Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları konusu , 08.07.2014 Günlük Burç Yorumları [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL ] burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor… 8 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları 8 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,08 Temmuz 2014 ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 07.07.2014, 23:36   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları08.07.2014 Günlük Burç Yorumları
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…
8 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları
8 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,08 Temmuz 2014 burçlar,8 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,8 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,8 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,8 Temmuz 2014 başak burcu yorumu,8 Temmuz boğa burcu yorumu,8 Temmuz ikizler burcu yorumu,8 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,8 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,8 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,8 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,8 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,8 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,8 Temmuz burç yorumları,8 Temmuz 2014 Salı burç yorumları,8 Temmuz 2014 Salı Günlük Burç Yorumları, 8 Temmuz Burç Yorumları, 8 Temmuz Salı Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 8 Temmuz Salı Burç yorumu, 8 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,8 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,08 08 2014 burçlar,8 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,8 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,8 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,8 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,8 Temmuz boğa burcu yorumu, 8 Temmuz ikizler burcu yorumu,8 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,8 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,8 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,8 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,8 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,8 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,8 Temmuz burç yorumları,8 Temmuz 2014 Salı burç yorumları,günlük burç yorumları, 8 Temmuz Salı günlük burç yorumları, 8 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu:Kendi hareket, söylem ve tepkilerimizin kontrolü elimizde olmasına rağmen, diğer kişilerin hareket, kelime ve tepkilerini kontrol edebilmemiz imkansız ya da yorumlayabilmemiz zor. Dolayısıyla, bazı kişilerin gerçekçilikten uzak bakış açıları veya istekleri, bu kişiler sizin yanınızda yer alsa bile nerede durduklarını anlamanızı zorlaştırabilir.


Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Balık,


Eğitim ve akademi konularında iyi bir ilerleme sağlayabilirsiniz. Araştırma ve incelemeye dayalı tüm işlerinizin üstesinden rahatça geleceksiniz. Bakış açınızı zenginleştirecek yeni alanlarda adım atabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için farklı düşünce ve inanç sistemlerini öğrenme çabalarınız olabilir. Bu amaçla uzun yolculuklar gündeme gelebilir.

Maddi içerikli evrakların gözden geçirilmesi gerekiyor. Paranızı korumanıza yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Size ihtiyacınız olmayan harcamalar yaptırabilecek kişiler dikkat gerektiriyor. Güven problemi ön planda. Dikkatli olun.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Kova,


Bürokratik işler ve üstlerinizle ilgili konular oldukça dikkat çekebilir. Devletle olan işlerinizde daha detaylı çalışmalar yapmanız gerekebilir. En önemlisi de daha önce bilginizin olmadığı bazı ince noktalardan bugün haberdar olabilirsiniz. Üstlerinizin desteği de bu noktada önemli olabilir. İletişiminizi arttırmanızda fayda var.

Duygularınızı gözden geçirip, planlarınızı uygulamaya devam edebilirsiniz. Evde yapacağınız değişiklikler veya arkadaşlarınızla katılacağınız sosyal aktiviteler özel bir kişiyle ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir. Maddi kazançlar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Oğlak,


Bugün yapacağınız araştırmalar sayesinde uzun süreli projelerinizi önemli ölçüde ilerletebilirsiniz. Gün içinde bir araya geleceğiniz kişilerle yaptığınız sohbetler, çalışmanızı çok yönlü hale getirebilir. İlginç fikirleri kaçırmayacaksınız. Tabi geniş vizyonunuz bu insanların desteğini almanızı kolaylaştırabilir.

Son dakika değişiklikleri veya bazı engeller yaşanabilir. Hazırlıklı olmanız durumunda yaşananların planlarınızı bozmasını engelleyebilirsiniz. Duygusal taktikler kullanan kişilerden veya duygusal taktikler kullanmaktan kaçınılması gereken günler.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Yay,


Bugün gizlilik ve gizli düşmanlar konularında ilginç gelişmeler olabilir. Gizli kapaklı işleri ortaya çıkarabilirsiniz. Dahası kendini gizlemeye çalışan rakiplerinizin ne yaptığını da bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sezgilerinize kulak verip, araştırmacı davranmak olacak. Bu sayede kontrolünü ele alacaksınız.

Size yanlış veya şaibeli bilgi veren kişiler olabilir. Sevdiğiniz bir kişiyle veya partnerinizle ilişkinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bir sonraki adımınızı planlamak için yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Akrep,


Bugün çevrenizde hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak için gereken enerjiler olacak. Özellikle sağlığınız adına önemli adımlar atabilirsiniz. Kendinize karşı olan sorumluluklarınız öne çıkacak. Bazı sağlıksız alışkanlıkları geride bırakmak için doğru zamanı yakalamış olabilirsiniz. Görünüşünüzle ilgili ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

Kısa bir seyahat veya ziyaret ilginç bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Arkadaş çevrenizi veya ilgi alanlarınızı genişletebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler kendinizi daha özgür veya iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Koç,


Sezgileriniz güçleniyor. Gün içinde maddi konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler sizi daha dikkatli olmaya ve maddi altyapınızda değişiklikler yapmaya yönlendirebilir. Ortaklarınızla diyaloğa geçmeden önce tekliflerinizi sağlam örneklerle desteklemeye gayret edin. Duygusal açıdan yorgun hissedebilirsiniz.

Kendinizi ifade etmeniz güzel, ancak aşırı tepkilerden kaçmalısınız. Söylemlerinizi ve hareketlerinizi doğru hesaplayarak kullanmalısınız. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Önemli ilişkilerinizi geliştirmenin yollarını bulmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Başak,


Yakın çevrenizle yoğun bir iletişim trafiğiniz olabilir. Bazı değişiklikler ve bunların asıl nedenleri hakkında epey bilgi sahibi olacağınız sohbetler yapabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşmalara dair detayların önemli olduğu bir gündesiniz. Ticari alanlarda araştırmacı davranın. Sağlam adımlar atmak için sadece sezgilerinize güvenmeyin.

Ev hayatınıza veya aile ilişkilerinize zarar verebilecek şeylerden kaçının. İlişkilerinizi beslemeye zaman ayıramamanızın nedeni çok çalışmanız olabilir. İş ve eğlenceyi bir arada yürütmeye çalışmak herkesi aynı an da memnun edebilir. Yaratıcı çözümler iyi görünmenizi sağlayacak.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Aslan,


Bugün gayri menkul ve toprağa dair konular öne çıkabilir. Evle ilgili kapsamlı değişiklikler gündeme gelebilir. Taşınma ya da önemli tadilatlar söz konusu olabilir. Günlük alışkanlıklarınızın bir süre sekteye uğraması fikri sizde bir parça gerginliğe yol açabilir. Bu konular biraz can sıkıcı olsa bile iyice araştırmadan adım atmamalısınız.

Eğlenceye tabii ki zaman ayırabilirsiniz, ama çok fazla para harcama riskine dikkat! İnandığınız inançlar için çalışmaya başlamanız sizi özel bir kişiyle bir araya getirebilir. Aşk hayatınız ön planda.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Yengeç,


Bugün çevrenizdeki gizli hayranlarınız size açılabilir ya da siz saklamaya çalıştıkları duyguları fark edebilirsiniz. Girişimlerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hoşunuza giden şeylere ve eğlenceye dönük harcamalar yapma eğilimindesiniz. Özellikle gündüz saatleri çocuklarla vakit geçirmek için son derece uygun olacak.

Bazı kişilerle yüzleşmek veya tartışmak için uygun bir gün olmayabilir. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Kendinizi maddi manevi güvende hissetmenizi sağlayacak kişisel değişiklikler yapmaya odaklanmalısınız.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili İkizler,


Araştırma ve incelemeye dayalı işlerinizi rahatça halledebileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma programınızı yetiştirme derdine düşebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı sezgilerinize kulak verin. Öte yandan endişe ve strese bağlı bazı şikayetleriniz artabilir. Sağlığınızla daha ilgili olmalı ve beslenme tarzınızı değiştirmelisiniz.

Hayatınızı geliştirmek için gerekli değişiklikleri yapmalısınız. Fiziksel, maddi, ve entelektüel değişiklikler özel yaşamınızda veya iş hayatınızda gerekli hamleyi yapmaya hazır olduğunuzu anlamanızı sağlayabilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Terazi,


İş ve para konularına odaklanabilirsiniz. Hem iş hem de kişisel kazançlarınızla ilgili planlar kuruyor olabilirsiniz. İşte yükselmek ya da ek iş arayışlarınız olabilir. Üstelik işinizi şansa bırakmayacak ilgilendiğiniz alanlarda sıkı bir araştırmacı olacaksınız. Destek alabileceğiniz kişi ve kurumlarla yapacağınız görüşmeleri geç saatlere bırakmayın.

İş hayatınız nedeniyle endişelenebilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz veya aşk hayatınızla zaman geçirmeniz kendinizi iyi hissetmenize yardım edecektir. Gireceğiniz rekabet veya mücadele ortamı herkese neler sunabileceğinizi göstermenizi sağlayacaktır.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 8 Temmuz 2014 Salı
Sevgili Boğa,


Resmi dairelerdeki işlerinizle ilgili yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Adliye, noter gibi yerlerde epey zaman geçireceğe benziyorsunuz. Evrak işleri bir parça sıkıcı olsa bile evraklarınızı iki kez kontrol etmeden binayı terk etmeyin. Sonra başınız daha çok ağrıyabilir. Ayrıca mahkeme konularında saklı tutulan meseleler ortaya çıkabilir.

İstediğiniz sonuçları alana kadar yeme içme düzeninizi ve bazı alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Paranızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Hızlı konuşarak sizi maddi açıdan yanıltmaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Amazonn, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 00:48