Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusu , 17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları 17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 17 Haziran Burç Yorumları, 17 Haziran Salı Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 17 Haziran Salı Burç ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 15.06.2014, 19:26   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tartis 17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları
17 Haziran 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 17 Haziran Burç Yorumları, 17 Haziran Salı Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 17 Haziran Salı Burç yorumu, 17 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,17 Haziran 2014 günlük burç yorumları,017 06 2014 burçlar,17 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,17 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,17 Haziran 2014 balık burcu yorumu,17 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,17 Haziran boğa burcu yorumu, 17 Haziran ikizler burcu yorumu,17 Haziran 2014 koç burcu yorumu,17 Haziran 2014 kova burcu yorumu,17 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,17 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,17 Haziran 2014 yay burcu yorumu,17 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,17 Haziran burç yorumları,17 Haziran 2014 Salı burç yorumları,günlük burç yorumları, 17 Haziran Salı günlük burç yorumları, 17 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Balık,

Terazi burcunda ilerleyen Güneş bu dönemde ortaklaşa yatırımlara ve sizi duygusal açıdan bağlayıcı koşullara işaret etmekte. Tek başına hareket etmeniz pek de kolay değil. Neyse ki Yengeç burcuna ilerleyen Mars duygularınızı daha etkileyici biçimde ortaya koyabileceğinizi ve hayata daha pozitif bakabileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklıklar üzerinizde daha fazla baskı getiriyor olabilir. Özellikle geçmişten kaynaklanan hatalar yüzünden kendinizi daha fazla eleştirebilirsiniz.

Dikkatli davranmanız gereken bir haftasonu. Dikkatsiz olmanız veya gerçeklikten uzak düşünceler içerisine girmeniz önemli sonuçlar doğurabilir. Uzun zamandır üzerinde yoğunlaştığınız bir proje için gerekli araştırmaları silmeniz veya bu iş önemli kişilerle ilişkileri sonlandırmanız v.b

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Kova,

Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.

Yerine getiremeyeceğiniz sözler verebileceğiniz bir haftasonu. Akıldan veya sağduyudan çok uzak hareketleri olan kişiler sizi şaşırtabilirler. Yakın çevre ilişkilerinizde dikkatli hareket etmelisiniz.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Oğlak,

Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni şartlar sizi yeni başlangıçlara ve kararlara sürüklemekte. Bu dönemde kariyeriniz ve ilişkileriniz büyük bir önem taşımakta. Çok fazla hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz ölçüde rahat edebileceksiniz. Ancak karşıt burcunuzdaki Mars gerek yakın gerekse işe ait ilişkilerinizde bazı sert tepkiler ve sürtüşmelerle de karşılaşabileceğinizi göstermekte. Açık düşmanlıklar olabilir.

Güç mücadelelerine, rekabet ve çekişmelere açık bir gün. Birlikte iş yaptığınız ya da ortak çıkarınız olan kişilerle ilişkilerinize zarar vermemenizde fayda var. Zor da olsa, kuralları dikte eden kişilere tolerans göstermeye çalışın.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Yay,

Sosyal konular ve başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Hedeflerinize daha yakınsınız ancak bu arada sorumluluklarınızı ve detayları da öngörmeniz gerekiyor. Başarı çalışma ve disiplinle gelecektir. Bu dönemde geleceğe yönelik hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa işler, anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular bu yönde çok belirleyici olabilir. Bu arada iş ortamında ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Ortaklaşa maddi paylaşımlarda, mirasta çatışmamalı ve yatırımlarınızda aşırı risklere girmemelisiniz.

Ekip çalışmaları veya sosyal yaşantınızla bağlantılı aktiviteler esnasında ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Hiçkimse hiçkimseyi tolere etme havasında olmayabilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Akrep,

Koşullarınızın hızla değiştiği bir dönemden geçmektesiniz. Bu yeni dönemde tam olarak istediğiniz gibi hareket edememek söz konusu olabilir. Sanki bir hazırlık ve bekleme dönemindesiniz. Bazı elde olmayan nedenler özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olarak meşgul edici de olabilir. Neyse ki Merkür burcunuzda ilerlerken sezgilerinizden yararlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde eğitim, hareket ve iletişim hayatınıza daha fazla girebilir. Bu arada sosyal konular, arkadaşlarla ciddi çalışmalar da mümkün.

Verdiğiniz kararları veya yaptığınız bir seçimi sorgulayabilirsiniz. Özel yaşamınızdaki problemlerin kendini belirgin hale getirebileceği veya maddi konularda bazı aksilik ya da zorlanmaların söz konusu olabileceği beş günlük süreçtesiniz.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Terazi,

Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.

Ev ve aile hayatınızla ilgili kişilerle ilişkilerinizin gerilebileceği, çekişme veya rekabet ortamlarına açık bir gün maalesef. Sakinliği korumak veya günü kendi sevdiğiniz şeylerle geçirmek dengeyi kurmanızı sağlayabilir. Maddi konular da gündemde.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Başak,

Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.

Bu haftasonu için, ilerlemek istediğiniz konularda yaklaşımlarınız veya yöntemleriniz uygulanabilir olmaktan uzak ya da demode olabilir. Ya da zaman içerisinde etkinliği azalmış olabilir. Dolayısıyla ısrarcı olmamakta fayda var.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Aslan,

Bu dönemde yeteneklerinizi kullanmaya bakmalı ve parasal alanda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Belirli fırsatlar ve gelirlerinizi arttırabileceğiniz imkanlar var. İş hayatında gösterdiğiniz çaba ciddi sonuçlar getirebilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz çok daha canlı ve iletişim, hareketlilik dikkat çekmekte. Sözlerinizde daha dengeli olmaya bakmalısınız. Bazı elde olmayan ve sizi duygusal açıdan yıpratacak konular ortaya çıkabilir. Özellikle ailevi konularda daha önlemci olmak faydalı olacak.

Karşı karşıya kalabileceğiniz teklifler ya da yapılan yorumlar, belki de amaçlarınıza hizmet ediyor olabilir. Bu hafta sonu bu konuya şans tanımanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Yengeç,

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Mars size cesaret, yeni girişimler ve mücadele isteği getirmekte. Uzun süredir beklemede kalan işleri yeniden ele alabilirsiniz. Bu arada kişiliğinizi ve isteklerinizi daha belirgin biçimde sergileyeceksiniz. Ancak ikili ilişkilerde dengeyi bozmamaya bakmalısınız. Aşırı talepkar da olabilirsiniz. Bu dönemde eve ait konular, bu alanda yatırımlar, değişiklikler gündeme gelebilir. Duygularınızı daha iyi ifade edebileceğiniz, sezgilerinizden yararlanabileceğiniz günlerdesiniz.

Evinizde, ailenizde veya özel yaşamınızda yer alan kişilerle ilişkilerinizde tartışmalara açık bir gün. Sakinliği korumak ve ne olursa olsun politik davranmak gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili İkizler,

Terazi burcundaki Güneş sizi mutlu kılan ve kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz olumlu koşullara işaret etmekte. Hayatın güzel yönlerini görmeniz zor değil. Ancak bu arada iş hayatında biraz daha düzenli olmaya bakmalısınız. Özellikle iş ortamındaki düzensizlik ya da karışıklıklar yüzünden kendinizi daha fazla yıpratabilirsiniz. Ev ve özel hayatınızla ilgili konulara da önem verebilirsiniz. Evde sorumluluklar artmakta. Tamamlanması gereken işler, eve ait yatırımlar söz konusu olabilir.

Önemli harcamalar veya ödemeler söz konusu olabilir. Ortaklık gerektiren işler veya maddi zemin paylaşılan ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşanabilecek bir gün.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Boğa,

Karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş özellikle iş hayatında ve düzen gerektiren konularda daha bilinçli davranmak gerektiğini ve ilişkilere önem verebileceğiniz anlatmakta. Bu dönemde ortaklaşa konular bağlayıcı olabilir ve yeni işbirlikleri ya da anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Bu arada yakın çevrenizde de hareketlilik ve çaba sarfetmeniz gereken koşullar ortaya çıkabilir. Kardeşler, komşularla ilişkilerinizde dengeli olmaya bakın. Aşk hayatında ise mutluluğu bulmanız daha kolay olacak.

Aslında fikir sahibi ya da yeterince bilgili olmadığınız konularda uzmanmışçasına konuşabileceğiniz ve tuhaf duruma düşebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Dolayısıyla, ilk 11'i sayamıyorsanız, uzatılan mikrofona tuttuğunuz takım hakkında konuşmaktan çekinmenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 17 Haziran 2014 Salı
Sevgili Koç,

Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.

İkili ilişkiler açısından yine tartışmalara açık bir gündeyiz. Dolayısıyla, iş birlikleriniz, ortaklarınız veya özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde dikkatli hareket etmenizde fayda var. Eğitim alanında bazı konularda sonuçlanmalar söz konusu.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:53