Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusu , 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 10 Temmuz Burç Yorumları, 10 Temmuz Perşembe Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 10 Temmuz Perşembe Burç ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09.07.2014, 23:02   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 10 Temmuz Burç Yorumları, 10 Temmuz Perşembe Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 10 Temmuz Perşembe Burç yorumu, 10 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,10 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,010 06 2014 burçlar,10 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,10 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,10 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,10 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,10 Temmuz boğa burcu yorumu, 10 Temmuz ikizler burcu yorumu,10 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,10 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,10 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,10 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,10 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,10 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,10 Temmuz burç yorumları,10 Temmuz 2014 Perşembe burç yorumları,günlük burç yorumları, 10 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları, 10 Temmuz 2014 günlük burç yorumu

Tüm burçlar için gün geneli yorumu:
Ev ve aileyle ilgili konular yorucu olabilir. Ancak, önümüzdeki birkaç hafta boyunca bugünlerde karşılaşabileceğimiz bir olanağı, fırsatı, alternatifi veya şansı gülerek hatırlayabiliriz. Aramızdan bazıları için bugünlerde oluşan olanaklar ya da şanslar uzun zamandır bekledikleri türden olabilir. Dolayısıyla, bırakın olaylar kendiliğinden gelişsin! ÖNEMLİ NOT: Ancak, bazılarımız çok şanslı olsak da, geçen hafta dile getirdiğim sert açılar halen devam ediyor. Tedbirli olmayı unutmuyoruz.
Sevgili Balık,
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Gücünüzü hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, kendinizi ön plana çıkaracak başarılı işler peşindesiniz. Olayların size sağlayacağı avantajlardan çok, kendi egonuzu tatmin etmeyi yeğliyorsunuz. Başarılı çalışmalar yaptığınız zaman, kendinizi özel ve farklı hissediyor ve motivasyon gücünüz artıyor.

Maddi içerikli evrakların gözden geçirilmesi gerekiyor. Paranızı korumanıza yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Size ihtiyacınız olmayan harcamalar yaptırabilecek kişiler dikkat gerektiriyor. Güven problemi ön planda. Dikkatli olun.

Sevgili Kova,
Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Bugün kendinizi farklı bir statü alanı içinde çalışırken bulabilirsiniz. Becerikli ve akıllıca davranmalı ve şartlarınızı karşı tarafın istekleri doğrultusunda değerlendirmelisiniz. Çalışma sisteminizi değiştirme konusunda yeniliklere ihtiyacınız var. İşinizle ilgili pozitif gelişmeler var ve işinize olan bağlılığınız, önemli noktaların oluşmasına neden oluyor.

Duygularınızı gözden geçirip, planlarınızı uygulamaya devam edebilirsiniz. Evde yapacağınız değişiklikler veya arkadaşlarınızla katılacağınız sosyal aktiviteler özel bir kişiyle ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir. Maddi kazançlar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Sevgili Oğlak,
Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Arkadaşlarınızın yaratıcı yönleri hoşunuza gidiyor ve onlarla kombinasyon işler yapma düşüncesi içindesiniz. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, çevrenizde gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları canınızın sıkılmasına neden olacaktır.

Son dakika değişiklikleri veya bazı engeller yaşanabilir. Hazırlıklı olmanız durumunda yaşananların planlarınızı bozmasını engelleyebilirsiniz. Duygusal taktikler kullanan kişilerden veya duygusal taktikler kullanmaktan kaçınılması gereken günler.

Sevgili Yay,
Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın size getireceği teklifleri düşünmeden kabul etmemelisiniz. Aşk konusunda, özgürlükçü yapınızdan dolayı hiç kimseye ödün vermeden yaşıyorsunuz. Bugün, güvene ihtiyacınız var.

Size yanlış veya şaibeli bilgi veren kişiler olabilir. Sevdiğiniz bir kişiyle veya partnerinizle ilişkinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bir sonraki adımınızı planlamak için yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

Sevgili Akrep,
Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Çevresel ilişkilerinizde başarınızla övünebilirsiniz fakat, güçlü enerjinizi mesleki anlamda kullanamıyorsunuz.. Size gelecek tekliflerin duygusal yönlerinden çok, yaratıcılık bölümüyle ilgilenseniz, başarınız daha da artacaktır. Kişisel çabalarınızın boşa gitmesini istemiyorsanız, fanatik düşünce içinde olanlara da fırsat vermemelisiniz.

Kısa bir seyahat veya ziyaret ilginç bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Arkadaş çevrenizi veya ilgi alanlarınızı genişletebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler kendinizi daha özgür veya iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Sevgili Terazi,
Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Bugün, çevrenize tepki vermemek için direnebilirsiniz. İnatçı tavırlarla yaklaştığınız her olay, size sıkıcı bir şekilde geri gelecektir. Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz. Bugün, çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Yakın görüşlerinizi alacağınız kişilerle yoğun iletişime dayalı konuşmalar yapacaksınız.

İş hayatınız nedeniyle endişelenebilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz veya aşk hayatınızla zaman geçirmeniz kendinizi iyi hissetmenize yardım edecektir. Gireceğiniz rekabet veya mücadele ortamı herkese neler sunabileceğinizi göstermenizi sağlayacaktır.

Sevgili Başak,
Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

İşinizle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek, daha olumlu sonuçlara gideceksiniz. Yengeç'teki Jüpiter'in verdiği şanstan yararlanmalısınız. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasın Çok çalışmanın size kazandıracağı ödülleri farkındasınız.

Ev hayatınıza veya aile ilişkilerinize zarar verebilecek şeylerden kaçının. İlişkilerinizi beslemeye zaman ayıramamanızın nedeni çok çalışmanız olabilir. İş ve eğlenceyi bir arada yürütmeye çalışmak herkesi aynı an da memnun edebilir. Yaratıcı çözümler iyi görünmenizi sağlayacak.

Sevgili Aslan,
Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Bugün, yeni görüşmeleriniz olacak. Ay'ın bulunduğu konum, kendinize daha fazla güvenmenizi sağlıyor .İnatçı yönlerinizi ortaya koymadan önce karşınızdaki kişiyi tartmaya çalışıyor olmanız, sizi özel kılıyor.

Eğlenceye tabii ki zaman ayırabilirsiniz, ama çok fazla para harcama riskine dikkat! İnandığınız inançlar için çalışmaya başlamanız sizi özel bir kişiyle bir araya getirebilir. Aşk hayatınız ön planda.

Sevgili Yengeç,
Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Gizli yolculuk hazırlığı içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi saklama gereği duyacağınız bir gün. Finans konularıyla ilgili yeni, bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, idealleriniz doğrularınız konusunda yaşam sizin tarzınız.

Bazı kişilerle yüzleşmek veya tartışmak için uygun bir gün olmayabilir. Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Kendinizi maddi manevi güvende hissetmenizi sağlayacak kişisel değişiklikler yapmaya odaklanmalısınız.

Sevgili İkizler,
Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Çevresel faktörleri kendi lehinize kullanacağınız bir gün. Farklı fikirlerden yola çıkarak, kendi düşüncelerinizin sağlamasını yapacaksınız. Bugün, öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor.

Hayatınızı geliştirmek için gerekli değişiklikleri yapmalısınız. Fiziksel, maddi, ve entelektüel değişiklikler özel yaşamınızda veya iş hayatınızda gerekli hamleyi yapmaya hazır olduğunuzu anlamanızı sağlayabilir.

Sevgili Boğa,
Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizdeki kişilerin marjinal yapıları sizi cezbedecektir. Farklı konuşmaların gündem kazanacağı bir gün içindesiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli.

İstediğiniz sonuçları alana kadar yeme içme düzeninizi ve bazı alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Paranızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Hızlı konuşarak sizi maddi açıdan yanıltmaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Sevgili Koç,
Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 10 Temmuz 2014 Perşembe

Oldukça aktif bir gün geçireceksiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız. Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelememelisiniz.

Kendinizi ifade etmeniz güzel, ancak aşırı tepkilerden kaçmalısınız. Söylemlerinizi ve hareketlerinizi doğru hesaplayarak kullanmalısınız. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Önemli ilişkilerinizi geliştirmenin yollarını bulmalısınız.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Bia, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 20:55