Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusu , 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 4 Temmuz Burç Yorumları, 4 Temmuz Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 4 Temmuz Cuma Burç ...


Like Tree4Beğeni
  • 2 Post By Şafak
  • 1 Post By Perii
  • 1 Post By Perii

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02.07.2014, 19:13   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 4 Temmuz Burç Yorumları, 4 Temmuz Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 4 Temmuz Cuma Burç yorumu, 4 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,4 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,04 06 2014 burçlar,4 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,4 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,4 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,4 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,4 Temmuz boğa burcu yorumu, 4 Temmuz ikizler burcu yorumu,4 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,4 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,4 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,4 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,4 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,4 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,4 Temmuz burç yorumları,4 Temmuz 2014 Cuma burç yorumları,günlük burç yorumları, 4 Temmuz Cuma günlük burç yorumları, 4 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Birkaç gün içinde üç haftadır belli aralıklarla yaşanan iletişimsel, elektrik elektronikle ilgili, yanlış anlaşılmalara bağlı veya sistemsel aksilikler düzelmeye başlıyor, kafa karışıklıkları, bizi belirsiliğe iten konular biraz olsun toparlanıyor. Neyse ki, bozulan anlaşmalar, diyaloglar, açılmayan epostalar, çekmeyen cep telefonları, bozulan bilgisayarlar (ki bir aydır Bill Gates hariç herkesle görüşüyorum!) v.b kaderimiz değildi ve birkaç güne kadar teknolojik hatalardan kurtulabiliriz.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Balık,

İlişkilerinizde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz koşullar oluşabilir. Hatta evlilik kararı gündeme gelebilir. Yalnız dikkatinizi özel hayatınız kadar işinize de vermelisiniz. Çünkü rakipleriniz pek boş durmayabilir. Detayların önemli olduğu işlerinizi mutlaka kontrol edin. Anlaşmalarda dengeleri gözetmeyi unutmayın.

Evinizi, yaşadığınız yeri, birlikte yaşadığınız kişileri veya ailenizi ilgilendiren konular ön planda.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Kova,

Bugün finansal konularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bu gelişmelerden avantajlı çıkmak istiyorsanız detaylara çok dikkat etmelisiniz. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Borç ve alacaklarınıza dair gerçekçi ve kapsamlı bütçe oluşturmanızda fayda var. Gün içinde bankalara yolunuz düşebilir. Yenilenme kararı alabilirsiniz.

Bazı konular(iş, ilişki, tatil veya yer değiştirme planı v.b) hızlanabilir veya ivme kazanabilir. Bu noktadan itibaren ilerlemeye odaklanmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Oğlak,

Kişisel gelişim konuları öne çıkıyor. Gün içindeki karşılaşmalar ve sohbetler sayesinde hedeflerinizi değiştirebilirsiniz. Kendinizi adayabileceğiniz bazı yeni alanlar keşfedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme konusunda oldukça istekli olacaksınız. Medya ve reklamcılıkla ilgili alanlarda hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

Bir türlü ilerlemeyen iş, ilişki veya projeler biraz olsun ilerleme gösterebilir ve sizin rahat etmenizi sağlayabilir.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Yay,

Kariyer ve tanınma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli organizasyonlarda görev almanız mümkün gözüküyor. Buradaki başarınız size şöhret kazandırabilir. En ufak bir detayı bile atlamadan ilerlemeniz gerekiyor. Üstlerinizle olan iletişiminizde olumlu gelişmeler var. Bürokratik işlerinizde sabırlı olmaya bakın.

İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkileriniz ve bu alandaki tartışmalar daha az karışık hal almaya başlıyor. Bu durum ilişkilerinizin gelişmesi anlamına da gelebilir.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Akrep,

Bugün kalabalık organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu organizasyon bir vakıf veya yardım kuruluşu tarafından düzenleniyor olabilir. Buradaki çalışmalardan oldukça etkilenip, destekleme kararı alabilirsiniz. Hatta kendiniz için en uygun işlerden biri olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ancak şimdilik ufak görevlerle başlamanız daha iyi olabilir.

Bazı kişilerin davet, teklif ve önerilerini dikkatle ele almanız gerekebilir. Zira, bu teklif veya öneriler önümüzdeki ayı sizin için ilginç hale getirebilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Terazi,

Kabullenme ve akışa bırakma konularıyla ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir. Olayları en ince detayına kadar inceleme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu tavrınız yüzünden moraliniz bozulabilir. Olaylara daha yukarıdan bakmalı ve kendinizi akışa bırakmalısınız. Kişileri ve olayları kendinize dert edinmeyin.

Bugünden itibaren bazı planları uygulayabilmek veya net bilgi elde edebilmek daha kolay olabilir.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Başak,

Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı daha çok önemsemeye ve yaşam tarzınızı değiştirmeye karar verebilirsiniz. Beslenme ve spor alanlarında oldukça organize olacaksınız. Yeni kararlarınızı beklemeden hayata geçireceksiniz. Görünüşünle ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

Birkaç haftadır kimseyi ikna edemediğiniz veya ilgisini çekemediğiniz fikirleriniz veya anlatmak istediğiniz şeyler varsa, artık anlatabilmek daha kolay olacaktır.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Aslan,

Bugün para konuları bir hayli öne çıkıyor. Tüm dikkatinizi sahip olduğunuz kaynaklara yönlendirmiş olabilirsiniz. Harcama ve gelirlerinize dair oldukça kapsamlı bir bütçe hazırlayıp, yeni planlar yapmak için son derece uygun bir gündesiniz. Hizmet ve organizasyon alanındaki işleriniz için başkalarının destek sağlamanız mümkün olabilir.

Büyük düşünmelisiniz. Son zamanlarda keyif almaya ya da ilgilenmeye başladığınız konular varsa, bu konularda ilerleme kaydedebileceksiniz. Dolayısıyla, bu alana yoğunlaşabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Yengeç,

Bugün gerek sözlü gerekse yazılı iletişim alanlarında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Zihinsel açıdan üretken olacağınız bir gündesiniz. Ticari alanlardaki fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Eğitime dair çalışmalarınızda güzel gelişmeler gözüküyor. Bu alandaki planlarınızı daha somut ve detaylı hale getirmek isteyebilirsiniz.

Son dakika değişikliklerine ve yanlış anlaşılmalara bağlı sorunlar azalacağı için bir karar aldığınızda ilerlemeniz daha kolay olacaktır.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili İkizler,

Bugünü kendinizi dinlemeye ayırabilirsiniz. Yaşantınızdaki düzensizliklerden sıyrılmaya çalışabilir daha organize olmaya çalışabilirsiniz. Gün içinde eve dair uğraşlar öne çıkabilir. Evi temizlemek ya da kütüphanenizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Özellikle aileye dair konularda sezgilerinizi dikkate alın.

İletişime veya teknolojik sorunlara bağlı sıkıntı ve problemler azalacağı için kendinizi ifade etmenizde kolaylaşmaya başlayacaktır.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Boğa,

Yaratıcılığınızın arttığı keyifli bir gününüzdesiniz. Zevklere dönük harcamalarınız artabilir. Eğlenceli organizasyonlara katılmak ya da bunları düzenlemek yönünde girişimleriniz olabilir. Aşk ve beraberlik konularında daha sevecen yaklaşımlarınız olacak. Neşeli ve özenli konuşmalarınız sayesinde dikkatleri üstünüze çekiyorsunuz.

Yeteneklerinizi geliştirme veya yeteneklerinizden daha fazla yararlanma konusunda kararlılığınız artıyor. Bu şekilde yönünüzü belirlemeniz de kolaylaşacaktır.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Koç,

İş ve üretim konularına odaklısınız. Çalışmalarınızda daha organize olabilirsiniz. Özellikle üretime dair planlarınızı gözden geçirebilir daha detaylı ve verimli hale getirmek için çok uygun bir gündesiniz. Kendinizi yaptığınız işe adama eğilimindesiniz. Yalnız bu yüzden sağlık konularını ihmal etmemeye çalışın.

Önümüzdeki haftalarda yeni planlarınızı yürürlüğe koyabilecek veya yeni planlar yapabilecek fırsatlar bulabilirsiniz. Ya da günlük yaşamınızı kolaylaştıracak fikirler geliştirebilirsiniz.

Perii ve Aura beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2014, 23:50   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

İşte ramazanda ben bunlara inanıp günaha girmim diye burcum bile tutmuyor

Aura beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2014, 23:52   #3 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte ramazanda ben bunlara inanıp günaha girmim diye burcum bile tutmuyor
Benimkide bi ise yaramiyor bugün kiz

__________________
Burasi dünya yahu,
Burasi bu kadar iste...
Aura isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.07.2014, 23:54   #4 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Efsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster


Benimkide bi ise yaramiyor bugün kiz
Evet biz ramazanda burlara inanmayalım kız

Aura beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
Aura, BeLa, Perii, YeşiL6, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 01:11