Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Astroloji (https://www.forumaski.com/astroloji/)
-   -   Tarot Falı Nasıl Bakılır? (https://www.forumaski.com/astroloji/113586-tarot-fali-nasil-bakilir.html)

SrKn 07.06.2014 16:54

Tarot Falı Nasıl Bakılır?
 
Tarot Falı Nasıl Bakılır?
Tarota kanmayacak bir kadın tanıyor musunuz? Birazdan profesyonel Tarot falcısı olacak, gelecekten haberler vereceksiniz...

Kadınlar, o kadının sadece iş arkadaşınız olduğunu, kayınvalideniz hakkında olumsuz düşünmediğinizi ve bu ay mali bir dar boğazdan geçtiğinizi söylediğinizde size inanmazlar, inanmış gibi görünseler de kadınlar hep bir şeylere içten içe inanmazlar.

Erkeklerin doğruluğu üzerinde düşünmeye zaman harcamadıkları birçok durum, kadınlar için uzun sağlama saatleri anlamına gelir. Yıllardır ondan başka kadınla beraber olmadığınızı bildiği halde defalarca sorgulanması gereken konular vardır: "Acaba beni seviyor mu?", "Başka kadın var mı?"... Tüm bu sorulan içtenlikle cevaplasınız da, baştan sona bir tiyatro oyunu sahneye koysanız da kadınlar için sonuç değişmez; inanmazlar... Ama kadınlar tarota inanır.

Hayatlarının tüm gizli cevaplarının 78'lik bir kağıt destesinde gizli olduğuna dair paranoyak bir inanç taşırlar... Kadınların neye inanacağı konusunda bir tasarrufta bulunmak mümkün olmasa da küçük bir Truva numarası tüm oyunu erkeğin lehine çevirebilir: Tarot öğrenmek. Daha doğrusu kadınlar tarafından Tarot falına bakmayı bilen mistik adam, "Bay Gaip"ten hoş seda almak.

Endişeye mahal yok; tarot bakmayı öğretmiyoruz. Sadece kadınların tarot bildiğinizi sanması için bilmeniz gereken her şeyi öğretiyoruz. Size sadece yirmi milyonu gözden çıkarıp bir Tarot destesi satın almak ve hayal gücünüzü çalıştırmak kalıyor.

Birinci Ders: Teori

Tarot falı iki aynı kart destesinin birleşimden oluşan özel Tarot destesiyle bakılır. 78 karttan oluşan bu deste: Küçük Arkana ve Büyük Arkana... Tarot kartlarının kökeni tam olarak bilinmemekte olup, o an karşınızda bulunan kadını Tarot'un kaynağıyla ilgili mistik yalanlarınıza karşı korunmasız kılar. İçinde Babil, Mezopotamya, Uzaylılar, antik uygarlıklar gibi kelimeler geçen cümleler kurmanızda fayda vardır. Bu arada Tarot kartları para, asa gibi kendi içinde çeşitli gruplara ayrılır ve hepsi yine kendi arasında tıpkı iskambil desteleri gibi "iküT'den "as"a kadar hiyerarşik olarak sıralanır. Ve Tarot bakma gayretindeki insanlar bu sembollerin açılımdaki pozisyonuna göre kartı yorumlar. Fakat Boxer bu gereksiz bilgi yükünün altına sizi sokmayacaktır, merak etmeyin.

İkinci Ders: Açılım

Yol, aşıklar ve çapraz isimli çok meşhur fal bakma yönteminin varlığının bilinmesine karşın biz size tamamen sizin kendi icadınız olan ve "Babil Açılımı" ismi vereceğiniz bir yöntemi öneriyoruz. Böylesi herkes için daha sağlıklı olacak.

Peki nasıl bir şey bu Babil açılımı?

Önce hanımefendiyi karşınıza oturtun. Gözlerini kapatıp bir dilek tutmasını isteyin. Gözlerini açtığı an, Tarot kartlarının arasından rastgele bir kartı çekip önüne koyun ve bu senin dileğin deyin. Tekrar gözlerini kapatmasını isteyin. Bu kez başına gelmesinden en çok korktuğu anı düşünmesini isteyin. Gözünü açtığı anda bir kart çekip "Bu senin kâbusun" diyerek önüne koyun. Üçüncü kez gözlerini kapatmasını rica edip bu kez bilmeyi çok istediği bir sorunun cevabını içinden sormasını isteyin. Gözlerini açtığında "bu senin geleceğinin anahtarı" deyin. Sonra bu kartları bir artı işareti oluşturacak şekilde dizin. Ve teker teker kartları açıp yorumlamaya başlayın.

Yorumlama konusunda tamamen özgürsünüz. Kendinizi havaya sokun. Ve "Bu kart ters çıkmış, ancak bu açılımda kartın ters olmasının önemi yok. Asıl önemlisi arka plandaki rengin koyuluğu / açıklığı..." gibi garip söz öbekleriyle söze girip uçun. Çok sıkıştığınız durumlarda "Bu kartın çok derin bir anlamı var. Kabuslar görüyorsun sen. Bazen de sürekli uyumak istiyorsun. Bu kart senin rüyalarında gördüklerini işaret ediyor" deyip kıza etkisinde kaldığı rüyaları anlattırın.

Böylece bilinçaltıyla ilgili bilgilere ulaşıp bu rüyalar üzerinden fala devam edersiniz. İleri gitmekte çekinmeyin. Suçlaym. En yakın kız arkadaşının aslında onu kıskandığını muhakkakak söyleyin. "Bir kız var, bu senin çok yakın arkadaşın. Beraber çok eğleniyorsunuz. Ama sen onun gözlerindeki gri ışığı bir keresinde gördün. Ona dikkat et, sahip olduklarını çekemiyor. Yakında bu kötü niyeti çıplak gözle göreceksin" gibi...

Olmaz ya, eğer karşınızdaki kıza baktığınız fal gerçeğe uygun düşmedi ve kız siz ne derseniz "Hayır, öyle değil" gibi cevaplan arka arkaya sıraladı. Ne yapacaksınız? Hemen "Sen kartlara dokunduğun için böyle oldu. Tarot kartları sahibinin enerjisini alır. Yeni bir deste almam gerekiyor artık" deyip olayı noktalayın.
alıntı.

Makkin 30.07.2021 00:42

Cevap: Tarot Falı Nasıl Bakılır?
 
Nasıl karıştırılır, seçilir ve okunur hepsini öğrenebilirsiniz buradan
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

marysol 17.03.2022 18:28

Cevap: Tarot Falı Nasıl Bakılır?
 
Tarot, kehanet için eski bir araçtır. Geleneksel bir deste, [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] her biri belirli bir anlama sahip dört takım ve bir dizi konu kartı içeren 78 karttan oluşur. Bazıları tarot'u başkaları için tahmin okumaları yapmak veya bir kişisel meditasyon biçimi olarak kullanır.


Saat: 15:52

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2022, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.