Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 14 Haziran 2014, 14 Haziran 2014 Burç, 14 Haziran 2014 Burç Yorumu, 14 haziran 2014 Cumartesi Burç Yorumları, 14 haziran 2014 Cumartesi Burç ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Esz

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 14.06.2014, 02:05   #1 (permalink)
Esz
Gecmiş toz gibidir,
üfle gitsin ..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

14 Haziran 2014, 14 Haziran 2014 Burç, 14 Haziran 2014 Burç Yorumu, 14 haziran 2014 Cumartesi Burç Yorumları, 14 haziran 2014 Cumartesi Burç Yorumu, Haziran 2014 Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumu, 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu Yorumu, Boğa Burcu Yorumu, İkizler Burcu Yorumu, Yengeç Burcu Yorumu, Aslan Burcu Yorumu, Başak Burcu Yorumu, Terazi Burcu Yorumu, Akrep Burcu Yorumu, Yay Burcu Yorumu, Oğlak Burcu Yorumu, Kova Burcu Yorumu, Balık Burcu Yorumu

Koç Burcu
Bugün bazı kızgınlıklarınızı açığa çıkartmanız ve kötü bir patlama yapmanız olasıdır. Hiçbir konuda taviz verici davranmanıza gerek yok. Maddi olarak yapmanız gereken bir harcamaya gerek kalmadığını öğrenmeniz ve bir maddi yükten kurtulmanız mümkündür. Çalışan Koçlar işte istedikleri farklı bir konuda görev alabilir ya da başka bir işyerinden olumlu sonuç alabilirler. Patron Koçlar da daha önce yapılmış bir hatayı veya önemli bir pürüzü halletmek konusunda becerikli hareket edebilecekler. Çalışmayan ve Öğrenci Koçlar da onlar da kaygı uyandıran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebilecekler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Koçlar yapmak istedikleri kimi şeylerle ilişkileri arasında karar vermek zorunda bırakılabilirler. Yalnız Koçlar da bugün dostlar aracılığı ile güzel bir tanışma yaşayabilir ve ümitlenebilirler.

Boğa Burcu
Yeni başlangıçlar yapmak ve temiz bir sayfa açmak istiyorsunuz. Ama olaylar sizde tedirginlik yaratıyor olabilir. Üzerine eğildiğiniz herhangi bir konuda başarılı olmamanız için hiçbir neden görünmüyor. Maddi olarak çok iyi bir haber alabilir ya da kayda değer bir başarı sağlayabilirsiniz. Çalışan Boğalar bugün taze bir başlangıç yapabilir ve yaratıcı fikirler geliştirebilirler. Patron Boğalar ise yeni alanlara açılma gereği hissedebilir ama kararsız ve karşı tarafa güvensiz tutumları anlaşmazlıklara yol açabilir. Çalışmayan ve okuyan Boğalar ise yapmaları gereken işler konusunda kararsız tutumlara girmeleri sorunlara neden olabilir. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Boğalar bugün ilişkilerinde sabırlı olmalarını gerektiren bir durumla karşılaşabilir. Önceden planlanmış bir programın gerçekleşmemesi ya da ertelenerek gerçekleşmesi gibi bir durum olabilir.

İkizler Burcu
Fazla hareketli bir dönemdesiniz . İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Çevreden gelen fikirler doğrultusunda saçma planları yürürlüğe sokup kendi işinizi zorlaştırabilirsiniz. Maddi olarak sizi çok mutlu eden bir gelişme olabilir ama bunu değerlendirmek konusunda sıkıntınız olabilir. Çalışan İkizler bugün fazladan çalışmalarını gerektiren bir iş yoğunluğu ile karşılaşabilir ve belirlenmiş sürede tamamlayama telaşına girebilirler. Patron İkizler de her şeyle tek başlarına ilgilenmelerini gerektiği düşüncesiyle hareket edebilir ama bazı pürüzler yüzünden önemli bir kayıp yaşama kabusu yaşayabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci İkizler ise bugün meşgul oldukları konularda her şeyin çok yavaş ilerlemesi yüzünden sıkıntıya girebilir ve yetişmesi gereken bir işi tamamlayamayabilirler.

Yengeç Burcu
Bugün sizi oldukça heyecanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırabilirsiniz. Çalışan Yengeçler işle ilgili bir değişiklik düşünebilir ve bu konuda girişimde bulunabilirler. Çalışmayan ve öğrenci Yengeçler de meşgul oldukları konuda eksik bilgiye sahip olduklarını düşünerek konuya hakim gördükleri birine danışabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Yengeçler ilişkilerinde bir canlanma ve yenilik hissedebilirler. Hayatlarındaki ev taşıma çocuk sahibi olma gibi birlikte gerçekleştirdikleri olası bir değişiklik, ilişkilerine bakışlarını olumlu etkileyebilirler. Yalnız Yengeçler ise bugün kural dışı davranabilir ve bundan zarar görebilirler.

Aslan Burcu
Bugün genel tavır olarak kendinizi iyi tartmalı ve bütün değerlendirmelerinizde objektif olmaya çalışmalısınız. Maddi olarak büyük beklentileriniz var ama dikkat edin boyunuzu aşan harcamalar olabilir. Çalışan Aslanlar bugün rahat bir iş günü geçirebilir ama olası bir tartışma ilerde mücadele etmelerini gerektirebilir. Çalışmayan ve Öğrenci Aslanlar da sorumlulukları konusunda fazla rahat davranabilir ve işleri zaman ve mücadele gerektiren bir duruma sokabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Aslanlar ilişkilerinde bugün bir mutluluk fotoğrafı çektirebilirler. Ancak ufak yollu olarak bir hak arama mücadelesi yaşayabilirsiniz. Keyif ve gerilimi aynı anda yaşayabilirsiniz. Yalnız Aslanlar da bugün dişlerine uygun biriyle hem didişmeli hem de zevkli anlar geçirebilirler.[/i]

Başak Burcu
Çok büyük bir olay kapınızda bekliyor. Kararsızlığınızı yenin ve bunun fırsat olduğunu anlayın. Maddi olarak keyfi harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca parayla ilgili güzel bir haber neşenizi yerine getirebilir. Çalışan Başaklar duygusal bir tercih yapıp işten çıkma düşüncelerine girebilir bugün. Çalışmayan ve Öğrenci Başaklar da meşgul oldukları konularda amaçlarından vazgeçebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Başaklar bugün ilişkilerinde romantizmi ve anlayışı yaşayabilir. Dargın olan Başaklar ise eşlerinin olumlu bir jestiyle etkilenebilirler, zaman ve mekan tanımayabilir kendiliğinden gelişen içgüdüleriniz ve mantığınız arasında bir kaosu yaşayabilirsiniz. Yalnız Başakların da yeni biriyle ayakları yerden kesilebilir.

Terazi Burcu
Acele davranmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün gerekli kontakları sağlamanız için uygun bir gün olabilir. Maddi olarak duygusal hareket edebileceğiniz bir gününüzde olmanız mümkündür. Çalışan Teraziler bugün alabilecekleri bir haber ya da güzel bir rastlantı sonucunda hedefe yaklaştıkları umudunu taşıyabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Teraziler de bugün yorgunluk hastalık ya da zorunlu nedenlerle sorumluluklara ara verebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Teraziler muhtemelen eşlerinin bir mutlu bir haberini kuşkuyla karşılayabilir ve durumu kabullenmek zorunda kalabilirler. Dargın olan Teraziler de çevrenin girişimleri ile tekrar deneme niyetine girebilirler. Eşinizden olumlu yaklaşımlar görebilirsiniz. Yalnız Terazilerin ise güzel bir buluşmanın sonucunda karşı tarafın baskın tavrı yüzünden etki altında kaldıkları bir ilişkiye sürüklenebilirler.

Akrep Burcu
Kararsız kalmanıza neden olan şeyler kafanızın içindedir. Kendinizi aşırı yıpratmanızın sonucu olarak bugün piliniz bitebilir. Maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir öneriyi değerlendirebilirsiniz. Çalışan Akrepler keyifsiz ve isteksiz bir iş günü geçirebilir ve gün içinde onların yararına olabilecek bazı gelişmelerin haberini alabilirler. İş sahibi Akrepler ise umudu kesmek üzere oldukları bir konuda şaşırtıcı bir hızlanma görebilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Akrepler de hoşlanmadıkları bir sorumlulukla ilgili bir destek bulabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Akrepler bugün eşleriyle planlanan bir ziyaret konusunda uzlaşamayabilir ve ilişkilerinde güvensizlik yaşayabilirler.

Yay Burcu
Bugün yaşayacağınız olayların sizi öngöremediğiniz bir noktaya götürdüğünü hissedebilirsiniz. Hayatınızda iyi düşünülmüş bir değişiklik evinizde karışıklık yaratabilir. Zihinsel yönden aktif olmanız fikir alışverişlerine verdiğiniz önemi gündeme getirecek. Maddi olarak gerekli esnek davrandığınız ve hesaplarınızın üstünde resmi harcamalarda bulunduğunuz bir gün olabilir. Çalışan Yaylar işle ilgili oldukça güzel bir haber alabilir uzun süreli planlara girebilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Yaylar da olumlu bir gelişmenin yaratabileceği yeni başlangıcı biraz tedirginlikle karşılayabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Yaylar ilişkilerinde bir yenilenme görebilir ama duygusal karışıklık yüzünden karşı tarafın olumlu yaklaşımlarını fark etmeyerek kırıcı olabilirler. Baştan çıkartılabilir ve şımartılabilirsiniz.

Oğlak Burcu
Gurur meselesi yaparak açamadığınız bazı konuların üzerine gitmenizin zamanı geldi. Herhangi bir konuda taze bir başlangıç yapmak sizin için önemli görünüyor. Maddi olarak eskiye dayanan bir para meselesi kafanızı kurcalayabilir ve harekete geçebilirsiniz. Çalışan Oğlaklar işle ilgili dostlar kanalıyla güzel bir fırsat yakalayabilir ve kararsız kalabilirler, girişimci tutumları sayesinde çok iyi bir şansı değerlendirme imkanı bulabilecekler. Çalışmayan ve Öğrenci Oğlaklar da meşgul oldukları konularda beklenmedik çözümlerle karşılaşabilir hatta yeni kararlar alabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Oğlaklar ilişkilerinde ciddi bir tartışmaya girebilir ve sorunları çözebilirler. Yalnız Oğlaklar da dost çevresinde tanıştıkları ya da karşılaştıkları birinden çok etkilenebilir.

Kova Burcu
Bugün çeşitli yerlerden yardım ve destek görmeye açıksınız. Maddi olarak birşeyi sonlandırıp önemli bir kazanç sağlayabilirsiniz. Çalışan Kovalar işyerlerinde bazı olumsuz gelişmeler karşısında bir şeyleri kabullenmek zorunda kalabilir ve uyum sağlamak için bakış açılarını değiştirmeleri gerekebilir, önemli bir işin aksaması ve ya da verilmiş bir karardan vazgeçmelerine yol açan olaylar yaşayabilirler. Çalışmayan ve öğrenci Kovalar da bazı sorumluluklarını yerine getirirken beklemedikleri bir engelle karşılaşabilir ve istedikleri şeyden vazgeçebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Kovalar evde ihtiyaç duyduğu moral desteği görebilir ve kafalarındaki soru işaretlerini bir yana atabilirlerse karşı tarafın sorun olarak gördüğü şeyleri açıklayabilme şansları olabilir.

Balık Burcu
Duygusal konularda son derece atak ve ve cesaretli olacağınız bir devreye girmektesiniz. Bugün arkadaş çevrenizden bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi olarak yeni kaynaklar bulmanız ve sıkıntınız varsa halletmeniz mümkündür. Çalışan Balıklar bir iş değişikliğine yönelebilir ya da işte önemli bir atılımda bulunup sağlam bir pozisyon için kapı aralayabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Balıklar da meşgul oldukları konular da atak davranabilir ve ciddi bir düzenlemeye gidebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Balıklar hayatlarına yeni bir düzen getirme konusunda konuşma yapabilir ve öneri getirebilirler. Yalnız karşı tarafın kıskançlık ya da üçüncü şahıslarla ilgili bozuk tavrı ile karşılaşabilirsiniz. Yalnız Balıklar ise bugün ilgilendikleri kişiye dikkat etsinler. Bu onları çok zorlayan bir flört olabilir.

Lev beğendi.
Esz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2014, 21:56   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Duygusal konularda son derece atak ve ve cesaretli olacağınız bir devreye girmektesiniz.
Dün geceden bahsediyor evet öyleydi

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.06.2014, 22:02   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 14 Haziran 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Evet ya ne yogun bi gundu birseyleri yetistirme cabasi icindeydim zavalli annemi sozde gezmeye goturdum oraya kos buraya kos derken ikimiz de cok yorulduk


♀★♂

__________________Jade isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Esz, Lev, Perii, Vassago
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 13:19