Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusu , 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 29 Haziran Burç Yorumları, 29 Haziran Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 29 Haziran Pazar Burç ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 28.06.2014, 19:44   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları
29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 29 Haziran Burç Yorumları, 29 Haziran Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 29 Haziran Pazar Burç yorumu, 29 Haziran Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,29 Haziran 2014 günlük burç yorumları,029 06 2014 burçlar,29 Haziran 2014 akrep burcu yorumu,29 Haziran 2014 aslan burcu yorumu,29 Haziran 2014 balık burcu yorumu,29 Haziran 2014 başak burcu yorumu ,29 Haziran boğa burcu yorumu, 29 Haziran ikizler burcu yorumu,29 Haziran 2014 koç burcu yorumu,29 Haziran 2014 kova burcu yorumu,29 Haziran 2014 oğlak burcu yorumu,29 Haziran 2014 terazi burcu yorumu,29 Haziran 2014 yay burcu yorumu,29 Haziran 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Haziran günlük burç yorumları,29 Haziran burç yorumları,29 Haziran 2014 Pazar burç yorumları,günlük burç yorumları, 29 Haziran Pazar günlük burç yorumları, 29 Haziran 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Bugün duygusal açıdan aşırı hassas ve korumacı tavırlar gösterebilirsiniz. Aileye özellikle babaya ait konularda korumacı tavırlarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aile yadigarı ev ve toprak konularında gelişmeler olabilir. Hatta aile büyüklerinizi ya da doğup büyüdüğünüz yerlere ziyaretler yapmanız mümkün gözüküyor.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Balık,

Bugün aşktan yana önemli gelişmeler olabilir. Bazı sohbetler sonrasında ayaklarınız yerden kesilebilir. Hemen romantik hayallere kendinizi kaptırabilirsiniz. Ancak bu duygusal gelişmelerin etkisiyle para konularında hızlı ve riskli işlere girişmeyin. Ne de olsa şu an aklınız pek başınızda olmadığı için doğru karar veremeyebilirsiniz.

Dünyaya kim olduğunuzu gösterme zamanı. Ancak, aklınızdakileri açıklarken nasıl anlaşıldığına veya göründüğüne de dikkat etmeniz gerekli. Yanlış bilgilendirme veya asılsız haberler türünde işlerle uğraşmanız gerekebilir. Yanılsamalar nedeniyle duygusal bir konu tuhaf veya komik bir hal alabilir. Sahip olduğunuz şeyleri korumalı, sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı kişilerin sizi istemediğiniz şeyler yapmaya zorlamasına izin vermeyin.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Kova,

Bugün iş ve çalışma konuları gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Üretim ve iş planlarınızı gerçekleştirmek için sıkı bir çalışma temposu içinde olacaksınız. Gün içinde yorgunluğa bağlı alınganlıklar oluşabilir. Çalışma arkadaşlarınızla olan uyumunuzu bozmamak için dinlenme molaları vermeye ve öğün atlamamaya dikkat edin.

Yakın çevrenizdeki kişilere fikir verebilir ve yardım edebilirsiniz. Evinizi geliştirmek veya değiştirmek için harcayacağınız zaman boşa gitmeyecektir. Ailenizle veya sizin için özel bir kişiyle yapacağınız planlar duygusal anlamda ilişkiyi derinleştirebilir.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Oğlak,

Bugün evlilik ve ortaklarla ilgili konularda hareketlilik gözüküyor. Sevdiklerinize karşı daha koruyucu ve özenli olabilirsiniz. Şüphesiz bu tavırlarınız memnuniyetle karşılanacak. Ancak aynı tavrınız işe dair alanlarda sizi oldukça yorabilir. Anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli ve objektif yaklaşımlarınız işlerinizi kolaylaştıracak.

Bazı ilişkileriniz veya iş birlikleriniz zayıflıyor. Önemli bir ilişkinizi bozabilecek değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız. Harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Fiziksel anlamda sağlam kalabilmek için rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girseniz dahi dikkatli ve tedbirli olmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Yay,

Bugün finans konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız bu yeni gelişmelere biraz fazla duygusal tepkiler verebilirsiniz. Evhama kapılmanıza hiç gerek yok. Yatırımlarınızla ilgili geleneksel yöntemlerin dışına çıkmak istemeyebilirsiniz. Ancak yeni yatırım araçlarının size sağlayacağı avantajları göz ardı etmeseniz iyi olur.

Duygusal ihtiyaçlarınızı görmezden gelmemelisiniz. Başkalarının istekleri doğrultusunda davranıp ihtiyaçlarınızı ihmal etmeniz sağlıklı olmayacaktır. Kazanmak için oynamalı ve bu uğurda gereken her şeyi yapmalısınız. İstekliliğiniz ve yüksek enerjiniz ilgi çekmenizi sağlayabilir. Romantik ilişkiler, evinizde yapacağınız değişiklikler ve hayatınızdaki genç kişiler daha fazla zaman ayırmanızı gerektiriyor olabilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Akrep,

Bugün kişisel gelişim ve yurtdışı konuları öne çıkıyor. Duygusal farkındalığınızı arttıracak bazı gelişmeler olabilir. Bu konularda size yardımı dokunacak kişilerle görüşmeler yapacaksınız. Kırılgan olduğunuz alanlarda kendinizi güçlendirme kararı verebilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili fırsatlar çıkabilir. Ancak bu fırsatlara karşı pek sıcak bakmayabilirsiniz.

Bazı konularda farklı şekilde ilerlemek konusunda istekli olabilirsiniz. Bazı çalışma arkadaşlarınız veya iş birliği içinde olduğunuz kişiler sizi engellemek isteseler de siz ilerlemenize ara vermemelisiniz. Duygusal konularda manipülasyonlara açık bir gündesiniz, ama yatırımlar açısından durum daha iyi olabilir. Ruhsal ya da felsefik yaşam tarzı değişiklikleri olumlu sonuçlar doğurabilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Terazi,

Bugün kariyer hedefleriniz ve tanınma konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda öne çıkabileceğiniz imkanlar oluşabilir. Biraz heyecanlanabilirsiniz. Ancak fırsatları kaçırmayacaksınız. Üstlerinizle olan iletişiminizde dengeleri gözetmeye devam etmelisiniz. Ailevi konularda aşırı hassas ve korumacı davranıyorsunuz.

Ortaya çıkan veya çıkabilecek fırsatları dikkatle gözden geçirmeniz gerekiyor; aralarından bazıları gerçekten büyük bir şeyin başlangıcı olabilir. Bazı engel veya problemlerle karşılaşmamak veya karşılaştıysanız çözmek için ufak tefek değişiklikler yapmanız gerekiyor ve kaybedecek zamanınız yok. Doğru planlamayı ve organizasyonu yaparak karışıklıkları çözebilirsiniz. Seyahatler ve romantik planlar ön planda.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Başak,

Sosyal açıdan yoğun ve hareketli bir gündesiniz. Yeni tanışmalar, ilginç uğraşları olan gruplar arasında bulunabilirsiniz. Geleceğe dair beklentilerinizde daha umutlu ve paylaşımcı olacaksınız. Arkadaşlarla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yalnız sohbet sırasındaki konuşmaların üstünde çok durup gereksiz anlamlar yüklemeyin.

Umduğunuz heyecanlı konular gündeme gelmeye başlıyor. Üstelik bunlardan bazıları gerçekten karlı ve eğlenceli olabilir. Karşıt fikirli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Akıllı kararlar alabilmek istiyorsanız daha araştırmacı olmalısınız. Duygusal şantajlar yapan kişiler yanlış kararlar almanıza neden olabilir, dikkat!

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Aslan,

Bugün gizlilik ve gizli düşmanlar konuları gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Bu durum yüzünden kendinizi oldukça kırılgan ve öfkeli hissedebilirsiniz. Ancak kendinizi bu duygulara kaptırıp gitmemelisiniz. Olayların ve kişilerin üzerinde daha geniş ve objektif şekilde düşünmek sizin için daha aydınlatıcı olabilir. Soğukkanlılığınızı koruyun.

Bazı konularda kendinizi zayıf hissedebilir veya bazı kararlarınızı sorgulayabilirsiniz. Ancak, harekete geçerek enerjinizle herkesi etkileyebilirsiniz. Sempatikliğiniz, çekiciliğiniz ve politik tavrınız evde ve iş de size kazandırabilir. Maddi yardımlarda bulunmak için doğru zaman olmayabilir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Yengeç,

Bugün yeni başlangıçlar konusunda hareketlilik gözüküyor. Yalnız hassasiyetleriniz arttığı için ufak tefek yorumları kafanıza takabilirsiniz. Oysa bunun yerine yapıcı ve koruyucu bütün duygularınızı kendinize yönlendirmelisiniz. Bu sayede hem sağlığınız hem de hayatınız için önemli adımlar atabileceksiniz.

Kulaktan dolma bilgilere dayalı kararlar almamalısınız. Kaynağı araştırmalı ve net sorular sormalısınız. Olan biteni anlamak şüpheci olmakla doğru orantılı. Belli anlaşmalara tamam demeden önce araştırmacı olmalısınız. Hazırlık yapmak maddi manevi tasarruf anlamına gelebilir.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili İkizler,

Para ve kaynaklar konularında hareketlilik gözüküyor. Maddi ve manevi sahip olduğunuz tüm kaynakları gözden geçirebilirsiniz. Yalnız bunu yaparken objektif davranmaya dikkat etmelisiniz. Yeteneklerinizi olduğundan az görme eğiliminde olabilirsiniz. Sağduyulu olmak başkalarından destekler almanızı sağlayabilir.

Maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerin altı çiziliyor. Yeteneklerinizi gösterme zamanı! Yanıltıcı durumlarla karşı karşıya olabilirsiniz. Yanlış yönlendirildiğinizi düşünüyorsanız daha fazla soru sormalısınız. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Uzlaşmamakta ısrarcı olmanız durumda kazananı olmayan tartışmalar söz konusu olabilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Boğa,

Hareketli ve değişikliklere oldukça duyarlı bir gününüzdesiniz. Yakın çevre özellikle kardeşlerle ilgili bazı gelişmeler olabilir. Bu değişimlere akılcı şekilde yaklaşmanız daha iyi olabilir. Çevrenizdekilerin dertlerini dert edinmek ne sizin ne de onlar için yapıcı olmayabilir. Eğitim ve yazılı çalışmalara dair güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Özgürlük arayışınız artıyor. Yaşam kalitenizi arttırmak, arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirmek istiyorsunuz. Planlarınız hakkında diğerlerinin bilgi sahibi olmaması onlardan sır saklıyormuş görüntüsü vermenize neden olabilir. Sizden yardım bekleyen kişiler olursa daha fazla soru sormanızda fayda var. Duygusal açıdan sizi yanlış yönlendiren kişiler olabilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 29 Haziran 2014 Pazar
Sevgili Koç,

Bugün duygusal açıdan aşırı hassas ve korumacı tavırlar gösterebilirsiniz. Aileye özellikle babaya ait konularda korumacı tavırlarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aile yadigarı ev ve toprak konularında gelişmeler olabilir. Hatta aile büyüklerinizi ya da doğup büyüdüğünüz yerlere ziyaretler yapmanız mümkün gözüküyor.

Bugün başkalarından yardım beklemek yerine pek çok konuda sizin harekete geçmeniz ve işleri sizin halletmeniz gerekebilir. Aynı şekilde diğerlerine yardım önermeniz karşı tarafın gözünde değerinizi arttırabilir. Ancak, diğerlerinin işlerine koşmak kendi planlarınızı engelliyor olabilir. Aşk hayatınız da ön planda.

Lev beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2014, 21:19   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 29 Haziran 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Aslan cok dogru bazi konularda kendimi zayif hissediyorum

__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Esz, Lev, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:53