Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusu , 1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 1 Haziran Burç Yorumları, 1 Haziran Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 1 Haziran Pazar Burç ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 31.05.2014, 22:20   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank 1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları
1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 1 Haziran Burç Yorumları, 1 Haziran Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 1 Haziran Pazar Burç yorumu, 1 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık, 1 Haziran 2014 günlük burç yorumları,01 06 2014 burçlar,1 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,1 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,1 Haziran 2014 balık burcu yorumu,1 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,1 Haziran boğa burcu yorumu, 1 Haziran ikizler burcu yorumu,1 Haziran 2014 koç burcu yorumu,1 Haziran 2014 kova burcu yorumu,1 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,1 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,1 Haziran 2014 yay burcu yorumu,1 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,1 Haziran burç yorumları,1 Haziran 2014 Pazar burç yorumları,günlük burç yorumları, 1 Haziran Pazar günlük burç yorumları, 1 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Gün içinde sizi zorlayan enerjiler olabilir. Kendinizi ifade etme becerinizi sıklıkla kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Masaj veya bakım gibi bazı randevularınızda gecikmeler ya da iptaller olabilir. Hiç canınızı sıkmayın. Akşam saatleri müthiş eğlenceli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özellikle duygusal konularda önemli gelişmeler var.

Sizin için işleri güçleştiren değil, kolaylaştıran aktivitelerle vakit geçirmenizde fayda var. Bu aktivitelerin hangisi olduğu konusunun en iyi cevabını bilen de sizsiniz.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün iş ve çalışma konularında yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Günün ilk saatleri sizin için daha verimli geçecek. Ancak öğleden sonra programınızda bazı aksaklıklar meydana gelebilir. Epey çaba göstermeniz gerekecek. Aldığınız hizmetlerde gecikmeler yaşanabilir. Günün sonunda kendinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin.

Bugünden itibaren, evinize, ailenize, evle ilgili işlere, dekorasyon yenileme, tadilat, evde yapılacak düzenlemeler, kiralama, alım satım, ev arkadaşlarıyla ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün denge ve uyum konuları öne çıkıyor. İşleriniz ve çalışma ortamınızda öğlen saatleri ortaya çıkacak aksaklıklar olabilir. Gecikmeler veya belirsizlikler insanları gerebilir. Davranışlarınıza ölçüsüz karşılıklar alabilirsiniz. Kendinizi açıklamak durumunda kalabilirsiniz. Üzülmeyin. Akşam saatlerinde sabrınızın karşılığını alacaksınız.

Sağlıkla ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. İş hayatınız başta olmak üzere, yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün sabırlı ve kararlı olmanız gereken durumlar var. Özellikle öğle saatlerinde ani gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda yoğun bir hareketlilik gözüküyor. Endişelenmeyin. Göstereceğiniz kararlılık günün sonunda sizi düzlüğe çıkartabilir. Tabi yaşayacağınız yorgunlukla ilgili yapacak bir şey yok gözüküyor.

Özel yaşamınızın tazelenebileceği, ev değiştirmek veya taşınmak türünde konuların gündeme gelebileceği günlerdesiniz.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün anlama ve araştırma konularında hareketlilik gözüküyor. Olayları çok yönlü değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yalnız araştırma yapmanız gereken işlerinizde aksaklıklar, beklemeler olabilir. Sabırlı olmanız gerekecek. Akşam buluşmalarında sizin için çok olumlu sohbetler gözüküyor. Farkındalık ve gelişim fırsatları çıkabilir.

İlişkileriniz sıcak paylaşımlara açık ve kendini beslemeye başlıyor. Maddi açıdan ise, yanıltılmaya açık bir gündesiniz, risk almamalı, anlaşmalar esnasında dikkatli olmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün üstleriniz ve işe dair sorumluluklarınıza odaklısınız. Önemli ve acil işlerinizi öğlene kadar tamamlamanızda fayda var. Ay’ın boşluğa girmesiyle planlarınızda gecikmeler oluşabilir. Sonuç almak zorlaşabilir. Gün içinde anne ve anneliğe dair konular öne çıkabilir. Bu durumlarla ilgili konuşmaları akşam vakti yapmanızda fayda var.

İşinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konular veya görüşmeler ön planda. Bu alanlarda olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Günler ilerledikçe başarı şansınızda artacak.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Güne olumlu ve yapıcı enerjilerle başlayacaksınız. İşten gelen paralar ve destekler konularında hareketlilik gözüküyor. Ancak bu alanlarda başarılı olmak için epey gayret göstermeniz gerekecek. Sizi kısıtlayan koşullarla mücadele etmelisiniz. Akşam vakti arkadaşlarla buluşma ve keyifli sohbetler yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

Yapacağınız planlar, bir taraftan yapılması gereken şeylerin olurunu sağlarken, bir diğer taraftan da, duygusal, mental veya maddi açıdan hedeflerinize hizmet etmeli.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün etrafınızı bir sis perdesi sarmış gibi hissedebilirsiniz. Anlam vermekte zorlanacağınız konuşmalar ve davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Ne de olsa gizlilik ve kontrol dışı gelişmelerin yaşandığı bir gündesiniz. Endişelenmeyin. Akşam saatleri kendinizi dinleme ve geçmiş yüklerden kurtulma konularında güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

Doğruları ve gerçekleri ortaya çıkartabilmek için, bir beyin cerrahı hassasiyetiyle çalışmanız gerekebilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Güne heyecanlı ve enerjik başlayacaksınız. Aklınızdaki planları hayata geçirmek için elinizi biraz çabuk tutmalısınız. Çünkü öğle saatleri hevesinizi kıracak ertelemeler ve gecikmeler olabilir. Ayrıca duygusal konulardaki konuşmaları günün ilerleyen saatlerinde yapmanızda fayda var. Anlayış ve destek görmek daha kolay olacak.

Karar alınması gereken konuları ertelemek gerekiyor. Eğitim, hukuk, halkla ilişkiler, ticaret, medya veya seyahatler başlıklarında yanıltıcı etkiler devrede, biraz şüpheci olmakta ve iyimser düşünmemekte fayda var.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün kaynaklar ve para konularında hareketlilik gözüküyor. Yeni kaynak yaratma ve destek bulmak için günün ilk saatlerini iyi değerlendirmelisiniz. Öğlen saatleri önemli görüşmeleriniz için uygun olmayabilir. Ayrıca bu saatlerde harcamalarınızda beklenmeyen artışlar olabilir. Akşam yemeği fırsatlar açısından daha verimli gözüküyor.

Belli ilişkiler veya düzenlemelerin yapılandırılması konusunda inisiyatif kullanmanızda fayda var. Girişimleriniz olası şans ve fırsatlar nedeniyle hız kazanabilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün görüşmeler ve ticari konular öne çıkıyor. Tüm enerjinizi ve aklınızı işe dair fırsatlara yönlendirmiş olabilirsiniz. Ancak bugün işler umduğunuz kadar kolay olmayabilir. Daha sabırlı olmanız gerekiyor. Günün sonuna doğru yakın çevreniz ve ailenizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Karşılıklı anlayışlar ve destekler söz konusu olacak.

İmajınıza ve dış görünümünüze her zamankinden daha fazla önem vermeye başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki günlerde, bu amaçlı alışverişler de sıklıkla söz konusu olabilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Bugün kararlarınızı somutlaştırmak için yoğun bir çaba içinde olacaksınız. Özellikle öğlen saatleri sizi bir hayli yorabilir. Ertelemeler ve belirsizlikler sizi yıldırmasın. Akşam saatleri daha rahatlayacaksınız. Ailenizle olan duygusal paylaşımlarınız artacak. Hassasiyetleri ifade etmek konusunda olumlu enerjiler var.

Finansal konularda ailenizle birlikte hareket etmek isteyebileceğiniz, ailenize vakit ayırabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, son karar için en fazla kendinize güvenmelisiniz.

Lev beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2014, 18:55   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 1 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 1 Haziran 2014 Pazar
Gün içinde sizi zorlayan enerjiler olabilir. Kendinizi ifade etme becerinizi sıklıkla kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Masaj veya bakım gibi bazı randevularınızda gecikmeler ya da iptaller olabilir. Hiç canınızı sıkmayın. Akşam saatleri müthiş eğlenceli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özellikle duygusal konularda önemli gelişmeler var.

Sizin için işleri güçleştiren değil, kolaylaştıran aktivitelerle vakit geçirmenizde fayda var. Bu aktivitelerin hangisi olduğu konusunun en iyi cevabını bilen de sizsiniz.

Hey burcuma bile aktive çıktı demek bugun kesin kesin film izliyoruz fİLM Kkonusu dram ama nasıl eğleneceğim ben ki

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
idealist, Lev, Perii, Vassago, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 22:05