Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusu , ...


Like Tree5Beğeni

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 15.06.2014, 19:24   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 16 Haziran Burç Yorumları, 16 Haziran Pazartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 16 Haziran Pazartesi Burç yorumu, 16 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,16 Haziran 2014 günlük burç yorumları,016 06 2014 burçlar,16 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,16 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,16 Haziran 2014 balık burcu yorumu,16 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,16 Haziran boğa burcu yorumu, 16 Haziran ikizler burcu yorumu,16 Haziran 2014 koç burcu yorumu,16 Haziran 2014 kova burcu yorumu,16 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,16 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,16 Haziran 2014 yay burcu yorumu,16 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,16 Haziran burç yorumları,16 Haziran 2014 Pazartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 16 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları, 16 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Balık,

Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.

İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren konuların ön planda olacağı beş günlük süreçtesiniz. Bazı işler tamamlanırken ya da sonuçlanırken, bazılarında sonlanmalar yaşanabilir(veya iki durumdan birisi yaşanabilir). Aynı şeyler ilişkiler anlamında da geçerli olabilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Kova,

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz

Bazı kişilerin bazı hareketleri akıl sınırlarını zorlayabilir. Bu kişiyi uyarmanın olayı değiştirmeyeceğini bilerek hareket etmenizde fayda var. Önümüzdeki beş gün içerisinde, yakın çevrenizden kişilerle(aileden ya da komşular v.b türünde ilişkiler) veya arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Oğlak,

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Sizi kısıtlayan veya kurallarını empoze eden kişiler olabilir. Ancak, bugün tepki vermek için uygun değil! Dolunay beş gün içerisinde bazı konuların aydınlanmasını sağlayacaktır. Ortaya çıkan olaylar huzurunuzu kaçırmamalı. Arkadaşlık ilişkileriniz de, testten geçebilir bugünlerde.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Yay,

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Sakinliğinizi koruyun. Burcunuzdaki dolunay nedeniyle, iş hayatınızda sonlanmaların veya sonuçlanmaların söz konusu olabileceği beş günlük süreçtesiniz. Bazı kararlar almanız gerekebilir. Uzun süredir devam eden işler tamamlanabilir, beklenen cevaplar gelebilir veya bazı işler sona erebilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Akrep,

Hayata umutla bakacağınız gelişmeler içine giriyorsunuz. Bir çok konuda destek almanızın rahatlığı içinde olacaksınız. Arkadaşlarla ilgili konular size çok keyif verebilir. Bugünü verimli kullanmayı başaracaksınız. Zira sosyal alanda sizi aktif kılan çalışmalar içinde yer edinebileceksiniz. İyi organize edilmiş toplantılar da gününüze yön vermenizi kolaylaştırıyor

Verdiğiniz kararları veya yaptığınız bir seçimi sorgulayabilirsiniz. Özel yaşamınızdaki problemlerin kendini belirgin hale getirebileceği veya maddi konularda bazı aksilik ya da zorlanmaların söz konusu olabileceği beş günlük süreçtesiniz.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Terazi,

Birtakım planlarınızı bekletmek ve istediğiniz gibi sürdürmekte zorlanacaksınız. Bazı çözülmeler ve kararsızlıklar sizi bocalamaya itebilir. Hakim olamayacağınız olaylar karşısında sakin kalmalı ve sabır göstermelisiniz. Kendi kendinize kalmak ve geçmişi sorgulamak belki doğru olabilir fakat. gereksiz kuruntulardan özellikle kaçınmalı ve işlerinizle ilgilenmelisiniz.

Çok fazla dikkat çekmeden, maçı kenardan izlemenin daha uygun olabileceği günler. Maddi açıdan ise, zorlanabileceğiniz beş günlük süreçtesiniz. Aynı zamanda, yakın çevrenizdeki kişilerin(kuzen, kardeş, diğer akrabalar, komşu v.b) beklentileri de artabilir.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Başak,

Son derece aktif ve ön planda olabileceksiniz. Bugün sizin için öncelik taşıyan konularda verimli ve başarılı olmaya yakınsınız. Her konuda planlı hareket etmeniz ve yeni başlangıçlarınız sizi ileriye taşıyabilir. Yeni adımlar atmaktan çekinmeyecek ve kontrolü elinizde tutabileceksiniz. İlişkilerinizde biraz çaba ile olumlu gelişmeler elde etmenin keyfi yakalanabilir.

Bazı konulara yaklaşımınız düşündüğünüz kadar uygulanılabilir olmayabilir. Dolayısıyla, tercih ettiğiniz yol üzerinde ısrarcı olmamanızda fayda var. Önümüzdeki beş gün boyunca evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak, iş hayatınızın da dikkat gerektirdiği bir süreçte olacaksınız. Dengeyi kurmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Aslan,

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Çevrenizdeki kişilerin problemi çözmekten çok, problemle ilgili tartışmaktan hoşlandığını görerek şaşırabileceğiniz günler. Dolayısıyla, çözüm önerilerinize kulak vermiyorlarsa sakin kalmaya çalışın.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Yengeç,

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle aranızda yaşanan anlaşmazlığın çözülemeyeceğini görmeniz anlaşmayı sonlandırabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca iş hayatınız ve sağlık başlığı altında ele alınabilecek konular hayatınızın diğer alanlarının önüne geçebilir. Aşk hayatınızı ve çocuklarınızı geri planda bırakmanız anlaşmazlıklara neden olabilir.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili İkizler,

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Dolunay önümüzdeki beş gün için, ikili ilişkilerinizde tartışmalı ortamları ve anlaşmazlıkları gündeme taşıyabilir. Sizi rahatsız eden bazı kişileri tolere etmekte zorlanabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Boğa,

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Ortak para alanınızda oluşan dolunay beş gün boyunca, ani ödemeleri veya partnerinizle aranızda ödeme veya harcamalara bağlı problemleri ortaya çıkartabilir ya da ortaklıklarınız ya da iş birliklerini ilgilendiren borç alacak konuları gündeme gelebilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Koç,

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Önümüzdeki beş gün boyunca maddi konularda bazı zorluklar yaşanabilir veya maddi konular zaman alabilir. Eğitimle ilgili konular sonuçlanabilir. Eğitimle ilgili seyahatler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftadan itibaren, eğitimle ilgili konularda motivasyonunuzun artacağı dönem başlıyor. Bazı kişileri zorlamayı sürdürürseniz, aynı hızla tepki geleceğini bilmenizde de fayda var.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2014, 23:17   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Balık,
Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular üzerinde düşünmeniz gerek. Eşinizle olan iliişkinizde eleştirilere açık davranmalı ve ılımlı olmalısınız. Bu sayede olumlu bir sonuç alabileceksiniz. Ortaklaşa konularda yeni anlaşmalar ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Alacağınız teklifler üzerinde dururken, ve sizin kazançlı çıkmanız çok olası.
Bugün burcum beni anlatmıyor ama eşim olsaydı biri kimse eşimle eni eleştiremezdi söyleyeyim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] senin burcun ne diyor

Aura beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2014, 23:40   #3 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Yengeç,
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle aranızda yaşanan anlaşmazlığın çözülemeyeceğini görmeniz anlaşmayı sonlandırabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca iş hayatınız ve sağlık başlığı altında ele alınabilecek konular hayatınızın diğer alanlarının önüne geçebilir. Aşk hayatınızı ve çocuklarınızı geri planda bırakmanız anlaşmazlıklara neden olabilir.

Gerisini bilmemde 5 günümü iyi bilmis kiz @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] saglik sorunundan evde yatican diyor ahanda yatiyorum

__________________
Aura isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.06.2014, 23:44   #4 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Efsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 16 Haziran 2014 Pazartesi
Sevgili Yengeç,
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle aranızda yaşanan anlaşmazlığın çözülemeyeceğini görmeniz anlaşmayı sonlandırabilir. Önümüzdeki beş gün boyunca iş hayatınız ve sağlık başlığı altında ele alınabilecek konular hayatınızın diğer alanlarının önüne geçebilir. Aşk hayatınızı ve çocuklarınızı geri planda bırakmanız anlaşmazlıklara neden olabilir.

Gerisini bilmemde 5 günümü iyi bilmis kiz @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] saglik sorunundan evde yatican diyor ahanda yatiyorum
Aha seninki tuttu desene Bütün yengeçler belkide hastadır

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2014, 10:50   #5 (permalink)
Sen değilsem kim benim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Paranoyak eder bu burçlar bu ne biçim bişey ya baak şunun yazdığına bir bak...

Bazı kişilerin bazı hareketleri akıl sınırlarını zorlayabilir. Bu kişiyi uyarmanın olayı değiştirmeyeceğini bilerek hareket etmenizde fayda var. Önümüzdeki beş gün içerisinde, yakın çevrenizden kişilerle(aileden ya da komşular v.b türünde ilişkiler) veya arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sıkıntılar yaşanabilir. Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.

Perii beğendi.
__________________
Hercai isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2014, 10:58   #6 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yasak aşkın burcundada mı çıktı senin

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2014, 10:59   #7 (permalink)
Sen değilsem kim benim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] siz insanı bunalıma sokarsınız burç kader bu gibi şeylere inanmam nasip der geçerim bırakın böyle şeyleri imana gelin

__________________
Hercai isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2014, 11:00   #8 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Katre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] siz insanı bunalıma sokarsınız burç kader bu gibi şeylere inanmam nasip der geçerim bırakın böyle şeyleri imana gelin
Zaten bende inanmıyorum dalga geçiyorum her zaman burcumla

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2014, 11:01   #9 (permalink)
Sen değilsem kim benim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hmm balıklar çok duygusal olur derler sende niye yok o peki

__________________
Hercai isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2014, 11:02   #10 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 16 Haziran 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Hamsi burcu yine yerlerde, birgünde görmedim benden bahseden bir burç günlüğü .

__________________
Esquel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 23:09


bizimmekan.com sohbet eczaonline.com