Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusu , 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 10 Haziran Burç Yorumları, 10 Haziran Salı Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 10 Haziran Salı Burç ...


Like Tree4Beğeni
  • 3 Post By Şafak
  • 1 Post By Pineapple

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09.06.2014, 22:33   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları
10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 10 Haziran Burç Yorumları, 10 Haziran Salı Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 10 Haziran Salı Burç yorumu, 10 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,10 Haziran 2014 günlük burç yorumları,010 06 2014 burçlar,10 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,10 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,10 Haziran 2014 balık burcu yorumu,10 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,10 Haziran boğa burcu yorumu, 10 Haziran ikizler burcu yorumu,10 Haziran 2014 koç burcu yorumu,10 Haziran 2014 kova burcu yorumu,10 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,10 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,10 Haziran 2014 yay burcu yorumu,10 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,10 Haziran burç yorumları,10 Haziran 2014 Salı burç yorumları,günlük burç yorumları, 10 Haziran Salı günlük burç yorumları, 10 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Balık,

Güne başlarken para ve finans konuları gündeminizin ilk sıralarında yer alabilir. Ancak bu alanlardaki sorunları çözdükçe gündeminiz yavaşça değişecek. Özellikle size yurtdışına gitme imkanı sağlayacak akademik araştırmalar ya da medya ile ilgili işlere ağırlık verebilirsiniz. Günün sonunda ilginç sohbetler yapabileceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz.

Sanat, aşk, estetik, ticari veya diğer yaratıcılık gerektiren işlerde ilerleme şansınız yüksek. Fırsatlar mevcutken değerlendirmenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Kova,

Bugün zihinsel açıdan son derece verimli olabilirsiniz. Sorunları hızla kavrayıp, çözüme ulaşmak sizin için epey kolay olacak. Bu sayede iş ve kariyer alanlarındaki pek çok durumu lehinize çevirebilirsiniz. Devletle olan işleriniz veya üstlerle olan iletişimizde dikkatli olun. Gizli olan şeyler hızla açığa çıkabilir. Bu durum başarınızı etkileyecek.

Ailenizi, evinizi veya maddi konuları ilgilendiren alanlarda işler hızlanabilir ya da bazı fırsatlar söz konusu olabilir.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Oğlak,

Enerjiniz artıyor. Akademik çalışmalarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra araştırma konularında hızlı ilerleyebilirsiniz. Aynı durum medya ile ilgili alanlar içinde geçerli olacak. Üstleriniz ve sorumluluklarınızla ilgili sezgilerinize kulak verin. Dikkatiniz sayesinde başarılı olabilirsiniz. Anneye dair gelişmeler olabilir.

Etki alanınızı genişletmenin yollarını arayabilirsiniz. Yaratıcı düşünmeniz durumunda yepyeni çevrelere açılabilme şansını yakalayacaksınız.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Yay,

Bugün arkadaşlar, dernekler ve ilginç çalışmalar yapan yardım gruplarıyla oldukça vakit geçirebilirsiniz. Başlangıçta sakin ve dostça olan sohbetler bir süre sonra değişip epey ilginç hale gelebilir. Bu noktadan sonra duyacaklarınız sizi bir parça hayal kırıklığına uğratsa bile neyse ki hayat yolunda daha olgun ve uzak görüşlü olmanızı sağlayacak.

Yakın çevrenizde bulunan iş, aşk, yaratıcı işler konularında fırsatlar söz konusu. Bu fırsatları kullanmanız durumunda sonuçlar hoşunuza gidecek.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Akrep,

Sabah saatlerinde gizlilik ve gizli düşmanlar konuları öne çıkabilir. Ancak ilerleyen saatlerde ilginç gelişmeler meydana gelecek. Sizden gizlenen şeyler birer birer ortaya çıkıyor. Bu durum sizi oldukça rahatlatacak. Kafanızdaki soruların cevabını aldıktan sonra dikkatinizi kendinize verebileceksiniz. Yeni ilişkiler ve başlangıçlar yapabileceksiniz.

Bu hafta sonu bazı konularda diğerleriyle ters düşebilirsiniz. İnsanlar sizin yetenekli ve çalışkan yönünüzün farkındalar. Ancak, rekabetçi ve savaşçı tarafınızı bilmiyorlar. Sanırım öğrenecekler!

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Terazi,

Bugün yeni girişimlerinizi somutlaştırma çabası içinde olabilirsiniz. Aklınızdan geçen bazı fikirleri hayata geçirmek isteyecek ve maddi altyapınızın uygunluğunu gözden geçireceksiniz. Tüm dikkatiniz kaynaklarınızı arttırmaya dönük olacak. Başkalarından destek görebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Zorlu çalışmalarınızdan sadece, sizi belli hedeflere ulaştıracağını düşündüğünüz, öncelikli olanlara dikkatinizi vermeniz gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Başak,

Bugün para konularına odaklısınız. Cebinizdeki paradan, en uzun vadeli yatırımlarınıza kadar bütün maddi kaynaklarınızı gözden geçireceksiniz. Gelirinizi arttıracak fırsatlar için biraz daha dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ticari alanlarda güzel fırsatlar çıkabilir. Sürpriz gelişmeleri lehinize çevirebilirsiniz. Yalnız epey koşturmanız gerekiyor.

Sanatsal veya finansal içerikli bazı konulardan fayda sağlama ya da kar elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Bu alanlardan hangisinde girişimci olursanız farklı fırsatlar söz konusu olabilir.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Aslan,

Oldukça hareketli ve yoğun bir güne başlayacaksınız. İletişim konularında bazı yüksek enerjiler olabilir. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Ticari alanda fırsatlar çıkabilir. Gün içinde bankalara veya postaneye yolunuz düşebilir. Ancak bu tempo sizi epey yoracak. Akşama doğru bir an önce eve gidip dinlenmek isteyeceksiniz.

Pek çok konu transforme oluyor. Ancak, bu dönüşümün güzel tarafı, olayların sizin yeteneklerinizi ve kendinizi daha iyi gösterebilmenize olanak tanıyacak şekilde gelişmesi olacak.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Yengeç,

Bu sabah yataktan kalkmak istemeyebilir, evde sakin bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu durum öğleden sonra değişecek. Belki alacağınız enteresan haberlerden sonra yerinizde duramayacak, hemen sağı solu aramaya başlayacaksınız. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Riskli durumlarda sezgilerinizi de dikkate alın.

Önemli bir virajı almak üzeresiniz. Hayatınızın bazı bölümlerinde önemli bir yükselme yaşanabilir. Ancak, bu durumu mümkün kılacak çalışmaları tamamladığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili İkizler,

Güne oldukça zinde ve keyifli başlayacaksınız. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Ancak gün içinde gereksiz risklere girmemelisiniz. Borsa gibi hızlı yatırım araçlarından uzak durmanızda fayda var. Elinizdeki sağlam işlere ağırlığınızı vermelisiniz. İş arkadaşlarınız hakkında sizi şaşırtacak şeyler duyabilirsiniz.

Bugünlerde olan şeyler bazı amaçlarınıza ulaşmanın zor olmadığını anlamanızı sağlayabilir. Dolayısıyla, alışık olduğunuz şekilde davranmaya ya da eskiye bağlı kalmaya devam etmenin hiçbir faydası olmayacaktır.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Boğa,

Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. İş ortamınızda bazı tartışmalar ve didişmeler olabilir. Ortalığı sakinleştirmek size düşüyor. Öğleden sonra her şeye rağmen dikkatinizi daha kolay işinize verebileceksiniz. Akşama doğru yakın ilişkilerinizde ilginç gelişmeler meydana gelebilir. Gizli saklı tutulan konular ortaya saçılabilir. Dengeler değişebilir.

Aşk hayatınızı, iş yaşamınızı veya maddi konuları ilgilendiren alanlarda yeni şeyler denemek istiyor olabilirsiniz. Bu alanda detaylı düşünmek ve planlamak için uygun hafta sonu.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Koç,

Sabah saatleri karşıtlıklar ve denge konuları öne çıkabilir. Bazı sözleriniz sert tepki görebilir. Aklınıza geleni hemen söylemek yerine durumları gözetmek daha yerinde olabilir. Öğleden sonra ise ani ve oldukça sürprizli gelişmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Finans ve yatırımlarla ilgili gizli konular açığa çıkabilir. Sezgilerinize kulak verin.

Belli konulardaki pozisyonunuzda değişim meydana gelmeye başladığına tanıklık edebilirsiniz. Dolayısıyla, bazı konularda açıklamalarda bulunmadan ya da direktifler vermeden önce, olayların ortaya çıkmasını veya yerli yerine oturmasını beklemenizde fayda var.

Aura, Esz ve Lev beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2014, 22:43   #2 (permalink)
neden senin olduğun yerde değilim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Güzel bir gün olsun yeter
Teşekkürler

Şafak beğendi.
__________________
Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 02:17   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Güne başlarken para ve finans konuları gündeminizin ilk sıralarında yer alabilir. Ancak bu alanlardaki sorunları çözdükçe gündeminiz yavaşça değişecek. Özellikle size yurtdışına gitme imkanı sağlayacak akademik araştırmalar ya da medya ile ilgili işlere ağırlık verebilirsiniz. Günün sonunda ilginç sohbetler yapabileceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz.

Sanat, aşk, estetik, ticari veya diğer yaratıcılık gerektiren işlerde ilerleme şansınız yüksek. Fırsatlar mevcutken değerlendirmenizde fayda var.
Ah be burcum yanlış işte insanların sana yalan söylediğini bugun gene farkedeceksin, kimseye güvenmeelisin demeliydin be burcum bak işte inanalra gee güvenip aldandım ben işte İnsanlar çok yalancı de burcum her zaman bana öğüt verir gibi de Sevgilini kimseyle konuşturma de herkese be burcum çünkü bir gün gelir kaparlar..

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 13:01   #4 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 10 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Şafak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 10 Haziran 2014 Salı
Sevgili Başak,
Bugün para konularına odaklısınız. Cebinizdeki paradan, en uzun vadeli yatırımlarınıza kadar bütün maddi kaynaklarınızı gözden geçireceksiniz. Gelirinizi arttıracak fırsatlar için biraz daha dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ticari alanlarda güzel fırsatlar çıkabilir. Sürpriz gelişmeleri lehinize çevirebilirsiniz. Yalnız epey koşturmanız gerekiyor.

Sanatsal veya finansal içerikli bazı konulardan fayda sağlama ya da kar elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Bu alanlardan hangisinde girişimci olursanız farklı fırsatlar söz konusu olabilir.
Hey maşallah yatırım yapmışım
Bence gelecek vadede yapacağım yatırımlardan bahsetmiş olmalı bu yorum
Teşekkürler

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 9
-X-, 007, Amazonn, Aura, Esz, Lev, Perii, Pineapple, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 14:36