Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


07 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 07 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları konusu , 07.07.2014 Günlük Burç Yorumları [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL ] burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor… 7 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,7 05 2014 ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 07.07.2014, 23:32   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 07 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları07.07.2014 Günlük Burç Yorumları
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…
7 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları
7 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,7 05 2014 burçlar,7 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,7 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,7 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,7 Temmuz 2014 başak burcu yorumu,7 Temmuz boğa burcu yorumu,7 Temmuz ikizler burcu yorumu,7 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,7 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,7 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,7 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,7 Temmuz burç yorumları,7 Temmuz 2014 Pazartesi burç yorumları,7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 7 Temmuz Burç Yorumları, 7 Temmuz Pazartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 7 Temmuz Pazartesi Burç yorumu, 7 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,7 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,07 07 2014 burçlar,7 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,7 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,7 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,7 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,7 Temmuz boğa burcu yorumu, 7 Temmuz ikizler burcu yorumu,7 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,7 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,7 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,7 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,7 Temmuz burç yorumları,7 Temmuz 2014 Pazartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 7 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 7 Temmuz 2014 günlük burç yorumu


Tüm burçlar için gün geneli yorumu:
Etrafınızda şevkinizi kırmaya, motivasyonunuzu bozmaya ayarlı kişiler olsa da, yaratıcılığınızı beslemek, geliştirmek ve kullanmak, ancak bu esnada mecburi görevlerinizi ve sorumluluklarınızı da yerine getirebilmek için gerekli zaman ve yer fazlasıyla mevcut ve değerlendirilmesi gerekiyor. Her ne kadar otorite konumundaki (yönetici, iş veren, ev sahibi, öğretmen, baba, eş, anne v.b) veya klasik düşünce sistemlerinden gelen bazı kişiler karşı çıksa da, siz ilerlemenizi durdurmalarına izin vermemelisiniz. Ancak, gizli kapaklı işler, söylenenin dışında arka planda çalışan fikirler ve gizli ajandalar konusunda hala dikkatli olmak ve ortaya çıkan haberlere kayıtsız kalmamak gerekiyor. Tartışmalardan, tehlikeli kişi ve yerlerden ve de riskli hareketlerden de uzak durulmalı. Ufak tefek anlaşmazlıklara veya kazalara karşı tedbir almalı.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Balık,

Terazi burcunda ilerleyen Güneş bu dönemde ortaklaşa yatırımlara ve sizi duygusal açıdan bağlayıcı koşullara işaret etmekte. Tek başına hareket etmeniz pek de kolay değil. Neyse ki Yengeç burcuna ilerleyen Mars duygularınızı daha etkileyici biçimde ortaya koyabileceğinizi ve hayata daha pozitif bakabileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklıklar üzerinizde daha fazla baskı getiriyor olabilir. Özellikle geçmişten kaynaklanan hatalar yüzünden kendinizi daha fazla eleştirebilirsiniz.

Bazı engellemelerle veya direnç gösteren kişilerle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki problemlerle baş etme konusunda en iyi burçlardan birisisiniz. Planlarınızı bozmaya çalışan kişilerin ne yapmaya çalıştığını netleştirmeniz, ileride üzülmenizden daha iyi sonuçlar doğurabilir. Güven duyma zamanı değil.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Kova,

Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.

Artık fikirleriniz netleşiyor ve ilerleyebilmek için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Fırsatlar kapıda. Dolayısıyla, hedeflerinizi koymanız planların uygulanmasını kolaylaştıracaktır. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Oğlak,

Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni şartlar sizi yeni başlangıçlara ve kararlara sürüklemekte. Bu dönemde kariyeriniz ve ilişkileriniz büyük bir önem taşımakta. Çok fazla hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz ölçüde rahat edebileceksiniz. Ancak karşıt burcunuzdaki Mars gerek yakın gerekse işe ait ilişkilerinizde bazı sert tepkiler ve sürtüşmelerle de karşılaşabileceğinizi göstermekte. Açık düşmanlıklar olabilir.

İlginize ihtiyacı olan kişileri ihmal etmeniz eleştiri ve şikayetlere neden olabilir. Daha planlı ve organize davranarak kritiklerin önüne geçebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Yay,

Sosyal konular ve başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Hedeflerinize daha yakınsınız ancak bu arada sorumluluklarınızı ve detayları da öngörmeniz gerekiyor. Başarı çalışma ve disiplinle gelecektir. Bu dönemde geleceğe yönelik hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa işler, anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular bu yönde çok belirleyici olabilir. Bu arada iş ortamında ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Ortaklaşa maddi paylaşımlarda, mirasta çatışmamalı ve yatırımlarınızda aşırı risklere girmemelisiniz.

Plan ve niyetlerinizi paylaşmanız durumunda ilgi çekebilirsiniz. İkili ilişkiler, iş birlikleri veya ortaklıklar olumlu şeyler vaat ediyor olabilir. Yeni bir ilişki veya anlaşmaya sıcak bakmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Akrep,

Koşullarınızın hızla değiştiği bir dönemden geçmektesiniz. Bu yeni dönemde tam olarak istediğiniz gibi hareket edememek söz konusu olabilir. Sanki bir hazırlık ve bekleme dönemindesiniz. Bazı elde olmayan nedenler özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olarak meşgul edici de olabilir. Neyse ki Merkür burcunuzda ilerlerken sezgilerinizden yararlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde eğitim, hareket ve iletişim hayatınıza daha fazla girebilir. Bu arada sosyal konular, arkadaşlarla ciddi çalışmalar da mümkün.

Başkalarının hatasının bedelini siz ödemek zorunda değilsiniz.Alışılmadık kişi veya şeylerle ilgilenmek eğitici bir deneyim oluşturabilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Terazi,

Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.

İşinize dikkat etmeli ve keyifli aktivitelere yer açmalısınız.Romantizm özel yaşamınıza iyi gelebilir. Dış görünüşünüzde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz veya sizi ilgilendiren kişilere daha çekici görünmenizi sağlayacak yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Başak,

Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.

Başkalarına güvenerek değil kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Başkalarına fazla güvenmeniz durumunda partnerinizle veya birlikte çalıştığınız bir kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. İmajınızı, ilgi alanlarınızı veya pozisyonunuzu korumanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Aslan,

Bu dönemde yeteneklerinizi kullanmaya bakmalı ve parasal alanda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Belirli fırsatlar ve gelirlerinizi arttırabileceğiniz imkanlar var. İş hayatında gösterdiğiniz çaba ciddi sonuçlar getirebilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz çok daha canlı ve iletişim, hareketlilik dikkat çekmekte. Sözlerinizde daha dengeli olmaya bakmalısınız. Bazı elde olmayan ve sizi duygusal açıdan yıpratacak konular ortaya çıkabilir. Özellikle ailevi konularda daha önlemci olmak faydalı olacak.

Sempatikliğinizi ve karizmanızı kullanmanız durumunda önünüzdeki engelleri aşarak yolunuzda devam etmeniz hiç de zor olmayacaktır. Üretkenliği ön planda tuttuğunuz kadar mükemmeliyete de önem vermenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Yengeç,

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Mars size cesaret, yeni girişimler ve mücadele isteği getirmekte. Uzun süredir beklemede kalan işleri yeniden ele alabilirsiniz. Bu arada kişiliğinizi ve isteklerinizi daha belirgin biçimde sergileyeceksiniz. Ancak ikili ilişkilerde dengeyi bozmamaya bakmalısınız. Aşırı talepkar da olabilirsiniz. Bu dönemde eve ait konular, bu alanda yatırımlar, değişiklikler gündeme gelebilir. Duygularınızı daha iyi ifade edebileceğiniz, sezgilerinizden yararlanabileceğiniz günlerdesiniz.

Eviniz ve ailenizle ilgili işleri bir düzene sokmanızda fayda var. Evinizde yapacağınız keyifli değişiklikler eleştirileri azaltabilir ve evde daha fazla zaman geçirmek istemenizi sağlayabilir. Yeni veya az tanıdığınız kişilere kendinizle ilgili fazla bilgi vermemenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili İkizler,

Terazi burcundaki Güneş sizi mutlu kılan ve kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz olumlu koşullara işaret etmekte. Hayatın güzel yönlerini görmeniz zor değil. Ancak bu arada iş hayatında biraz daha düzenli olmaya bakmalısınız. Özellikle iş ortamındaki düzensizlik ya da karışıklıklar yüzünden kendinizi daha fazla yıpratabilirsiniz. Ev ve özel hayatınızla ilgili konulara da önem verebilirsiniz. Evde sorumluluklar artmakta. Tamamlanması gereken işler, eve ait yatırımlar söz konusu olabilir.

Bazı kişilere düşünce ve duygularınızı açıkça aktarmanız sizden bilgi saklamasını engelleyebilir. Özgün teklifler destek bulmanızı kolaylaştırabilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Boğa,

Karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş özellikle iş hayatında ve düzen gerektiren konularda daha bilinçli davranmak gerektiğini ve ilişkilere önem verebileceğiniz anlatmakta. Bu dönemde ortaklaşa konular bağlayıcı olabilir ve yeni işbirlikleri ya da anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Bu arada yakın çevrenizde de hareketlilik ve çaba sarfetmeniz gereken koşullar ortaya çıkabilir. Kardeşler, komşularla ilişkilerinizde dengeli olmaya bakın. Aşk hayatında ise mutluluğu bulmanız daha kolay olacak.

Başladığınız şeyleri bitirmelisiniz. Tamamladığınız şeyler veya yapacağınızı beyan ettiğiniz konular nedeniyle kimse sizi yargılayamaz. Ani tepkiler veya hareketler size bazı bedeller ödetebilir ve istediğiniz karşılığı alamayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Koç,

Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.

Gereğinden fazla dürüst olabileceğiniz günlerdesiniz. Aşırı tepkiler vermenin bazı problemleri çözme olasılığı olmayacaktır. Biraz daha sabırlı olarak, karşınızdaki kişinin biraz olsun şüphe duymasına çalışabilirsiniz.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Anastasia, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 03:56