Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusu , ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11.06.2014, 19:24   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları
12 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 12 Haziran Burç Yorumları, 12 Haziran Perşembe Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 12 Haziran Perşembe Burç yorumu, 12 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,12 Haziran 2014 günlük burç yorumları,012 06 2014 burçlar,12 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,12 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,12 Haziran 2014 balık burcu yorumu,12 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,12 Haziran boğa burcu yorumu, 12 Haziran ikizler burcu yorumu,12 Haziran 2014 koç burcu yorumu,12 Haziran 2014 kova burcu yorumu,12 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,12 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,12 Haziran 2014 yay burcu yorumu,12 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,12 Haziran burç yorumları,12 Haziran 2014 Perşembe burç yorumları,günlük burç yorumları, 12 Haziran Perşembe günlük burç yorumları, 12 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Balık,

Bugün medya ve yurtdışı konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Ancak her iki alanda da bazı aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Gecikmelere ve ertelenmelere karşı sabırlı olmalısınız. Akşam vakti sizi ruhsal açıdan geliştirecek sohbet ortamlarında bulunabilirsiniz. Rehberliğine güvenebileceğiniz kişilerle tanışmanız mümkün gözüküyor.

Bazı konular çok kolay görünmüyor ya da yolunda gitmiyor olabilir. Ancak, bu durum sürekli olarak bu şekilde devam edecek anlamına da gelmiyor! Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya eski meslektaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Bu esnada ilginç tekliflerde söz konusu olabilir. Grup aktiviteleri esnasında önemli olabilecek bir kişiyle tanışabilir ya da karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Kova,

Bugün işe dair konular oldukça hareketli gözüküyor. Başarıya odaklı ve gayretlisiniz. Ancak gün içinde sabrınız ve dikkatiniz sınanabilir. Aksiliklere ve ani gelişmelere hazırlıklı olun. Özellikle bürokratik işlemleriniz bir hayli uzun sürebilir. Üstlerinizle olan iletişiminizde bezgin bir havaya bürünmemeye dikkat edin. Sorumluluklarınız artabilir.

Bazı konularla zaman kaybetme eğilimindesiniz, sakın oyalanmayın. Kazanılacak paralar var ve ilerleme kaydedeceğiniz kuşkusuz. İlerleyebileceğiniz alanlara konsantre olmalısınız. Evde yapacağınız değişiklikler veya planlar maddi durumunuzu dengelemenize ya da gelirlerinizi arttırmanızı sağlayabilir. Yeteneklerinizi geliştirin.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Oğlak,

Bugün planlarınızda aksilikler meydana gelebilir. Mücadele etmeniz gerekiyor. İşe dair konularda belirsizlikler oluşabilir. Beklediğiniz paralar gecikebilir ya da umduğunuz miktarlarda olmayabilir. Başkalarından alacağınız desteklerle işlerinizi biraz hızlandırabilirsiniz. Akşama doğru rahatlayacak ve arkadaşlarla keyifli zaman geçirebileceksiniz.

Seyahatler esnasında ve imajınızı zedeleyebilecek, devam eden değişikliklere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Tartışarak vakit kaybetmeyin ve başladığınız işleri bitirin. Sevgi temalı ilişkileriniz olumsuzluklar karşısında size destek olacaktır. Seçeneklerinizi gözden geçirebilir ve karşınızdaki kişilerle ya da meslektaşlarınızla uyumu yakalayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Yay,

Bugün mücadele ve gizli düşmanlar konuları öne çıkıyor. Gizli düşmanlarınız gün boyunca sizi epey zorlayabilir. İşlerinizde anlam veremediğiniz bir ağır aksaklık olabilir. Gecikmeler kadar beklenmedik sonuçlara da hazırlıklı olun. İşlerinizi sağlama almadan adım atmayın. Çabalamazsanız imkanlarınızı rakiplerinize kaptırabilirsiniz.

Kişisel sırlarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Bulacağınız çözümler karşınızdaki kişileri memnun edebilir. İstikrarlı olmanız ve çok fazla göz önünde bulunmamanız durumunda daha fazla şey başarabilir, hatta, süreç içerisinde çok şanslı olaylar yaşayabilirsiniz. Ancak şu an için biraz yavaşlamanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Akrep,

Bugün yeni başlangıçlar konusunda epey bir girişiminiz olabilir. Doktor kontrollerine gidebilir, köklü bir yaşam tarzı değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Yakınınızda bulunan spor salonlarına bakmaya gidebilirsiniz. Ancak bu girişimlerinizi düzenli hale getirmekte zorlanabilirsiniz. Karşılaştığınız aksilikleri gözünüzde büyütmeyin. Ufakta olsa adım atın.

Bazı konuların bitirilme veya yetiştirilme zamanıyla ilgili anlaşmazlıklar söz konusuysa, şu an için daha fazla manevra alanına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle zaman geçirebilir, ilginizi çeken konuları araştırabilirsiniz. Yeni ilgi alanları veya tanışılan yeni kişiler dış görünüşünüzü olumlu etkileyebilir ve geleceğinizle ilgili kararlarınızda etkili olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Terazi,

Bugün iş ve para konuları gündeminizin üst sırasında yer alacak. Gelirinizi yükseltmek için yoğun çaba sarf edebilirsiniz. İşle ilgili ufak gecikmeler olabilir. Hemen moralinizi bozmayın. Ayrıca önemli görüşmelerinizi ertelemeniz daha iyi olabilir. Gün içinde belirsizlik yaratan enerjiler olduğu için tek başınıza halledebileceğiniz işlere öncelik verin.

İşle ilgili girişimlerinizin olumlu geri dönüşleri kendini göstermeye başlayabilir. Mükemmelliyetçiliği ön planda tutmanız durumunda eleştirilerden ve işinize karışan kişilerden kurtulmanız daha kolay olacaktır. Belirsizlikler ve kararsızlıklar anlaşmazlıklara neden olabilir.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Başak,

Bugün eğitim ve iletişim konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. İletişim konularında aksaklıklar ve gecikmeler meydana gelebilir. Teknik sorunların yanı sıra yazışmalarda hata olabilir. Dikkatli olmalısınız. Eğitim konularında sürpriz gelişmeler olabilir. Akılcı davranmaya devam edin. Akşam kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz.

Bazı konularda ya da işlerinizde aksilikler yaşanabilir. Adım adım ele almanız, yine de, olumlu sonuç almanıza yardım edecektir, denemeyi bırakmayın. Bir ilişkinizi yeniden gözden geçirmeniz durumunda bağlantınızı güçlendirmenin yollarını bulabilirsiniz. Fikir alışverişleri kendinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri yapmanıza yardım edebilir.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Aslan,

Bugün ev ve diğer mülkler konularında hareketlilik gözüküyor. Mülklerinize dair tamir ve tadilat planlarınızda sıklıkla aksamalar meydana gelebilir. Yorulabilirsiniz. Ailevi meselelerde sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun. Çok istekli olmasanız da dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak günün sonunda kendinizle baş başa kalma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ev ve aile başlıklı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Zorlayıcı olmanız ve uzlaşmamakta direnmeniz durumunda size karşı çıkan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenizi geliştirmenize yardımı dokunabilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler özgüveninizi arttırmanıza yardım edebilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Yengeç,

Bugün eğlenceye ve kendinize odaklı olabilirsiniz. Ancak planlarınızda gecikme ve iptaller olabilir. Kendinizi gösterme fırsatlarını yakalasanız bile etkileri sınırlı olabilir. Ancak bu durum akşam vakti bütünüyle değişecek. Günün bu saatlerini kesinlikle dışarıda değerlendireceksiniz. Keyifli ve eğlenceli zamanlar gözüküyor.

Yolunda devam etmeyen şeylerin yerine yenilerini koyabileceğiniz günler. Fikir alışverişlerinin arttığı, daha fazla sosyalleşmenin faydasını görebileceğiniz bir gün. Aşk hayatınız, romantik planlar veya sevgi temalı ilişkiler ön planda olabilir.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili İkizler,

Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. Çalışma programınızı normal akışında götürmekte zorlanabilirsiniz. İşle ilgili gecikmeler ve aksaklıklar olabilir. Bu yüzden çalışma ortamınızda üstünde bıkkın veya yorgun bir hava hakim olabilir. Verimliliği ve üretimi arttırmak için epey çaba harcamanız gerekecek. Ancak iş çıkışı dinlenme fırsatı bulabilirsiniz.

Doğru adımları atıyorsunuz ve istediğinizi alana kadar olayları zorlayabilirsiniz. Yardıma hazır olmanız ve politik davranmanız durumunda başardığınız veya tamamladığınız işler yeni fırsatların kapısını açabilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Boğa,

Mahkemeler ve anlaşmalar konularında hareketlilik gözüküyor. Denge kurmak için mücadele vermeniz gerekebilir. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili gecikmelerin sizi yıldırmasına izin vermeyin. Mahkeme konularında sürpriz gelişmeler olabilir. Anlayışlı olmanız gereken durumlar var. Yoksa düşmanlarınızın eline koz vermiş olacaksınız.

İşiniz veya meslektaşlarınızla ilgili duygusal konular üretkenliğinizi etkileyebilir. Problemleri hızla çözüp yolunuza devam etmenizde fayda var. Adaletli olmak ve olayları iki taraflı düşünmek olası tartışmaları engelleyebilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 12 Haziran 2014 Perşembe
Sevgili Koç,

Banka ve yatırım konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz koşulları daha dengeli ve istikrarlı hale getirmeye çalışabilirsiniz. Ancak işler sizin planınıza uygun akmayabilir. Gün içinde ertelenmeler ve belirsizliklerle karşılaşabilirsiniz. Sabırlı davranmalısınız. Akşam için daha sakin ve huzurlu zamanlar gözüküyor.

Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var. Detaylara dikkat etmeniz durumunda gelirlerinizi arttırabilir, karlı alışverişler yapabilir veya imajınızı güçlendirebilirsiniz. Tecrübeli veya yaşça sizden büyük kişilerin destek veya yardımını alabileceğiniz bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 17:50