürüzlü işlerin ince noktalarını görecek, hızla çözüm üretebileceksiniz. Duygularınız size adil ve doğru yöntemi gösterecek. Kendinize güvenin. Beraberlik konularında evlilik kararı alınabilir.

Yeteneklerinizden veya bilginizden fayda sağlayabilecek kişilerle iş birliği içerisine girebilir veya yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Finans ve ortaklar konularında yenilenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün çözüm üretmekte oldukça başarılısınız. Ortaklar ve ortak paralarla ilgili yeni bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Önceliklerinizi hatırlamak sizi daha kararlı yapacak. Ani gelişmeler karşısında soğukkanlılığınızı koruyun. Yeni kapılar açıldığını göreceksiniz.

özelliklerinizden faydalanabilecek kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Ufak ya da büyük maddi kazançlar ya da karlı alışverişler söz konusu.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün yurtdışı fırsatları ve yeni fikirler konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle yurtdışından gelecek fırsatları değerlendirebilmek için hızlı davranmanız gerekecek. Yolculuk planlarınızda esnek olmanızda fayda var. Günün sonuna doğru duygularınızı zenginleştirecek tanışmalar ve karşılaşmalar olabilir.

Çevrenizde olan biten şeylerin farkında olmayabilirsiniz. Eğer işaretleri doğru okuyamazsanız fırsatları kaçırabilirsiniz. Belli konularda katılımcı olmalı ve değişiklikten korkmamalısınız.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün iş ve kariyer konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirleriniz sayesinde üstleriniz tarafından fark edilebilirsiniz. Göz önünde olabileceğiniz yeni görevler teklif edilebilir. Bürokratik işlerinizi halletmek için hızlı davranın. Günün sonunda anneye veya anneliğe dair konular önem kazanabilir. Sezgilerinize güvenin.

Farklı görüşleri olan kişilerin sizi yolunuzdan çevirmesine veya ilerlediğiniz alanda kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Maddi kazanç sağlayacağınızı veya maddi anlamda garantili olduğunu düşündüğünüz bazı konular düşündüğünüz kadar güvenli olmayabilir.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün gelecek ve sosyal projeler konuları gündeminizin başında yer alabilir. Bazı yardım projelerine maddi katkıda bulunabilir, vakıf ya da derneğe üye olabilirsiniz. Gün içinde işten yana güzel gelişmeler ortaya çıkabilir. Yeni müşteriler bulabilir, sağlam anlaşmalar yapabilirsiniz. İşten gelen paralar olabilir.

Alışılmadık kişi veya yerlere yapılacak ziyaretler rutinin dışına çıkmanızı sağlayabilir. Suçluluk bilinciniz, sorumluluklarınız veya sizden istenenler mutlu olmanızı engelliyor. Değişikliğe ihtiyacınız var.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün kontrol ve kabullenme konularıyla karşı karşıya geleceksiniz. Olaylar ve kişiler üzerinde ne kadar hakimiyet kurmaya kalkışırsanız o kadar ipin ucunu kaçıracaksınız. Akışta kalın. Olgunlaşma ve derinleşme için ihtiyacınız olan zamanı yaratmalısınız. Dürüst ve çok yönlü bir değerlendirme yapmanız gerekebilir. Duygularınızla yüzleşmelisiniz.

Tavsiye ve önerilerinizde ne kadar iyi niyetli olsanız da, karşınızdaki kişiler, işlerine karıştığınız izlenimine kapılabilir. Kendi işlerinize konsantre olmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan enerjiniz yükseliyor. Aklınıza sürekli yeni fikirler gelebilir. Hızlı hareket edip hepsini hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak önceliklerinizi belirlemeniz gerekecek. Sezgilerinizin size yol göstermesine izin verin. Enerjinizin bir kısmını fiziksel aktivitelere yönlendirmek size iyi gelecek.

Varsayımlarda bulunmak sorun yaratabilir. Olayları detaylı şekilde ele almak, derinlemesine incelemek ve gerçeklere ulaşmak gerekiyor. Diğerlerinin size söylediklerini yapmak zorunda değilsiniz. İş hayatınıza dikkat edin.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün maddi kaynaklarınızı arttıracak yeni fikirler ve planlar ortaya çıkabilir. Aceleyle yeni fikirlerinizi hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada biraz sakinleşmenizde fayda var. Yapmanız gereken harcamaları en ince detayına kadar hesaplamanız gerekebilir. Ayrıca fırsatları değerlendirirken sezgilerinizi de dikkate alın.

Duygusal konuları görmezden gelerek ortadan kaybolmalarını sağlayamazsınız. İnatçılığı veya ısrarı bırakıp esnek olmanın faydasını görebilirsiniz. Düşüncelerinizi mantıklı şekilde dile getirmeniz sizi anlamalarını sağlayacaktır.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün son derece hareketli olacaksınız. Sürekli bir yerlere gidip gelebilirsiniz. Zihinsel açıdan verimli bir gündesiniz. Eğitim konularında yaratıcı fikirlerinizi mutlaka ortaya koymalısınız. Ticari alanlarda zekanız kadar sezgilerinize de güvenebilirsiniz. Ailenizle özellikle kardeşlerinizle güzel paylaşımlar olabilir. Karşılıklı destekler var.

Sunabileceğiniz çok şey var. Bugünlerde ortaya koyacağınız çalışmalar ve gayretleriniz dikkatleri üzerinize toplamanıza yardım edecek. Girişimci olmanız parasal kazanç anlamına gelebilir. Gereksiz harcamaları kesmelisiniz.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31.05.2014, 01:56   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün son derece hareketli olacaksınız. Sürekli bir yerlere gidip gelebilirsiniz. Zihinsel açıdan verimli bir gündesiniz. Eğitim konularında yaratıcı fikirlerinizi mutlaka ortaya koymalısınız. Ticari alanlarda zekanız kadar sezgilerinize de güvenebilirsiniz. Ailenizle özellikle kardeşlerinizle güzel paylaşımlar olabilir. Karşılıklı destekler var.
Yarın tatilim ne gezmesi ne koşturması hadi bari forum için koşturucam yarın ona sayayım bari

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 31.05.2014, 01:59   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 31 Mayıs 2014 Cumartesi
Bugün iş ve kariyer konularıyla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirleriniz sayesinde üstleriniz tarafından fark edilebilirsiniz. Göz önünde olabileceğiniz yeni görevler teklif edilebilir. Bürokratik işlerinizi halletmek için hızlı davranın. Günün sonunda anneye veya anneliğe dair konular önem kazanabilir. Sezgilerinize güvenin.

Farklı görüşleri olan kişilerin sizi yolunuzdan çevirmesine veya ilerlediğiniz alanda kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Maddi kazanç sağlayacağınızı veya maddi anlamda garantili olduğunu düşündüğünüz bazı konular düşündüğünüz kadar güvenli olmayabilir.
Sezgilerime hep güvenirim

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Aura, Perii, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 19:48