Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusu , 11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 11 Haziran Burç Yorumları, 11 Haziran Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 11 Haziran Çarşamba Burç ...


Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10.06.2014, 19:11   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
bell 11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 11 Haziran Burç Yorumları, 11 Haziran Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 11 Haziran Çarşamba Burç yorumu, 11 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,11 Haziran 2014 günlük burç yorumları,011 06 2014 burçlar,11 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,11 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,11 Haziran 2014 balık burcu yorumu,11 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,11 Haziran boğa burcu yorumu, 11 Haziran ikizler burcu yorumu,11 Haziran 2014 koç burcu yorumu,11 Haziran 2014 kova burcu yorumu,11 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,11 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,11 Haziran 2014 yay burcu yorumu,11 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,11 Haziran burç yorumları,11 Haziran 2014 Çarşamba burç yorumları,günlük burç yorumları, 11 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları, 11 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Balık,

Bugün kendinizi duygusal ve kırılgan hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi duygu denizinde boğulmaya bırakmayacaksınız. Güven ve huzur arayışı sizi daha cesur kararlara yönlendirebilir. Danışmanlık hizmeti alabilir, dinlenmek ve yeni şeyler deneyimlemek için seyahate çıkma kararı alabilirsiniz. Kararlarınızı uygulamaktan çekinmeyin.

Eskisi kadar faydalı veya verimli olmayan ilişkileri, işleri ya da planları bir kenara bırakıp, yeni bağlantılar, birliktelikler, iş birlikleri veya yapılanmalar içerisine girmek isteyebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Kova,

Bugün kariyer ve sorumluluklar konuları öne çıkıyor. Sorumluluklarınız hem fiziksel hem de ruhsal olarak epey yorabilir. Hatta bu yüzden kariyer hedefleriniz size bir hayli uzak ya da aşırı gelebilir. Hemen evhama kapılmayın. Üstlerinizle olan iletişiminizde akılcı davranın. Öğleden sonra anne ve anneliğe dair konularda gelişmeler var.

Kontrol edebileceğiniz, hakim olabileceğiniz konulara konsantre olmalı, kontrol edemediğiniz olay, konu, kişi veya durumlardan uzak durmalısınız. Huzurlu bir gün geçirmenin anahtarı budur bugün için.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Oğlak,

Bugün gerek iş gerekse sosyal açıdan kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Duygusal açıdan daha hassas olabilirsiniz. Ancak duygularınızı saklamayı başaracaksınız. Öğleden sonra gelecekle ilgili bazı kaygılar hissedebilir ve daha aktif davranmak isteyebilirsiniz. Çeşitli dernek veya vakıflara maddi yardım yapabilir, gönüllü çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Bazı konular sizin olayları nasıl gördüğünüzle ilgili olabilir, ama aynı zamanda diğerlerinin belli bir mesafeden olayları nasıl yorumladığına da bakmanız ve görüşlerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Yay,

Bugün gizli düşmanlar ve kontrol konularında yoğunluk gözüküyor. Sizden gizlenen bazı durumlardan haberdar olabilirsiniz. Hatta aldığınız haberlere ve karşılaştığınız durumlara rağmen meseleyi yine de tüm açıklığıyla öğrenmeniz mümkün olmayabilir. Ancak kendinizi kontrol etmeyi başaracak, hiç renk vermeyeceksiniz.

Tatminsiz olduğunuz bazı konuları diğerlerine anlatma konusundaki eğiliminizi engelleyemeyebilirsiniz. Ancak karşı tarafın sizinle aynı fikirde olmama olasılığını hesap ederek konuşmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Akrep,

Bugün yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak duygusal arayışlarınız öne çıkabilir. Hassas olduğunuz konularda kendinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle ilişkinizle ilgili ihtiyaçlarınızı dile getirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sağlığınız açısından olumlu adımlar atmaya son derece uygun bir gündesiniz. Kararlılığınızı koruyun.

Bazı olayların, yöntemlerin ya da gelişmelerin size uyuyor olması diğerlerine de uyuyor anlamına gelmiyor. Ama, yine de planlarınızda değişiklik yapmak zorunda değilsiniz tabii.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Terazi,

Bugün para ve başkalarından destekler konularında hareketlilik gözüküyor. Maddi kaynaklarınızla ilgili endişeye kapılabilirsiniz. Gelirinizi arttıracak ek projeler veya yeni bir iş arayışına girebilirsiniz. Bunu gayet kontrollü ve sakin şekilde yapmayı başaracaksınız. Düşüncelerinizin ve yeteneklerinizin destekleneceği görüşmeler yapabilirsiniz.

Karşınızdaki kişiler yanlış yönlendirilmiş veya bazı konuları yanlış anlamış olabilirler. Bu kişilerin olayları doğru anlayıp anlamadığından emin olmadan harekete geçmemenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Başak,

Bugün yakın çevrenizde bazı değişiklikler meydana gelebilir. Bu değişiklikler sizi duygusal açıdan da etkileyecek. Ancak duygularınızı belli etmeyecek, soğukkanlı davranacaksınız. Ticaret ve sözleşmelerle ilgili çalışmalar öne çıkıyor. Bu konularda daha güvenli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aldığınız haberlerin doğru olup olmadığını kontrol edin.

Yönlendirme veya baskı kurma arasında gidip gelirseniz, insanların baskıdan veya zorlamadan çok, zarif şekilde yönlendirilmekten hoşlandığını hatırlamalısınız. Bazı alanlarda asıl konudan sapmamaya çalışın.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Aslan,

Bugün ev ve aile konuları bir hayli öne çıkabilir. Özellikle öğleden sonrayı evinizde geçirmek isteyebilirsiniz. Güven arayışı en öncelikli konu haline gelebilir. Hayatınızla ilgili sağlamlık ve güvence isteğiniz kuvvetlenecek. Kendi kendinizi dinlemeli ve ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Baba ve babalığa dair konularda gelişmeler olabilir.

Hayatınızdaki diğer kişilerin ihtiyaçlarını önemsediğiniz kadar kendi istek ve ihtiyaçlarınızı da önemsemeniz gerekiyor. Bugünlerde attığınız adımların uzun süreli etkileri olabilir veya geleceği şekillendirebilirler.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Yengeç,

Yaratıcılığınız ve şansınız artıyor. Ancak bu duruma rağmen riskli işlerden uzak durabilirsiniz. Bugün sizin için duygusal konular daha önemli olabilir. Özellikle aşk ilişkinizde güven duymanızı engelleyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi dile getirmekten çekinmeyin. Yoksa gün içindeki diğer keyifleri kaçırabilirsiniz.

İnatçı ya da ısrarcı kişilerle karşılaşırsanız mevzunun içine dahil olmamaya özen göstermelisiniz. Asıl amacınız ilerlemek mi yoksa gereksiz bir tartışmanın içinde yer almak mı? Bu sorunun cevabına göre tavır belirlemeniz gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili İkizler,

Güne iş ve çalışma konularına odaklı başlayacaksınız. Üretim ve çalışma planlarınıza uymak için yoğun bir çaba içinde olabilirsiniz. Yoran ve yıpratan işleri halletme çabanız öğleden sonra sizi epey bitkin hale getirebilir. Sağlığınızla ilgili endişe ve evhama kapılabilirsiniz. Endişelenip oturmak yerine artık bir doktora gitmelisiniz.

Enerjinizi ve çekiciliğinizi sizin için en önemli konularda kullanmalısınız. Girişimci olmanız ciddi ilerleme sağlamanıza yardım edebilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Boğa,

Bugün sözlerinizi tartarak konuşmanız oldukça önemli olabilir. Karşınızdakilerin sözleri ve davranışları sizi duygusal olarak incitebilir. Ancak tepkileriniz hem iş hem de özel hayatınızda dengeleri bozabilir. Bu yüzden akılcı davranmalısınız. Öğleden sonra beraberlik ve dostluk konularında güven eksikliği ortaya çıkabilir. Dikkatli olun.

Konuşmak veya bazı konuları dile getirmek için doğru zamanı bulmanız gerekiyor. Karşı tarafın harekete geçmesini beklemek yerine sizin harekete geçmeniz daha doğru olacaktır.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 11 Haziran 2014 Çarşamba
Sevgili Koç,

Bugün duygusal açıdan sizi zorlayacak durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Kontrollü davranmak size avantaj kazandıracak. Özellikle finansal konularda dikkatli ve sakin olmalısınız. Öğleden sonra içinde bulunduğunuz durumları çok güven verici bulmayabilirsiniz. Yeni ortaklıklar ve maddi dönüşüm fırsatlarına odaklanabilirsiniz.

Gün içerisinde meydana gelecek ufak tefek aksilikleri gözünüzde büyütmemeli büyük resme odaklanmalısınız.

Ninova ve Lev beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2014, 22:44   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 11 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan,
Bugün ev ve aile konuları bir hayli öne çıkabilir. Özellikle öğleden sonrayı evinizde geçirmek isteyebilirsiniz. Güven arayışı en öncelikli konu haline gelebilir. Hayatınızla ilgili sağlamlık ve güvence isteğiniz kuvvetlenecek. Kendi kendinizi dinlemeli ve ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Baba ve babalığa dair konularda gelişmeler olabilir.Hayatınızdaki diğer kişilerin ihtiyaçlarını önemsediğiniz kadar kendi istek ve ihtiyaçlarınızı da önemsemeniz gerekiyor. Bugünlerde attığınız adımların uzun süreli etkileri olabilir veya geleceği şekillendirebilirler.neredeyse tumu dogru...

__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
Brida, Lev, MineL, YeşiL6, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 13:42