Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi

Astroloji kategorisinde açılmış olan Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi konusu , Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi 9 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 9 Haziran Burç Yorumları, 9 Haziran Pazartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 9 Haziran Pazartesi Burç ...


Like Tree3Beğeni
  • 1 Post By Şafak
  • 1 Post By Lev
  • 1 Post By Brida

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 08.06.2014, 17:37   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 PazartesiGünlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi
9 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 9 Haziran Burç Yorumları, 9 Haziran Pazartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 9 Haziran Pazartesi Burç yorumu, 9 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,9 Haziran 2014 günlük burç yorumları,09 06 2014 burçlar,9 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,9 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,9 Haziran 2014 balık burcu yorumu,9 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,9 Haziran boğa burcu yorumu, 9 Haziran ikizler burcu yorumu,9 Haziran 2014 koç burcu yorumu,9 Haziran 2014 kova burcu yorumu,9 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,9 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,9 Haziran 2014 yay burcu yorumu,9 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,9 Haziran burç yorumları,9 Haziran 2014 Pazartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 9 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları, 9 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Balık,

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Temmuz ayı başlarına kadar geri giden Merkür nedeniyle, alışılmadık bir şekilde yanlış kişilerle, yanlış projelerle veya yanlış aktivitelerle zaman kaybedebilirsiniz. Sizi bazı konuların yanlışlığı ya da eksikliği hakkında uyaran kişileri dinlemeniz gereken bir dönem olabilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Kova,

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

İş hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda programa uygun ilerlemek zor olabilir. Ölçüm hataları, sistemsel sorunlar, teknolojik problemler v.b Temmuz başlarına kadar gündemde.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Oğlak,

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Temmuz ayı başına kadar, verdikleri sözleri yerine getiremeyen kişiler sizi şaşırtabilir. Ancak, bu birkaç haftalık süreç benim diyen kişinin dahi sözlerinin arkasında durmasını zorlaştırabileceği için kişisel algılamamakta fayda var.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Yay,

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Temmuz ayının başlarına kadar, iletişim sorunları, açılmayan telefonlar, aşırı tepki veren kişiler, yanlış anlaşılmalar, yanlış yorumlamalar v.b türünde problemler vakit alabilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Akrep,

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor.

Dikkatle yaptığınız düzenlemelerin ve planların bazı aksilikler nedeniyle sekteye uğraması sakinliğinizi bozmasın. Sadece ufak tefek problemler ve üç hafta sonra geride kalacak.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Terazi,

Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

Önümüzdeki üç hafta boyunca, insanlar kitabına uygun davranmakta, sözlerinde durmakta, anlaşma veya düzenlemelere bağlı kalmakta zorlanabilirler. Olumlu bakmak ve aksiliklerin sonlanacağını bilmek işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Başak,

Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

Karışıklıklar veya aksilikler üç hafta boyunca, A noktasından B noktasına ilerleyebilmeyi imkansızlaştırabilir. Sabırlı olmalı, suçlu aramayı bırakmalı suçun Merkür gerilemesinde olduğunu bilmelisiniz!

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Aslan,

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Önümüzdeki üç hafta boyunca her şeyi sorgulayabilir, geçmişe dönük hesaplaşmalar içine girebilir, kim olduğunuzu, doğru yerde olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Yengeç,

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Ödeme tarihlerinde karışıklık, davranış değişiklikleri, seyahatlerde rötarlar, karışıklıklar veya herkesi sürekli özür dileme pozisyonunda bırakabilecek aksilikler üç hafta boyunca dikkat gerektirecek.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili İkizler,

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Üç hafta boyunca, parasal konuları veya kaynak kullanımı gerektiren başlıkları ilgilendiren aksilikler, ertelemeler, sistemsel sorunlar veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Pazarlıklar veya para transferleri konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Boğa,

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Merkür gerilemesi seyahatler, günlük ilişkiler veya sosyal hayatınızı ilgilendiren programlarda aksiliklere neden olabilir. Dolayısıyla, erteleme, iptal, yedek lastik veya yeniden plan yapma mecburiyeti v.b türünde olası sorunlara karşı tedbirli olmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Koç,

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Aniden oluşan iletişim problemleri, unutulan anahtarlar, yanlış anlaşılmalar, elektrik ve elektronikle ilgili sorunlardaki artış sizi şaşırtmasın. Merkür gerilemesi başlıyor, gereken tedbiri almak size düşüyor.

Lev beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2014, 17:40   #2 (permalink)
Lev
Sıkılmış bir yumrukla tokalaşamazsınız...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi

Alıntı:
Şafak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 9 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Koç,

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Aniden oluşan iletişim problemleri, unutulan anahtarlar, yanlış anlaşılmalar, elektrik ve elektronikle ilgili sorunlardaki artış sizi şaşırtmasın. Merkür gerilemesi başlıyor, gereken tedbiri almak size düşüyor.
İlk defa tuttu ya. Pcime pardus kurdum, xp kurarken patladı Elektronikle ilgili sorunum var

Brida beğendi.
Lev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08.06.2014, 17:42   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi

Alıntı:
Lev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk defa tuttu ya. Pcime pardus kurdum, xp kurarken patladı Elektronikle ilgili sorunum var

Yeminle bana da tuttu

Lev beğendi.
Brida isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2014, 08:47   #4 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Günlük Burç Yorumları 9 Haziran 2014 Pazartesi

Alıntı:
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

Temmuz ayı başlarına kadar geri giden Merkür nedeniyle, alışılmadık bir şekilde yanlış kişilerle, yanlış projelerle veya yanlış aktivitelerle zaman kaybedebilirsiniz. Sizi bazı konuların yanlışlığı ya da eksikliği hakkında uyaran kişileri dinlemeniz gereken bir dönem olabilir.
Şimdi bana iş teklifi gelirsekabül mü edeyim Güzeld bir işim var yani nedne başka kabul edeyim ki Evli değilim ama çok iyi anlaştım canım idealistim var

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Brida, Esra, Lev, Perii, YeşiL6, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 18:52